5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Siyah Giyen adamlar 2

-

Men in Black 2

Siyah Giyen adamlar 2
Men in Black yani Siyah Giyen Adamlar serisinin üçüncü ve aynı zamanda son filmi olan Men in Black International (Siyah Giyen Adamlar: Uluslararası) 2019 yılında seyircisiyle buluştu. Siyah giyen adamlar, her zaman Dünyayı Evrenin belalarından korudu. Bu macerada ise siyah giyen adamların içinde olan bir köstebek ile mücadele etmeleri gerekiyordu.
MiB (Men in Black) topluluğunun en yeni üyeleri Ajan M (Tessa Thompson) ve Ajan H (Chris Hemsworth) birlikte Londra sokaklarında uzaylılara karşı mücadele veriyordu. Dünyanın herhangi bir yerinde gizlenmiş olan çok güçlü bir süper silahı bulmakla görevlendirilen Ajan M ve Ajan H bu silahı bularak dünyayı kurtarmakla görevlendirilirler. Fakat bu süreçte sadece zamanla ve düşmanlarıyla değil aynı zamanda da Siyah Giyen Adamların içerisinde yer alan bir köstebekle de yarışıyorlardı.
14 Temmuz 2019 yılında vizyona giren Men in Black: International, Amerikan ve Çin ortak yapımı bir film. Orjinal dili İngilizce, Çince ve Fransızca. Film Amerika ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde çekildi. Tessa Thompson sayesinde seride ilk defa başrolde kadın bir ajan görüyoruz. Serinin en düşük gişeni yapan film eleştirmenlerden tam not almasına rağmen izleyici kitlesi oyuncu değişikliğine verdiği tepki yüzünden serinin son filmine önyargılı yaklaşarak Siyah Giyen Adamlar üçlemesinin en düşük gişeli film olmasıne sebep oldu. İlk iki filmde yer alan başroller Will Smith (Ajan J) ve Tommy Lee Jones (Ajan K) maalesef serinin son filminde yerlerini yeni yüzlere bıraktı. Bu filmde başrolleri Tessa Thompson ve Chris Hemsworth paylaştı. Aynı zamanda kadrosunda Rafe Spall, Liam Neeson ve Marcy Harriel gibi önemli isimlerde yer almakta.
  •  Süre: 1 saat 28 dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 215
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı