En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Son Çığlık – The Final Scream 1080P izle (2019)

-

The Final Scream

Son Çığlık – The Final Scream 1080P izle (2019)
Kia Anderson adındaki genç kadın, bir süre sonra değişik olaylara tanık olacaktır. Kendisinin kariyerinin yakın çevresi tarafından parlak olabileceği öngörülmektedir. Karakter, tüm hayatını aktörlük üzerine kurmuştur. Lakin bugüne kadar başvurmuş olduğu çoğu oyundan ret cevabı almıştır. Bundan dolayı artık yeteneğinden şüphe edeceği pozisyona kadar ulaşacaktır. Geçmişte başvuru yaptığı korku filmlerinden birisinden ret yemiş ancak bir süre sonra yeniden çağrılmıştır. Bu gelişmeyle beraber yeteneğine olan inancı da artmıştır. Karakter, bu haberin sonrasında derin bir heyecana kapılmıştır. Artık bugüne kadar ki en büyük mutluluğunu yaşamış sayacaktır. Yeteneğini ilk fırsatta kanıtlayıp, şöhret merdivenlerini tırmanmanın hayalini kurmaya başlayacaktır. Filmin ekibi ve yönetmenle tanışması için seyahat yapması gerekecektir. Karakter, böyle büyük bir gelişme için seyahat yapmayı kabul edecektir. Fakat gerçekte neyin hedefinde olduğuna dair en ufak şüphesi dahi yoktur. İşler bir seviye ileriye gittiğinde iyice karışık olaylara tanık olacaktır. Çünkü Kia’nın merkezinde bulunduğu şey bir film değildir ve kayda alınmamaktadır. Maruz kaldığı her şey gerçekliğin tam kendisidir.
  Tür: Korku
  •  Süre: 92 Dakika
  • İZLENME: 920
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı