En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Thackeray Full HD izle (2019)

-

ठाकरे

Thackeray Full HD izle (2019)
Thackeray Full HD izle (2019); Shiv Sena particisinin kurucusu Bal Thackeray, son derece ses getirmiş bir siyasetçidir. Siyasi geçmişi bir devrin kapanmasına yol açmıştır. Bunun öncesinde de tartışmalar yaratan karikatürler çizerek geçimini sağlamaya çalışmıştır. Muhalif bir karikatüristken, bir anda güçlü bir siyasetçiye dönüşme sürecine şahit olmuştur. Karakter Maharashtra’da yapılan 1995 seçimlerinden zaferle ayrılmıştır. Öte yandan partisinin başarısını da tek başına göğüslemeye başlamıştır. Her ne kadar seçimle başarılar elde etmiş olsa da demokratik anlayışa karşıt bir görüşü benimsemiştir. Kendi düşünce yapısına göre Hindistan’ın da kendi Hitler’ine sahip olması gerektiğini kabullenmiştir. Kendisine hizmet eden adamları tarafından Müslüman sakinlerin evleri yakılmış ve insanlar büyük bir katliamın parçası olmuşturlar. Kendi siyasi yapısı şiddet uygulamak üstünedir. Diğer taraftan da işçiler, hapse atılmaya başlanmıştırlar. Karakter lüks ve pahalı şaraplar tüketip, muazzam bir evde otururken insanlardan kopmakla karşı karşıya kalmıştır. Kimi çevreler tarafından yönetimi benimsenmiş olup, bazıları tarafından da eleştirilerin hedefinde yer almıştır. Maharashtra, kendisinin yönetimi sayesinde bugünkü görünümünü almıştır. Aldığı yanlış kararların etkisiyse günümüzde bile faaliyettedir.
  Tür: Dram Filmleri
  •  Süre: 139 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 562
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı