juul türkiye
ABD
Karantina – Quarantine Türkçe 1080p Film İzle (2008)
İncele
Karantina – Quarantine Türkçe 1080p Film İzle (2008)
Türkçe Dublaj
Karantina – Quarantine Türkçe 1080p Film İzle (2008); John Erick Dowdle yönetmenliğinde yeni bir korku filmi bizlerin karşısında olacaktır. Jay Hernandez, Jennifer Carpenter, Johnathon Schaech, Steve Harris başrol olarak oynadığı film gizemli sahneleri ile izleyicilerin nefesini keser. Mesleğini çok seven Angela gazetecilik ile para kazanmaktadır. Sürekli olarak haber peşinde koşarken günün birinde polislerin kullandığı telsizden bir olay duyar. Polisler ile bilikte hemen bu olay yerine giden Angela yanındaki kameraman arkadaşı ile haber yapmaya başlar. Eski bir evde çığlık atan kadını polisler almak için eve alır. Angela ise bu polislerin bir daha binadan çıkmadığını fark eder. Ertesi gün evin kapıları kilitlenir. O gece orada neler yaşandığını merak eden Angela hazırlık yaparak eve gizlice girecektir.
 • 89dk
 • IMDb 6.0
 • 1
 • 0
Şimdi Yandık – Playing with Fire 1080p Film İzle (2019)
İncele
Şimdi Yandık – Playing with Fire 1080p Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Şimdi Yandık – Playing with Fire 1080p Film İzle (2019); Yönetmenimiz Andy Fickman büyük bir komedi filmi ile bizlerle olacaktır. Brianna Hildebrand, John Cena, John Leguizamo, Keegan-Michael Key gibi tanınmış oyuncuların bulunduğu film yılın en iyi komedi filmleri arasında ilk on sıra içindedir. Jake şehirdeki itfaiye ekibinin başına atanmıştır. Şehirde çıkan tüm yangınlarda hiç bir can kaybı olmaması bu başarılı kahramanların işidir. Her gün daha iyi bir hizmet vermek için kendilerini geliştirirler. Günün birinde büyük bir yangın çıkar. Jake ve ekibi hemen olay yerine giderler ilk başta yangını direkt söndüreceklerini düşünürken yanan evin içinde üç çocuk olduğunu öğrenirler. Bu çocukları yangından kurtarmak ardından söndürme işlemine başlamak zorundadırlar. Bu zorlu ve korkutucu görev şehrin kahraman itfaiyecilerini bekler.
 • IMDb 4.7
 • 4
 • 0
End Trip Türkçe Tek Parça İzle (2019)
İncele
End Trip Türkçe Tek Parça İzle (2019)
Türkçe Altyazı
End Trip Türkçe Tek Parça İzle (2019); Aaron Jay Rome yapımı bir korku filmi sizleri bekliyor. Başrol oyunculuğu kendisinin yaptığı filmde Ashley Lenz, Dean J. West, Jaren Mitchell gibi başarılı oyuncuları da yanında göreceksiniz. Bir taksici olan Brandon günün birinde akşam saatlerinde arabasına bir kadın alır. Bu kadın aşırı derecede yardıma ihtiyacı olduğunu eşinin onu sürekli tehdit ettiğini söyler. Brandon ilk başta bu anlatılanlara inanmazken genç kadın evliliğini ona anlatmaya başlar. Kısa bir süre sonra Brandon sanki hipnoz edilmiş gibi kadını dinlemeye başlar. :Konuşmanın sonunda ise ona yardım etmeye karar verir. Genç kadın ve Brandon garip yollardan kadının evine gitmeye başlar. Bir anda güvendiği kadın aslında onu büyük bir tuzağa çekmektedir. Brandon bu tuzağı hiç düşünemeyerek büyük bir sorunla karşı karşıya kalacaktır.
 • 85
 • IMDb 6.3
 • 5
 • 0
Dünya Dışı Tek Parça Film İzle (2019)
İncele
Dünya Dışı Tek Parça Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Dünya Dışı Tek Parça Film İzle (2019); Colin Minihan yönetmenliğinde yeni bir bilim kurgu filmi bizleri karşılıyor. Brittany Allen, Freddie Stroma, Jesse Moss, Melanie Papalia gibi yeni genç oyuncuları ile yılın en hızlı çıkış yapan filmlerindendir. Filmde genç bir arkadaş grubu okuldan artık sıkılmışlar ve hafta sonu için küçük bir kaçamak düşünürler. Bu kaçamak şehrin dışındaki bir ormanda kamp yapmak olur. Tüm işlerini bitirerek hafta sonu bu ormana giden arkadaşlar gece boyu eğlenirler. Tam uyumak için çadırlara geçtiklerinde uzayın derinliklerinden ormana büyük bir gök taşı düşer. Bu gök taşı onlara büyük korku sağlar. Gök taşına doğru gittiklerinde buradan olmayan bir kaç yaratığın kendilerini öldürmeye çalıştıklarını fark ederler. Bir an önce eve gitmek isteyen bu gençler büyük bir korku yaşarlar.
 • IMDb 5.0
 • 6
 • 0
Kaçış Oyunu Türkçe 1080p film İzle (2019)
İncele
Kaçış Oyunu Türkçe 1080p film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Kaçış Oyunu Türkçe 1080p film İzle (2019); Jacques Kluger yapımı gizem ve gerilimin bol olduğu yeni bir film sizler ile...Charley Palmer Rothwell, Marie Zabukovec, Roxane Mesquida, Thomas Mustin gibi isimler başrol olarak karşımızda bulunur. Filmde küçük bir bilgisayara oyunu insanların oldukça çok dikkatini çeker. Bu oyunda bazı ufak detaylar ile bölümler geçilmekte ve en sonunda oyunu bitiren kişi ölmektedir. Eğer ölmeden kalabilirse bir daha ki oyunu kendisi hazırlar. Çok geçmeden iki arkadaş bu oyuna dahil olarak büyük bilmeceler çözmeye başlarlar. Kendilerini hiç gitmedikleri yerlerde bulurlar oyun sonu biri ölecek bile olsa kendilerini kaptırmış bir şekilde bu oyuna devam ederler. Akıl hastanesindeki son göreve gelen ikili burada kendilerini hapis olarak bıraktıracaklar.
 • IMDb 3.7
 • 8
 • 0
Crossbreed Tek Parça Film İzle (2018)
İncele
Crossbreed Tek Parça Film İzle (2018)
Türkçe Altyazı
Crossbreed Tek Parça Film İzle (2018); Başrol olarak Daniel Baldwin, Devanny Pinn, Stink Fisher, Vivica A. Fox gibi yıldız isimlerin bulunduğu film sizleri ekranlara kilitleyecektir. Yönetmenliğini Brandon Slagle yaptığı bu yapımın konusu şu şekildedir. Dünyanın dışına gönderilen bir araçta alanında uzman bir ekip bulunur. Bu ekip uzayda yaşam aramak için yola çıkmış ta ki hiç bilmedikleri yıldız gezegen benzeri bir yere gidene kadar. Burada insan formunda bir canlı ile karşılaşırlar. Bu canlıya güvenip uzay gemisine alınca yaratık form değiştirir. Bu uzmanların tehlikede haberini alan dünyadaki devletler hemen içi çok güçlü silahlar ile dolu profesyonel askeri bir ekibi bu uzay aracını kurtarmak için gönderirler. Bu askeri ekip ne ile karşı karşıya olduğunu bilmese de büyük bir operasyonun onları beklediğini fark ederler.
 • 86dk
 • IMDb 4.9
 • 5
 • 0
Boyun Eğmez 2: Kefaret Full HD İzle (2018)
İncele
Boyun Eğmez 2: Kefaret Full HD İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Boyun Eğmez 2: Kefaret Full HD İzle (2018); Harold Cronk sevilen savaş filmlerinden bir tanesini yine bizler ile paylaşıyor. Başrol olarak Bobby Campo, David Sakurai, Merritt Patterson, Samuel Hunt gibi isimler bulunan film eski bir askerin savaş bittikten sonraki hayatını konu alıyor. Savaş esnasında arkadaşlarını kaybeden bu asker sürekli olarak bu yaşadıklarını kabus olarak görmektedir. Kaybettiği insanları hatırlaması o anki yaşadığı kötü durumlar onu çok kötü etkiler. Psikolojik olarak tedavi gören bu asker Louie tedaviye devam ederken bir kadın ile tanışır. Bu kadın onun tüm hayatını etkileyecek fedakarlıklar yapar. Louie bu kadın sayesinde hem iyileştirme gösterirken hemde daha sakin bir hayata sahip olur. Günün birinde gitmeyeceğini düşündüğü bu kadın ile hayaller kurmaya başlar.
 • IMDb 5.8
 • 8
 • 0
Donnybrook Full HD Film İzle (2018)
İncele
Donnybrook Full HD Film İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Donnybrook Full HD Film İzle (2018); Tim Sutton yapımı yeni bir film sizlerle... Hem senaryosunu hemde yönetmenliğini yapan Tim yıldız bir oyuncu kadrosu oluşturmuştur. Frank Grillo, James Badge Dale, Jamie Bell, Margaret Qualley gibi ünlü isimler ile karşı karşıyasınız. Yasal olmayan yollardan para kazanan iki arkadaş sürekli olarak birbirlerinin arkalarını kollarlar. Bu şekilde mafyalardan oldukça çok para kazanırlar. Ancak şehirde son yaptıkları bir soygun mafyaya yüz bin dolar borçlanmasına sebep olur. Mafya bu parayı getirmeleri için onlara bir hafta süre verir. İki arkadaş yüz bin dolar için iş ararken büyük gizli bir dövüş turnuvasını öğrenirler. Bu turnuvaya girerek para ödülünü kazanmak karşılığında mafya tarafından bağışlanacaklarını düşünürler. Büyük etkili bir dövüş turnuvası ikisini bekler
 • 101dk
 • IMDb 5.3
 • 14
 • 0
Hırsızlar Kralı Full HD Film İzle (2018)
İncele
Hırsızlar Kralı Full HD Film İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Hırsızlar Kralı Full HD Film İzle (2018); Charlie Cox, Jim Broadbent, Michael Caine, Michael Gambon gibi isimler ile Suç kategorisinin en iyi filminin yönetmenliğini James Marsh yapmıştır. Büyük bir hırsız kovalaması sizleri bekliyor. Filmde şehrin en büyük emanetçisi bir çok kişinin değerli eşyalarını,mücevherlerini ve parasını korumakta bununla birlikte depolarında tutmaktadır. Şehirdeki herkes bu adamın güvenlik sistemine adamlarına güvenerek kıymetli eşyalarını verir. Günün birinde büyük bir soygun olur. Tüm emanetçi soyulur. Bu adam ise milyonlarca doların üstesinden nasıl geleceğini bilemez. Borç ödemek yerine suçluların peşine düşen bu emanetçi bulduğu bilgiler karşısında çaresiz kalır. Çok eski yaşlı bir kasa ustası ve yanına aldığı bir kaç çaylak onu soymuştur. Tüm şehir bu gerçek karşısında onunla dalga geçecektir.
 • IMDb 5.7
 • 17
 • 0
Canavar – Beast 1080p Film İzle (2018)
İncele
Canavar – Beast 1080p Film İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Canavar – Beast 1080p Film İzle (2018); Michael Pearce yapımı polisiye filmi sizlerle... Geraldine James, Jessie Buckley, Johnny Flynn, Olwen Fouéré gibi yıldız oyuncuların bulunduğu film heyecanı hiç elinden bırakmayacak. Moll adında genç kız yıllarca ailesi ile beraber yaşamıştır. Babasının sürekli onu sıkması Moll'un şehre bile gitmesine engel olurken günün birinde annesi rahatsızlanır. Moll yıllar sonra beklediği bu şehre gitme durumuna kavuşarak yola çıkar. Yeni insanlar görmek yeni insanlar tanımak isteyen Moll birisi ile tanışır. Tanıştığı insan ile araları oldukça iyi olur sonraki günler sürekli görüşmeye başlarlar. Moll artık ailesinden bıktığı için onları geride bırakarak bu tanıştığı kişinin evine gider. Onunla kalmak daha güzel bir hayat geçireceğini düşünür. Ancak kısa bir süre sonra bu adamın şehirde aranan bir katil olduğunu öğrenir.
 • IMDb 7.0
 • 21
 • 0
The Good Liar – Sahtekar Tek Parça Film İzle (2019)
İncele
The Good Liar – Sahtekar Tek Parça Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
The Good Liar - Sahtekar Tek Parça Film İzle (2019); Bir çok sinema filminden tanıdığımız film kadrosunda gördüğümüzde bile mutlu olduğumuz Ian McKellen ve Helen Mirren gibi iki başarılı ismi barındıran filmin yönetmenliğini Bill Condon üstlenmiştir. Filmde başarılı bir dolandırıcı artık son bir vurgun yapmak ve bir daha bu işlere geri dönmek istemez. Bunun için araştırmalara başlar ancak normal insanları dolandırmak artık onu yoracağını düşünür. Bu yüzden İngilte'de bulunan toprak zengini bir kadını hedef alır. Bu kadın yaşlıdır ve kandırılması oldukça kolay olacaktır. Dolandırmak için gittiği kadına aşık olan bu adam işi ile aşkı karıştırmış, duygularının önüne geçememiştir. Bu durum karşında savunmasız kalınca belkide bu kadın ile hayatının geri kalanını aşk dolu geçirebileceğini düşünür.
 • IMDb 6.5
 • 18
 • 0
Horse Girl Full HD Film İzle (2020)
İncele
Horse Girl Full HD Film İzle (2020)
Türkçe Dublaj
Horse Girl Full HD Film İzle (2020); Yönetmen Jeff Baena bu filminde ünlü isimler ile berabere gelmiş ve filmin başrolünü Alison Brie, Debby Ryan, Paul Reiser, Robin Tunney gibi isimlere dağıtmıştır. Filmde; Sarah geçmişini pek hatırlamayan birisidir. Kariyerini odaklayan bu genç kız günün birinde kafasına aldığı darbe yüzünden bir kaç gün hastanede geçirir. Hastaneden çıkıp evine giden genç kız garip rüyalar görmeyen başlar. Bu rüyalar onu günden güne korkutmaya başlar. Doktoru genç kızı yakından izleyerek onun sorunun bulmaya çalışır. Ancak tek bir ihtimal bu sorunu yaşatır. Beyni aldığı bu darbe ile geçmişteki olayları onun bilinçaltına işlemiştir. Sarah ise bu gerçek ile yüzleşince geçmişinin çok korkunç olduğunu fark eder. Genç kız hiç beklemediği gerçekler ile yüz yüze kalacaktır.
 • 104dk
 • IMDb 5.5
 • 16
 • 0
My Spy Tek Parça Film İzle (2020)
İncele
My Spy Tek Parça Film İzle (2020)
Türkçe Dublaj
My Spy Tek Parça Film İzle (2020); Peter Segal yönetmenliğinde aksiyon ve komedi filmi sizlerle... Filmde WWE ekranlarından tanıdığımız Batista karakteri (Chloe Coleman), Dave Bautista, Kristen Schaal, Parisa Fitz-Henley oyuncuları bulunmaktadır. Büyük bir görevi başarısızlık ile sonuçlanan bir ajan hükumet tarafından geri çekilir. Bu geri çekilmede ajan evinde oturacaktır. Ancak üstleri onun evde otururken aynı zamanda büyük bir mafyanın kaçırmak istediği kıza göz kulak olmasını ister. Bu ajan küçük kıza hem göz kulak olur hemde ona nasıl korunacağını öğretmeye başlar. Bu onun için zorlu bir görev olsa da yinede dayanamayıp dışarıdaki aksiyon dolu dünyaya çıkmaya karar verir. Ancak bu sefer yanında dokuz yaşında küçük bir kız olacaktır.
 • 99dk
 • IMDb 5.5
 • 20
 • 0
Mutsuzluğun Peşinde Tek Parça Film İzle (2019)
İncele
Mutsuzluğun Peşinde Tek Parça Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Mutsuzluğun Peşinde Tek Parça Film İzle (2019); Jason Winer yönetmenliğinde yeni bir romantik komedi filmi sizleri karşılıyor. Başrol de Jake Lacy, Martin Freeman, Melissa Rauch, Morena Baccarin gibi oyuncuların bulunduğu film en çok izlenenler arasındadır. Charlie bir kütüphanede görevli olarak çalışan yakışıklı çekici birisidir. Güzel giden hayatı duygu hastalığı olarak adlandırılan bir sıkıntı ile zora düşer. Bu hastalık Charlie'nin yoğun duygular esnasında tetiklenerek onu bayıltır. Bu şekilde hayatını bir kaç yıl sürdüren Charlie insanlara kendisini tanıtırken önce hastalığını söylemeye başlar. Günün birinde ise çalıştığı kütüphaneye kitap almak için gelen bir kadın onu çok etkiler. Kadına aşık olan Charlie duygularını bir türlü ona açamaz ve sürekli onu görünce bayılmaya başlar.
 • 97dk
 • IMDb 6.3
 • 32
 • 0
Cupid Full HD 1080p Film İzle (2020)
İncele
Cupid Full HD 1080p Film İzle (2020)
Türkçe Altyazı
Cupid Full HD 1080p Film İzle (2020); Scott Jeffrey yapımı korku filmi sizlerle... Film bir çok filmden tanıdığımız Bao Tieu, Georgina Jane, Michael Owusu, Sarah T. Cohen gibi oyuncular ile yeni yılda bize korkuyu tattıracaktır. Faye genç bir kızdır. Okulda arkadaşları ile arası bozuk olan bu kızın ailesi olmadığı için sürekli olarak geri atarlar. Bu durum onun canını çok sıkar okula gittiği her gün daha çok üzülen genç kız okulu bırakmak ister. Ancak büyükbabası onu okula zorla gönderir. Günün birinde bu kızlardan intikam almak isteyen Faye onları korkutmak için büyü işleri ile uğraşır. Sevmediklerine büyü yaparak onların acı çekmesini ister. Büyü işlerinde hata yaparak bir anda şeytana ruhunu adayan kız garip bir yaratığa dönüşür. Bu yaratık şekline bürünen Faye düşmanlarına gidip onların ruhlarına işkence edecektir.
 • IMDb 5.3
 • 25
 • 0
Stargirl Tek Parça Film İzle (2020)
İncele
Stargirl Tek Parça Film İzle (2020)
Türkçe Altyazı
Stargirl Tek Parça Film İzle (2020); Julia Hart yapımı yeni bir film sizleri anlatıyor. Filmimi her zaman olduğu gibi ilgiye ihtiyaç bir insanı konu etmektedir. Bu rol için Darby Stanchfield, Giancarlo Esposito, Grace VanderWaal, Graham Verchere gibi isimler bulunur. Filmde; Leo ailesi tarafından çok ilgi almayan bir çocuktur. Okulda ise tek başına takılan bununla beraber kimse ile fazla konuşamayan birisidir. Okulun görünmez çocuğu Leo bu şekilde hayatını devam ettirir. Ancak günün birinde okula yeni bir öğrenci gelir. Bu öğrencinin adı Susan'dır. Susan Leo'yu hiç görmese de sürekli olarak masasına hediye bıraktığını fark eder. Leo ise bir türlü onunla tanışma fırsatı bulamaz. Bulsa da cesaretini toparlayamayan Leo ne yapacağını bilemez.
 • IMDb 6.2
 • 24
 • 0
Dark Encounter Türkçe 1080p Film İzle (2018)
İncele
Dark Encounter Türkçe 1080p Film İzle (2018)
Türkçe Altyazı
Dark Encounter Türkçe 1080p Film İzle (2018); Carl Strathie yönetmenliğinde yeni bir bilim kurgu filmi bizleri bekliyor. Grant Masters, Laura Fraser, Mel Raido, Sid Phoenix gibi isimlerin bulunduğu yıldız oyuncu kadrosu filmdeki gizemi bize hissettirecektir. Günün birinde küçük kasabada yaşayan halk sekiz yaşında bir kızın kaybolması ile çok korkunç bir duruma düşer. Bu küçük kızın nerede olduğu bilinmezken herkes onu aramaya koyulur. Kızın ailesi ise şehirde bir dedektif getirerek bu işi uzmana bırakır. Dedektif ise gece saatlerinde evin karşısındaki ormanda garip ışık patlamaları olduğunu fark eder. Küçük kızın ailesi ve dedektif bu ormana giderek uzaylıları görürler. Bu uzaylıların küçük kız ile bir bağlantısı olduğunu düşünmeye başlar ve plan yaparlar.
 • IMDb 4.9
 • 26
 • 0
Charlie’nin Melekleri Türkçe Dublaj 1080p Film İzle (2019)
İncele
Charlie’nin Melekleri Türkçe Dublaj 1080p Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Charlie’nin Melekleri Türkçe Dublaj 1080p Film İzle (2019); Elizabeth Banks yönetmenliğinde serinin son filmi sizler ile... Elizabeth Banks, Kristen Stewart, Naomi Scott, Sam Claflin gibi oyuncuların bulunduğu film oyunculuğu ve yönetmenliği ile Elizabeth'e dikkatleri çekiyor. Filmde; bir teknoloji devi şirket tüm dünyaya satışına hazırlandığı sağlık ekipmanını bulduğunu açıklar. Bir çok kişi merak içerisine girerken bazı kişiler bu buluşu çalma niyetine düşerler. Kısa bir zaman sonra bu teknoloji şirketinin sahibi kaçırılır. Kaçırılan adamı bulmak için Charlie ve yardımcıları harekete geçer. Oldukça zorlu bir görev olduğu gibi ücreti yüksek olacaktır. Charlie ekibiyle beraber bu kaçırılan adamın izini sürerek onu kurtarmak ister. Zaman ile mücadele eden Charlie yapılan bu buluşun çalınmaması ve dünya için kullanılması tarafındadır.
 • 45dk
 • IMDb 4.5
 • 23
 • 0
Oyun Bitti Dostum! 1080p Film İzle (2018)
İncele
Oyun Bitti Dostum! 1080p Film İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Oyun Bitti Dostum! 1080p Film İzle (2018); Kyle Newacheck yapımı bir komedi filmi sizleri bekliyor. Adam Devine, Anders Holm, Blake Anderson, Chloe Bridges oyuncuları ile dev bir kadro oluşturan filmin konusun ise şöyledir. Bir otelde çalışan aşçı,kat görevlisi ve temizlikçi sürekli olarak bu otelde tanınmak istenirler. Maaşları daha yüksek ve diğer insanlar tarafından saygın olmak onların tek isteğidir. Çok geçmeden günün birinde ellerine büyük bir fırsat geçer. Bu fırsat oldukça tehlikeli olacaktır. Çalıştıkları otel bir terörist grup tarafından basılmış ve oteldeki insanlar rehine alınmıştır. Bu üçlü oteli çok iyi bildikleri için tek tek teröristleri etkisiz hale getirmeye başlarlar. Hiç fark etmeden oteli kurtaran bu üçlü hükumet tarafından büyük bir cesaret madalyası ile ödüllendirilecekler.
 • 101dk
 • IMDb 5.4
 • 24
 • 0
Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020)
İncele
Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020)
Türkçe Dublaj
Jungle Cruise Tek Parça İzle (2020); Jungle Cruise filminin yönetmen koltuğunda Karanlık Sular, Kimliksiz, Evdeki Düşman gibi filmlerle büyük başarı yakalamış Jaume Collet Serra oturmaktadır. Macera türünde vizyona girmeyi bekleyen filmde; Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall gibi profesyonel oyuncular bulunmaktadır.Disney’in renkli ve macera dolu dünyasına kattığı bu yeni filmin konusu; Lily Houghton isimli bir kâşif, Amazon Ormanlarında yer alan bir ağacın tüm hastalıkları iyileştirme gücü olduğunu duyar. Bu ağacı açmak için bir ok ucu gerektiği söylenmektedir. Kâşif, ok ucunu bulur ve bu anlatılan efsanenin doğruluğunu çözümlemek için yola çıkar. Ağacı bulmak için nehirde bulunan bir geçitten geçmesi gereken Lily, Frank adında bir kaptandan yardım ister. Kaptan Frank; tehlikeli bir geçit olduğunu bildiğini için ilk başta bu fikre yanaşmasa da Lily’nin ısrarları ile yola çıkmayı kabul eder. Bu önemli ağacı bulmak için yola koyulan ikilinin başından geçen macera dolu olayları anlatan film; 24 Temmuz 2020’de vizyondaki yerini alacaktır.Jungle Cruise filminde; Lily Houghton karakterine Emily Blunt, Kaptan Frank rolüne ise macera filmleri ile tanınan Dwayne Johnson hayat vermektedir.
  • 29
  • 0
  İlk Aşk Türkçe Dublaj 1080p İzle (2010)
  İncele
  İlk Aşk Türkçe Dublaj 1080p İzle (2010)
  Türkçe Dublaj
  İlk Aşk Türkçe Dublaj 1080p İzle (2010); İlk Aşk filminin yönetmen koltuğunda; Japon sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Takashi Miike oturmaktadır. Ünlü yönetmenin kariyerindeki 104. Film; 13 Mart 2020 tarihinde vizyonda yerini almış ve gösterime girdiği ilk günden büyük bir hâsılat yapmayı başarmıştır.Aksiyon – polisiye türünde karşımıza çıkan bu filmin konusu; bir telekıza âşık olan boksörün, kızı kurtarmak için girdiği macera dolu hikayeyi anlatıyor. Leo; duygularını gizleyen başarılı bir boksördür. Bir gün, masum telekız Monica ile karşılaşır ve hayatı tamamen değişir. Duygularını gizlemekte usta olsa da genç boksör gönlünü Monica’ya kaptırır. Monica’yı kurtarmak için bir dövüşe giren Leo, bu dövüşten ağır darbeler alır ve başaracağına inandığı bir dövüşü kaybettiği için derinden etkilenir. Monica ise farkında olmadan bir uyuşturucu mafyasının kaçakçılığı planına dâhil olur. Monica ve Leo; gece boyunca peşlerine düşen polis ve mafyanın yanı sıra bir suikastçıdan da kaçmak zorundadır.İlk Aşk; aksiyon ve romantizmin birleştiği bir filmdir. Oyuncu kadrosunda Japon sinemasının sevilen oyuncuları; Masataka Kubato, Nao Ohmori, Shôta Sometani gibi isimler yer almaktadır.
  • IMDb 8.4
  • 18
  • 0
  Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018)
  İncele
  Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018)
  Türkçe Dublaj
  Gölgelerin Aşkı Tek Parça Film İzle (2018); Gölgelerin Aşkı filminin yönetmen koltuğunda; Wild Oats, Fort Bliss gibi filmlerle büyük başarı elde eden Claudia Myers oturmaktadır. Fantastik – dram türünde karşımıza çıkacak olan bu filmin oyuncu kadrosunda; Transformers, Ninja Kaplumbağalar, Kana Susadım gibi filmler rol alan başarılı oyuncu Megan Fox’un yanı sıra Olivia Thirbly, Alan Ritchson gibi isimler yer almaktadır.Filmin konusu; kanser hastası annesini kaybeden Holly; akıl almaz bir şekilde görünmez hale gelmiştir. Anılardan ve hafızalardan silinen Holly; 10 yıldır yalnız yaşayan bir fotoğrafçıdır. Görünmezliğinin verdiği avantajı kullanarak kimsenin girmesine izin verilmeyen yerlerden fotoğraflar çekmekte ve bu fotoğrafları para karşılığında gazetelere satmaktadır. Bir gün; fotoğraf çekmek için bir bara girdiği sırada, bar fedaisi Shane Blackwell tarafından fark edilir ve dışarı atılır. 10 yıldan sonra ilk defa onu birinin görmesine şaşıran Holly; bu eski MMA boksörünün kariyerini bitiren fotoğrafı çeken kişidir. Bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmaya hazır olan Holly’nin macera dolu hikâyesi anlatılmaktadır.Gölgelerin Aşkı filmi; 13 Mart 2020’de vizyona girmiş ve gösterime girdiği ilk günden büyük bir başarı elde etmiştir.
  • IMDb 5.0
  • 31
  • 0
  The Fanatic Full Hd İzle (2019)
  İncele
  The Fanatic Full Hd İzle (2019)
  Türkçe Altyazı
  The Fanatic Full Hd İzle (2019); Fanatik filminin yönetmen koltuğunda Fred Durst oturmaktadır. 2019 yılında izleyiciler ile buluşan bu filmde; yaptığı filmler ile bir dünya yıldızı haline gelmiş usta oyuncu John Travolta yer almaktadır. Bu filmde Travolta; gözlükleri, sırt çantası ve çiçekli gömleği ile seyircinin karşısına farklı bir imajla çıkmaktadır.Gerilim türünde izleyici ile buluşan bu filmin konusu; hayran olduğu ünlü bir oyuncuya kafayı takan bir adamın neler yapabileceği anlatılıyor. John Travolta’nın takıntılı bir stalker olan Moose isimli bir karakteri canlandırdığı bu film; gerilim dolu sahneleri ve akıcı ilerleyişi ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başardı. Moose; Hunter Dunbar ismindeki dünyaca üne kavuşmuş bir oyuncuya hayranlık duyar. Dunbar ile tanışmak ve imzasını almak isteyen Moose; ünlü oyuncuya bir türlü ulaşamayınca sinirlenmeye ve bu durumu tehlikeli bir takıntı haline getirmeye başlar. Dunbar’ı gizlice takip etmeye ve gizlice evine girmeye başlayan Moose, bir süre sonra ünlü yıldızın hayatını tehlikeye atacak işler yapmaya başlar.Fanatik filminde; John Travolta’ya Hunter Dunbar rolü ile eşlik eden Devon Sawa yer almaktadır. Film; ünlü yazar Stephen King’in Misery adlı romanının bir versiyonu olarak sinemaya uyarlanmıştır.
  • 88dk
  • IMDb 3.8
  • 19
  • 0
  Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020)
  İncele
  Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020)
  Türkçe Dublaj
  Black Widow Türkçe 1080p Film İzle (2020); Black Widow filminin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturmaktadır. Marvel evreninin dördüncü sinematik evreninin açılış filmi olan bu filmin başrolünde Natasha Romanoff karakteri ile Scarlett Johansson yer almaktadır. Scarlett Johansson'a bu filmde  David Harbour,Rachel Weisz gibi ünlü isimler eşlik ediyor.Marvel dünyasının kült filmi olan Avengers ekibinin bir üyesi olan casus Natasha Romanoff'un hikâyesi anlatılıyor. Avengers End Game filminde ruh taşını almak için kendini feda ederek ölen Natasha karakterinin Captain America: Civil War ve Avengers İnfinity War arasında geçen süreci anlatacağı biliniyor. Filmde David Harbour; Red Guardian karakteri ile karşımıza çıkarken Florence Pugh ise Yelena Belova karakterine hayat veriyor. Filmde Natasha Romanoff’un karşısına, rakibinin güçlerini ve hareketlerini birebir koyalayabilen Taskmaster çıkıyor.  Bu savaşta ana karaktere, Rusya'daki hayatından tanıdığı eski dostları yardım ediyor.Black Widow filmi; Marvel dünyasının güçlü karakteri Natasha Romanoff'un ilk solo filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film; 1 Mayıs 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini almayı ve sevenleri ile buluşmayı bekliyor.
  • IMDb 6.7
  • 58
  • 0
  Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013)
  İncele
  Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013)
  Türkçe Dublaj
  Atlantik Savaşı Türkçe Full HD İzle (2013); Atlantik Savaşı filminin yönetmen koltuğunda Aaron Schneider oturmaktadır. 2. Dünya Savaşı dönemini anlatan film; bir piyade komutanının, kendi kara sularını Nazilerden koruma hikâyesini anlatıyor. Filmin piyade komutanı Ernest Krause; Forrest Gump ve Philadelphia filmleri ile Oscar ödülü kazanmayı başarmış usta oyuncu Tom Hanks tarafından canlandırılıyor.Tom Hanks, bu film için 2016 yılından beri yoğun bir şekilde çalışıyor. Hem senaristliğini yaptığı hem de başrolünde yer aldığı bu film; piyade komutanı Ernest, 37 gemiden oluşan Müttefik gemilerini koruması için görevlendiriliyor. Ernest Krause’nin liderliğindeki Greyhound isimli denizaltı Nazilerin liderliğindeki denizaltı ile karşı karşıya gelince; kara sularını korumak isteyen Amerikalılar ve Atlantik’i geçerek hain planlarını hayat geçirmek isteyen Naziler arasında büyük bir savaş başlıyor. Başkahraman Ernest ise bu savaşa en ön saftan katılarak mürettebatını korumaya çalışıyor.Atlantik Savaşı filminde Tom Hanks’e; Stephen Graham, Elizabeth Shue, Karl Glusman gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. Dram, tarih ve savaş türündeki bu film; 12 Haziran 2020 de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
  • IMDb 3.5
  • 38
  • 0
  Aşka İnan 1080p Film İzle (2020)
  İncele
  Aşka İnan 1080p Film İzle (2020)
  Türkçe Dublaj
  Aşka İnan 1080p Film İzle (2020); Aşka İnan filminin yönetmen koltuğunu Andrew Erwin ve Jon Erwin paylaşmaktadır. Ünlü müzisyen Jeremy Camp'in gerçek hayat hikâyesini anlatmaktadır. Jeremy Camp’in kaleme aldığı anı kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmde Jeremy Camp'e Riverdale dizisinin yıldız oyuncusu K. J. Apa hayat vermektedir.Hristiyan müzisyen Jeremy Camp’in kanser hastası olan ve hayatını kaybeden ilk eşi ile tanışma hikayesi konu almaktadır. Camp ilk eşi olan Melissa ile tanıştığında; Melissa kanser hastası ve ölmek üzere olan genç bir kadındır. Aralarında güçlü bir bağ ve aşk oluşan Camp ve Melissa'nın sadece 4bucuk ay sürecek olan evlilik hikâyesinin seyircileri derinden etkilemesi beklemektedir. Dram, müzik, romantik türünde karşımıza çıkacak olan bu filmde K.J Apa'ya, Britt Robetson; Melissa rolü ile eşlik ediyor. Melissa'yı kaybettikten sonra hayata yeniden tutunmasını sağlayan ikinci eşi Adrienne rolüne ise Abigail Cowen hayat veriyor.Aska İnan filmi; Camp'in üniversitesi yıllarını, tanınan bir şarkıcı oluş sürecini ve evliliklerini konu almaktadır ve 27 Mart 2020 de seyircisiyle buluşmaya hazırlanmaktadır.
   • 29
   • 0
   Müptela – Addicted Full HD Film İzle (2014)
   İncele
   Müptela – Addicted Full HD Film İzle (2014)
   Türkçe Dublaj
   Müptela – Addicted Full HD Film İzle (2014); Bille Woodruff yönetmenliğinde sizi boşluklara çekecek güzel bir film karşınızdadır. Boris Kodjoe, Brandon Gonzales, Cameron Mills, Daniel O'Callaghan gibi oyuncu kadrosu ile film sitemizde... Filmin konusuna gelecek olursak; annesi küçük kızı ve eşi ile mutlu bir hayat yaşayan kadın günün birinde fatura ödemek için gelen bir müşteri ile konuşur. Konuştuğu adam ile sohbetin uzadığını ve ona karşı garip duygular hissettiğini anlar. Yıllardır eşi ile yaşayamadığı duyguların sebebini anlayan kadın eşi ile konuşarak onu değiştirmek ister. Ancak tüm aile kadının bu davranışlarının saçmalık olduğunu onun giderek garipleştiğini fark eder. Bu kadın ise insanların değişime yanlış olarak baktığını düşünerek onlardan uzaklaşıp biraz zaman geçirmeye karar verir.
   • IMDb 5.2
   • 34
   • 0
   Tavşan Jojo Türkçe 1080p Film İzle (2019)
   İncele
   Tavşan Jojo Türkçe 1080p Film İzle (2019)
   Türkçe Dublaj
   Tavşan Jojo Türkçe 1080p Film İzle (2019); Taika Waititi yönetmenliğini yaptığı savaş zamanını anlatan bir filmdir.Roman Griffin Davis, Scarlett Johansson, Taika Waititi, Thomasin McKenzie gibi kişilerin bulunduğu film insanların değerini konu almıştır. İkinci dünya savaşı esnasında Almanya'da yaşayan Jojo adında küçük bir çocuk Hitler'in kampına katılmıştır. Bu kampta Yahudilerin düşman olduğunu anlatan hikayeler anlatılarak savaş esnasında mental olarak kişilerin beyinleri yıkanmaktadır. Küçük yaşında Yahudi düşmanı olan bu çocuk günün birinde eve gittiğinde yabancı bir kız çocuğunu evde görür. Annesi bu çocuğu eve almıştır ancak bir türlü kızın ırkını öğrenemez. Günler geçer ve bu kızın Yahudi olduğunu öğrenir. Küçük kızdan zarar görmediği için onu Hitler'e teslim etmek istemez.
   • 108dk
   • IMDb 8.0
   • 22
   • 0
   Lost Transmissions Tek Parça 1080p Film İzle (2019)
   İncele
   Lost Transmissions Tek Parça 1080p Film İzle (2019)
   Türkçe Altyazı
   Lost Transmissions Tek Parça 1080p Film İzle (2019); Katharine O'Brien yapımı dram filmi sizlerin karşısında... Yaşanılan bir olayı anlatan film Alexandra Daddario, Bria Vinaite, Juno Temple, Simon Pegg gibi isimlerle sinematik olarak incelenmiştir. Başarılı bir pop sanatçısı ülke genelinde çok tanınmakta ve bir çok kişi tarafından sevilmektedir. Günün birinde bu kadın çok duygusal olduğunu insanların ona yaptığı eleştirileri bile kaldıramadığını fark eder. Kullandığı anti depresyon ilaçları ile bu durumun bir ilişkisi olduğunu düşünür. Ailesi ve arkadaşları onu bir hastaneye gitmesi tedavi olaması için ikna eder. Genç kadın tedavi olmaya başlar. Tedavisi bittiğinde ise yıllardır hayatını nasıl boşa harcadığını aslında bu hayatın çok güzel bir şekilde yaşanabileceğini fark eder.
   • 105dk
   • IMDb 5.2
   • 19
   • 0
   Av – The Hunt Türkçe Tek Parça Film İzle (2020)
   İncele
   Av – The Hunt Türkçe Tek Parça Film İzle (2020)
   Türkçe Altyazı
   Av – The Hunt Türkçe Tek Parça Film İzle (2020); Craig Zobel yapımı gizemli bir film sizleri bekliyor... Film vizyonda ilk defa sitemizde göreceksiniz. Betty Gilpin, Emma Roberts, Ethan Suplee, Hilary Swank başrol olarak oynadığı bu filmde; birbirini hiç tanımayan bir grup insan toplu olarak karanlık bir ormana bırakılırlar. Bu ormana nasıl geldikleri daha önceki yaşamları ile bağlantısı nedir kimse bilmez. Sadece ormanın bazı bölümlerinde buldukları silahlar ile ormandaki vahşi hayvanları vurmaya başlarlar. Bu hayvanlardan kendilerini korumak isterler. Ancak zaman ilerledikçe aslında ormandaki bu silahlar ile hayvanları değil avları vurmaları gerektiğini anlayacaklar. Akıllarda ise tek bir soru kalır. Bu silahlar ile vuracakları avlar kim ve bu ormandan ne zaman kurtulabilecekler.
   • IMDb 6.5
   • 37
   • 0