5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Two Heads Creek

-

Two Heads Creek

Two Heads Creek
Two Heads Creek Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Two Heads Creek izle, Two Heads Creek 1080p izle, Two Heads Creek full hd izle, Two Heads Creek hd izle, Two Heads Creek türkçe altyazılı izle

Hayallerinin peşinden gitmek için evden ayrılan Annabelle, bir türlü hayallerine ulaşamamıştır. Oyuncu olan ancak pekte parlak bir kariyere sahip olamayan Annabelle, bir gün annesinin ölümü üzerine yıllardır gelmediği kasabaya geri döner. Annesi ile birlikte kasap dükkanı işleten Norman, annesinin ölümüne çok üzülmüştür. Annelerinin cenaze törenini kasap dükkanında yapan iki kardeşin bu hareketleri insanlar tarafından çok tuhaf karşılanmıştır. İki kardeşin anneleri ölmeden önce evlatlarına bıraktığı mektupta iki kardeşin evlatlık olduğunu yazmıştır. Büyük bir şok geçiren iki kardeş, gerçek annelerini öğrenmek için çıktıkları yolculukta öz annelerinin öldüğünü öğrenirler. Sır dolu gizemli aydınlatabilmek için araştırmalarına devam eden iki kardeş, gerçeğe ulaşabilecekler mi?
  Tür: 1080p Film , Komedi , Korku
Yorum Alanı