5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016)

-

Toni Erdmann

Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016)
Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016); Toni Erdmann filmi, başrollerini  Sandra Hüller, Peter Simonischek ve Michael Wittenborn  paylaştığı, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Maren Ade’nin üstlendiği komedi drama  türü Alman ve Avusturya yapımlarından biri olarak 2016 yılında vizyona girmiştir. Birçok güzel bir başarı elde eden Toni Erdmann, aynı zamanda birçok ödül de almış bir yapımdır. Maren Ade, filmi kurgularken Toni karakterini canlandırmış olan komedyen Andy Kaufmann’dan etkilenmiştir. Winfried karakteri de yönetmen Ade’nin babasından yola çıkarak üstünkörü uyarlanmıştır.

Toni Erdmann filmi konusu ise şu şekilde: Ines (Sandra Hüller) işini ve kariyerini her zaman ön planda tutan ve ondan başka bir şey düşünmeyen hırslı bir iş kadınıdır. Doğum günü için memleketi Almanya’ya kısa süreliğine döndüğünde uzun bir süredir görüşmediği babası Winfried (Peter Simonischek) ile de karşılaşır. Baba, haber vermeden yurtdışında yaşayan kızını ziyarete gider. Kızının mutsuz olduğunu düşünen baba, kızının tekrar neşesinin kazanması için ona sürekli sürprizler yapar ve şakalarla onunla yakınlık kurmaya çalışır. Kızı ile yeniden bağlantı kurabilmek için çeşitli yollar deneyecektir ve bu süreçte kızını birbirinden absürt olaylar beklemektedir.
  Tür: Dram Filmleri
  • Ülke:
  • İZLENME: 193
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı