5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Şüphe Türkçe 1080p Film İzle (2019)

-

Burning

Şüphe Türkçe 1080p Film İzle (2019)
Şüphe Türkçe 1080p Film İzle (2019); Şüphe filmi 2019 yılı dram ve gerilim türü filmleri arasında yer almaktadır. 10 Ocak 2019 tarihinde gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini Lee Chang-Dong yapmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Steven Yeun, Ah-in Yoo, Jong-seo Jeon isimleri yer almakta. Sürükleyici senaryosuyla izleyicileri içine çeken film genel izleyici kitlesine uygundur.

Yazarlığa ilgisi olan Jongsu yarı zamanlı olarak kuryelik yapar. Paket teslimatı için yola çıkan Jongsu daha önce oturduğu eski dairesindeki komşusu Haemi'yle karşılaşır. Haemi ile aralarında özel bir çekim oluşmuştur ancak Haemi'nin hayallerinden biri olan Afrika gezisine gitmesi gerekmektedir. Haemi Afrika seyahatine çıkmadan hemen önce Jongsu'dan bir iyilik yapmasını ister. Genç kadın Afrika'da olduğu süre içerisinde Jongsu'dan evcil hayvanı olan kedisine bakmasını rica eder. Haemi'den etkilenen Jongsu aralarındaki bağın kopmayacağını umarak onun isteğini yerine getirir.

Şüphe filminin merak uyandırıcı sahnelerinden biri Haemi'nin afrika seyahatinden dönüşüdür. Genç kadın merak uyandırıcı bir adamla birlikte döner. Bu dakikadan sonra Jongsu ile beraber var olan herkesin hayatı köklü bir değişime uğrayacaktır.
  •  Süre: 148dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 383
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı