5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Lodge Türkçe 1080p Film İzle (2008)

-

The Lodge

The Lodge Türkçe 1080p Film İzle (2008)
The Lodge Türkçe 1080p Film İzle (2008); The Lodge filmi, başrollerini Riley Keough, Jaeden Martell, Lia McHugh, Alicia Silverstone ve Richard Armitage'ı paylaştığı, Sergio Casci’nin yazmış olduğu, Veronika Franz ve Severin Fiala’nın yönetmenliğini yaptığı psikolojik korku türü ABD ve İngiltere ortak yapımlarından biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir.

The Lodge filminin konusu ise, yakında üvey anneleri olacak nişanlısının iki çocuğuyla ve sevdiği adamla uzak bir tatil köyünde kalan genç bir kadının, nişanlısı ve iki çocuk arasındaki ilişkiler çözülmeye başladığında meydana gelen bazı garip ve korkutucu olayları konu ediyor.

Richard, iki çocuğu ile birlikte hayatını sürdüren ve ikinci evliliğine hazırlık yapan bir adamdır. Nişanlısı Grace ile çocuklarının kaynaşmasını ister ve bir tatil planlar. Şehirden uzak birlikte vakit geçirebilecekleri bir tatil köyüne giderler. Genç kadın, çocuklarla iyi geçinebilmek ister ve bunun için elinden geleni yapar ancak çocuklar üvey bir anne istememektedirler. Üvey anne adayı Grace hakkında çocuklar yaptıkları bir araştırma sonucu yıllar önceki bir katliamdan sağ olarak kurtulmayı başaran tek kişi olduğunu öğrenirler. Hala bu travmaların etkisinde olan Grace, kaldıkları dağ evinde bazı tuhaf olaylara şahit olur. Evin etrafında yaşanan olayların artmasıyla Grace, geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.
  Tür: Korku
  •  Süre: 83dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 309
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı