5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Soygun Türkçe Full HD Film İzle (2017)

-

Good Time

Soygun Türkçe Full HD Film İzle (2017)
Soygun Türkçe Full HD Film İzle (2017); Soygun filmi, başrollerini Benny Safdie, Buddy Duress, Jennifer Jason Leigh ve Robert Pattinson paylaştığı, Benny Safdie ve Josh Safdie’nin yönetmenliğini yaptığı dram, gerilim, polisiye ve suç türü Amerikan yapımlarından biri olarak 2017 yılında vizyona girmiştir. İki kardeşin bir banka soygunu için giriştikleri Soygun filmi, kardeşlerden birinin yakalanmasıyla gelişen olayları konu ediyor.

Soygun filmi konusu ise şöyle: Banka soygunu için plan yapan Connie ve Nick kardeşler, bankayı soyarken suçüstü yakalanırlar. Ancak bu esnada kaçmayı başaran Connie’yi yakalayamayan polisler, Nick’i yakalamayı başarılar. Sorgulama sırasında kaçan kişiyi tanımadığını söyleyecek ve tek başına duruşmaya çıkarılıp hapishaneye atılacaktır. Mahkumlara oldukça zorluklar yaşatan bir hapishaneye gönderilir. Kardeşi Connie, Nick’in hapishanede kalmasını istememektedir ve onu kurtarmak için kefalet parasını bulup ödemek isteyecektir. Fakat kefalet parasını bulmak için tefeciden borç almaya gider ama işler daha da bir karmaşık hal alır. Nick’i hapishaneden kurtarmak için zamanla yarışa giren Connie, kardeşini kurtarmak konusunda da oldukça kararlı olduğu bir mücadeleye girer.
  •  Süre: 99dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 452
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı