5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Siyah Giyen adamlar 3

-

Men in Black 3

Siyah Giyen adamlar 3
Sevimli ve etkileyici olan görme engelli hayat dolu Zooni, yakışıklı ve bir o kadarda çapkın bir Rehan ile karşılaşır. Arkadaşlarının tüm uyarılarına rağmen ondan çok etkilendiği için büyüsüne kapılır ve sevdasından vazgeçmez. Arkadaşlarının uyarılarına ve kötü yorumlarına karşı kulağını tıkar ve yüreğinin sesini dinler. Kimseye kulak asmadan hayatında ilk kez risk alan görme engeli bu hayat dolu kadının hayata kendi başına attığı ilk adım bu olacaktır. Artık hayatı öğrenme sırası ondadır. Aşk hayatında doğru bir seçim mi yapmıştı?
Fanaa kelimesi aslen Arapça kökenli Urducada “yok etmek” anlamına gelen bir kelimedir. Sufi geleneğinde aynı zamanda aşk içinde mahvolmuş anlamına gelir.
Filmin yönetmeni olan Kunal Kohli, henüz taslak halinde olan senaryoyu baş rolleri paylaşan ikili olan Aamir Khan ve Kajol’a göndermiştir. İkisininde beğenip, rolü kabul etmesini çok isteyen yönetmenin istediği maalesef olmamıştır. İki oyuncuda senaryoyu değişmesini istediği yerleri düzenleyerek geri yollamıştır. Genel olarak yaptıkları düzenlemelerde kendi karakterlerine daha derinlik sağlamayı hedefleyen ikili sonrasında rolleri kabul etmiştir. Bu film aynı zamanda Aamir Khan’ın Yash Raj Films ile çalıştığı ilk film olma özelliğini taşır.
26 Mayıs 2006 tarihinde gösterime giren film, Hindistan yapımı bir Bollywood filmidir. Hint yapımı olmasına rağmen film Hindistan yerine Polonya’da çekilmiştir. Bunun sebebi ise, Kajol’un Jammu ve Kashmir şehirlerinde yapılan terörist saldırılarından korkması ve oralarda çekim yapmayı kabul etmemesidir. Film için yapılan ve paylaşılan yedi film müziği olmasına rağmen filmde sadece beş tanesi kullanılmıştır. Orjinalinde Hintçe, İngilizce ve İtalyanca kullanılmıştır.
  •  Süre: 1 saat 46 dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 223
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı