5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sibel Tek Parça Yerli Film İzle (2018)

-

Sibel

Sibel Tek Parça Yerli Film İzle (2018)
Sibel Tek Parça Yerli Film İzle (2018); Sibel filmi 2018 yılı dram türü yapımlarından biri olarak 21 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecektir. Filmin senaryosunu Zencirci, Giovanetti ile birlikte Ramata Sy yazmıştır. Yönetmenliğini film senaryosunda da imzası bulunan Guillaume Giovanetti ile Çağla Zencirci yapmaktadır.

Filmde başrol oyuncusu olarak Damla Sönmez bulunmaktadır. Geniş oyuncu kadrosunda Emin Gürsoy, Erkan Kolçak Köstendil, Meral Çetinkaya, Elit İşcan yer almaktadır. 1 saat 35 dakika süren film 13 yaş üzeri bireyler için uygundur. Film yapımını üstlenen ülkeler Fransa, Almanya,Lüksemburg ve Türkiye’dir. Görüntü yönetmenliği koltuğunda Eric Devin bulunmaktadır. Etkileyici filmin müzikleri ise Bassel Hallak ile Pi tarafından yapılmıştır.

Sibel filmindeki ana karakter Karadeniz'in küçük bir köyünde yaşamaktadır. Filmde köy sakinleri tarafından dışlanmış ve konuşma yetisi olmayan genç kızın yaşadıkları anlatılmaktadır. Babası ve kız kardeşiyle sakin bir hayat sürmekte olan dilsiz genç kız yaşadığı yöreye özel ıslık çalma geleneği ile çevresindeki insanlarla iletişim kurmaktadır. Yaşadığı köyün sakinleri tarafından dışlanmış olan genç kız uğursuz olarak adlandırılır. Genç kızın yaşamı ormanda dolaşırken karşılaştığı yabancı ile değişmeye başlar.
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 386
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı