5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Haunting of Molly Bannister

-

Bannister Dollhouse

The Haunting of Molly Bannister
The Haunting of Molly Bannister Türkçe Altyazılı 1080p İzle, The Haunting of Molly Bannister izle, The Haunting of Molly Bannister 1080p izle, The Haunting of Molly Bannister full hd izle, The Haunting of Molly Bannister hd izle, The Haunting of Molly Bannister türkçe altyazılı izle

Büyük kızlarının ölümü, Bannister ailesinin hayatını baştan sonra değiştirecektir. Ailenin büyük kızı ölmüştür. Kızlarının ölümü, aileyi derinden etkilemiştir. Kızlarını defnetmelerinin ardından hayatları bir daha eskisi gibi olmayan Bannister ailesinin eski düzenleri sarsılmıştır. Büyük kızlarının ölümünün ardından küçük kızları Molly'nin de ölümcü bir hastalığa yakalanması, Bannister ailesini tedirgin etmeye başlar. Bu kadar kısa bir sürede her şeyin üst üste gelmesine bir türlü anlam veremeyen Bannister ailesi, evlerindeki garip seslerin izinden giderler. Ailenin psikolojisi alt üst olmuştur. Birileri tarafından izlendiklerini düşünen aileyi kim/kimler rahatsız ediyordur? Bir süre sonra peşlerine garip bir oyuncak bebeğin takıldığını fark eden aile, her şeyin sorumlusu oyuncak bebek mi olduğunu düşünürler. Aile, yaşadıkları kabustan kurtulabilecek mi?
  •  Süre: 1 Saat 15 Dakika Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 210
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı