5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Siyah Giyen Adamlar

-

Men in Black

Siyah Giyen Adamlar
Men in Black yani Siyah Giyen Adamlar, dünyada uzaylılar için polislik görevini yapan özel bir ekibin ismi. Dünyayı, dünya dışı yaratıkların tehditlerinden koruyan ve aynı zamanda dünya dışı canlıların dünyada yaptığı tüm hareketleri gizli tutmak adına bu anlara şahit olan insanların hafızalarını silen bu ekip, dünyada yaşanan tüm uzaylı trafiğinin tek yetkilisidir. Tüm bu sırları koruyanilmek adına MIB ajanları emekliliğe ayrılırken tüm geçmişleri ve hafızaları silinir. Yeni bir kimlikle bambaşka bir hayat ile emekliliklerini yaşarlar.
New York Polis Departmanında, polis olarak çalışan ve kendini kötü insanlarla mücadele etmeye adamış olan James, MIB ajanı olan Kay tarafından keşfedilir ve ardından iş teklif edilir. Teklifi kabul eden James bundan sonra ajan Jay olarak hayatına devam eder. Kay ile ortak olarak çalışarak dünyayı kurtarırken aynı zamanda eğlenceli ve komik anlarıda ortağıyla beraber paylaşır. Jay henüz işe başladığı ilk günde Kay ile beraber galaktik bir savaşı durdurmakla görevlendirilir. Olaylara yaklaşımı ve serin kanlılığıyla her durumu eğlenceli bir hale getirmeyi başaran Jay ekibin gözdesi olma yolundadır. Jay ve Kay’in ortak sahnelerinde aralarındaki kimya uyumu görülmeyecek düzeyde değildir. Özellikle yeni silahların tanıtılması aşamalarında Jay gerçekten oldukça komiktir ve Kay’i gerçekten sinir etmeyi başarır. Bu ikili hemen hemen her sahnede sizi güldürmeyi başarıcaktır.
2 temmuz 1997 tarihinde yayınlanan Amerikan yapımı filmin orjinal dili İngilizce ve İspanyolcadır. Baş rollerini Will Smith ve Tommy Lee Jones’un paylaştığı, Men in Black filmi 1997 yılında üç dalda Oscar adayı gösterilmiş ve birini kazanmıştır.
  •  Süre: 1 saat 38 dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 194
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı