ABD
Apollo 11
İncele
Apollo 11
Türkçe Dublaj
Apollo 11 Türkçe Dublaj 1080p İzle, Apollo 11 izle, Apollo 11 1080p izle, Apollo 11 full hd izle, Apollo 11 hd izle, Apollo 11 türkçe dublaj izleBelgesel türünde çekilen Apollo 11 adlı ABD yapımı film, üç astronotun uzay sürecini gözler önüne seriyor. Komutan Neil Armstrong ve beraberindeki astronotlar Buzz Aldrin ve Michael Collins, tarihin en önemli görevlerinden bir tanesini başarıyla tamamlamak üzere uzaya çıkmaya hazırlanırlar. Üç astronotun uzaya hazırlanış süreci, uzaya atılış, uzayda geçirdikleri süre ve dünyaya iniş sürecini gözler önüne seren film, 7 Temmuz 2019 tarihinde izleyici karşısına geçmiştir. Belgesel türündeki filmde, daha önce hiç görülmemiş görüntüler yer alıyor. Filmi sitemizden tek parça halinde donmadan ve kesintisiz izleyebilir, online sinema keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
 • 1 Saat 33 Dakika
 • IMDb 8.1
 • 1
 • 0
Clemency
İncele
Clemency
Türkçe Altyazı
Clemency Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Clemency izle, Clemency 1080p izle, Clemency full hd izle, Clemency hd izle, Clemency türkçe altyazılı izleHapishane müdürü kadın Bernadine Williams, ölüm cezasına çarptırılan mahkumlardan etkilenmeye başlamıştır. Bernadine Williams'ın müdür olarak çalıştığı hapishanede sadece ölüm cezasına çarptırılan mahkumlar yer almaktadır. İşi ve özel hayatında denge kurmakta zorluk çeken kadın, psikolojik tedavi görmeye başlamıştır. Bernadine'nin müdür olarak çalıştığı hapishane onun özel hayatını ciddi derecede etkilemiştir. İşinin yarattığı psikolojik etki özel hayatını de etkileyince Bernadine, bir denge kurmak zorunda kalmıştır. İş ve özel hayatındaki dengeyi kurabilmek için büyük bir çaba sarf eden kadının hikayesini Chinonye Chukwu kaleme alıyor. Chinonye Chukwu aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapıyor.
 • 1 Saat 52 Dakika
 • IMDb 6.5
 • 1
 • 0
Yıldız Geçidi
İncele
Yıldız Geçidi
Türkçe Dublaj
Yıldız Geçidi (Stargate) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Yıldız Geçidi izle, Yıldız Geçidi 1080p izle, Yıldız Geçidi full hd izle, Yıldız Geçidi hd izle, Yıldız Geçidi türkçe dublaj izleUzun süredir Mısır'da araştırmalar yapan Dr. Daniel Jackson, gizli bir geçit olduğunu öğrenir. Çok eski zamanlardan kalan gizli geçidin olduğunu düşünen Dr. Daniel Jackson, bulduğu geçidin başka bir gezegene açıldığını öğrenir. Durumu Albay O'Neil'e aktaran Dr. Daniel Jackson, Albaya gizli geçit hakkında tüm bildiklerini anlatır. Albay, askerlerini gizli geçitten geçmelerini emredince askerler başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde geçitten geçerler. Geçidin ardında yarı tanrı RA tarafından yönetilen bir gezegen vardır. Acımasız lider RA, askerleri ele geçirmiştir. RA'nın eline geçen askerler, hayatlarını kurtarabilmek için RA'yı alt etmeleri gerekir. RA'nın yönettiği gezegende nefes kesen bir mücadele başlamıştır. 1994 ABD ve Fransa yapımı Yıldız Geçidi - Stargate filminin sinemalarda 6 ödül ve 5 adaylığı bulunuyor.
 • 2 Saat 10 Dakika
 • IMDb 6.9
 • 4
 • 0
Hailey Dean Gizemi 6
İncele
Hailey Dean Gizemi 6
Türkçe Dublaj
Hailey Dean Gizemi 6 (Hailey Dean Mysteries Killer Sentence) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Hailey Dean Gizemi 6 izle, Hailey Dean Gizemi 6 1080p izle, Hailey Dean Gizemi 6 full hd izle, Hailey Dean Gizemi 6 hd izle, Hailey Dean Gizemi 6 türkçe dublaj izleBir adamın ölümünden sorumlu tutulan adam, suçsuz olduğunu dile getirse de hakimleri ikna etmeyi başaramaz. Haksız yere parmaklıklar ardından cezasını çeken adamı hapse atan bölge savcısı, yıllar sonra o adamın suçsuz olduğunu öğrenir. Büyük bir vicdan azabı çeken bölge savcısı Paulina, haksız yere hapis yatan adamın hayatını kurtarabilmek adına elinden geleni yapar. Gerçek katili bulabilmek için var gücüyle çalışan Paulina, delillerin peşine düşer. Kapanan dosyayı tekrardan açan ve dışarıda serbest bir şekilde gezen gerçek katili adalete teslim etmek isteyen Paulina, bu yolculukta başarılı olabilecek midir? Hapiste suçsuz yere yatan adamın suçsuzluğunu kanıtlayarak vicdan azabını hafifletebilecek midir?
 • 1 Saat 23 Dakika
 • IMDb 6.1
 • 4
 • 0
Elveda
İncele
Elveda
Türkçe Dublaj
Elveda (The Farewell) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Elveda izle, Elveda 1080p izle, Elveda full hd izle, Elveda hd izle, Elveda türkçe dublaj izleKüçük yaşlarda Çin'den Amerika'ya giden Bili, yıllardır Amerika'da yaşamaktadır. Ülkesine geri dönmeyen Bili, eğitim hayatına önem vermektedir. Ara sıra Çin'e dönmek istese de ailesi tarafından engellenen Bili, bir gün babaannesinin kötü bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Bili'in babaannesi kansere yakalanmıştır. Dördüncü kez kansere yakalanan yaşlı kadın için artık kurtuluş yolu yoktur. Bu durumu öğrenmesinin ardından Amerika'ya gitmek isteyen Bili, ailesinin engellerini aşarak son bir kez babaannesini görmek için Çin'e doğru yola çıkacaktır. Bili'yi anne ve babası üzüntüsünü babaannesine yansıtmaması için tembihlemiştir. Babaannesiyle son günlerini geçiren genç kız, bu süreçte neler yaşayacak?
 • 1 Saat 40 Dakika
 • IMDb 7.6
 • 4
 • 0
Bitişler, Başlangıçlar
İncele
Bitişler, Başlangıçlar
Türkçe Altyazı
Bitişler, Başlangıçlar (Endings, Beginnings) Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Bitişler, Başlangıçlar izle, Bitişler, Başlangıçlar 1080p izle, Bitişler, Başlangıçlar full hd izle, Bitişler, Başlangıçlar hd izle, Bitişler, Başlangıçlar türkçe altyazılı izleAşk hayatında başarısız olan Daphne, hayatının son dönemlerinde epey bir darbe yemiştir. Kalp kırıklıklarını onarmaya çalışan Daphne, bir yıl boyunca kafasını toparlamaya çalışmıştır. Azda olsa kafasını toparlayan Daphne, bir partiye davet edilir. Partiye katılan genç kadın çılgınlar gibi eğlenmektedir. Partide karşılaştığını yakın arkadaşları Jack ve Frank ile partiden sonra da takılmaya başlayan Daphne, hayatının değişmeye başladığını fark edecektir. Genç kadın yakın arkadaşlarıyla geçirdiği süre zarfı içerisinde hayatındaki sırları da çözmeye başlayacaktır. Senaryosunu Drake Doremus, Jardine Libaire'nin kaleme aldığı film, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girmiştir.
 • 1 Saat 50 Dakika
 • IMDb 6.6
 • 9
 • 0
Nathan’s Kingdom
İncele
Nathan’s Kingdom
Türkçe Altyazı
Nathan's Kingdom Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Nathan's Kingdom izle, Nathan's Kingdom 1080p izle, Nathan's Kingdom full hd izle, Nathan's Kingdom hd izle, Nathan's Kingdom türkçe altyazılı izleKötü arkadaş ortamına sahip olan Laura, uyuşturucu bağımlısı genç bir kızdır. Genç yaşta uyuşturucu kullanmaya başlayan Laura, hayatını mahvetmiştir. Ailesinin sürekli uyardığı ancak bir türlü akıllanmayan Laura, ailesi tarafından hastaneye yatırılmak istenmiştir. Ancak Laura, kardeşinin sayesinde uyuşturucudan kurtulmanın yollarını arayacaktır. İki kardeşin çıktıkları yolculuk, hayatlarını sonsuza kadar değiştirecektir... Olicer J. Muñoz'un yönetmenliğini ve senaristliğini yatığı Nathan's Kingdom adlı film, 2020 yılının Nisan ayında gösterime girmiştir. Herkese keyifli seyirler.
 • 1 Saat 37 Dakika
 • IMDb 5
 • 11
 • 0
Face 2 Face
İncele
Face 2 Face
Türkçe Altyazı
Face 2 Face Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Face 2 Face izle, Face 2 Face 1080p izle, Face 2 Face full hd izle, Face 2 Face hd izle, Face 2 Face türkçe altyazılı izleBirbirlerini ilk gördükleri anda aşık olan Santosh ve Preethi, güzel bir birliktelik içerisindedirler. Birbirlerini çok seven iki aşığın hayatları Preethi'nin bir takım sorunlarından dolayı mahvolacaktır. İlişkilerinin en kötü günlerini yaşamaya başlayan çift, bir daha eskisi gibi olabilecek mi? Preethi'nin ilişkilerini bu kadar sarsıntıya uğratacak sorunu nedir? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Hindistan yapımı film, 15 Mart 2019 tarihinde beyazperde de sinemaseverlerle buluşmuştur. Sitemizden Face 2 Face filmini full hd görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 1 Saat 28 Dakika
 • IMDb 5.9
 • 10
 • 0
Maskot
İncele
Maskot
Türkçe Dublaj
Maskot (Killer High) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Maskot izle, Maskot 1080p izle, Maskot full hd izle, Maskot hd izle, Maskot türkçe dublaj izleTerk edilmiş hayalet kasaba Wallingham, artık eskisi gibi değildir. Kasabanın yerlileri kasabayı terk etmişlerdir. Yıkılmak üzere olan binalardan birinde parti yapma planları içerisinde olan Sabrina, partisini ertelemek zorunda kalmıştır. Otelde parti yapmayı planlayan Sabrina, bir takım aksiliklerden dolayı partiyi ertelemiştir. Yıllar önce terk edilen okulda parti planları yapmaya başlayan Sabrina, yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan okulda partisini yapmayı düşünür. Yakın arkadaşlarından yardım isteyen Sabrina, partinin bir an önce hazır hale gelmesi için çalışmalara başlar. Sabrina'nın planladığı parti başlamıştır ancak bir süre sonra korku dolu anların yaşanması kaçınılmaz olacaktır...
 • 1 Saat 30 Dakika
 • IMDb 5.8
 • 16
 • 0
Jonathan
İncele
Jonathan
Türkçe Dublaj
Jonathan Türkçe Dublaj 1080p İzle, Jonathan izle, Jonathan 1080p izle, Jonathan full hd izle, Jonathan hd izle, Jonathan türkçe dublaj izleTüm gününü uyumakla geçiren John, gündüzleri uyuyup geceleri dışarı çıkmaktadır. Sap gibi bir hayat yaşayan John'un bu gidişatından hiç memnun olmayan kardeşi Jonathan, kardeşini yola sokmaya çalışmaktadır. İki kardeş, aynı kadına aşık olduklarına tüm dengeleri alt üst olmuştur. Jonathan, başarılı bir mimardır. Kardeşinin de başarılı bir kariyere sahip olmasını Jonathan, kardeşini yola sokmakta büyük çaba sarf etmiştir ancak bir türlü başarılı olamamıştır. Elena adındaki güzel bir kadının kardeşi John ile birlikte olduğunu öğrenen Jonathan, kardeşini kıskanmıştır ve derhal Elena'dan ayrılmasını istemiştir. John'un pek fazla umursamadığı kardeşi Jonathan, Elena'yla birlikte olabilmek için sinsi planlar yapmaya başlamıştır...
 • 1 Saat 41 Dakika
 • IMDb 6
 • 20
 • 0
Eli
İncele
Eli
Türkçe Dublaj
Eli (2019) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Eli izle, Eli 1080p izle, Eli full hd izle, Eli hd izle, Eli türkçe dublaj izleEşi benzeri görülmeyen bir hastalığa yakalanan Eli, hastalığından kurtulabilmek için her yolu denemiştir. Küçük bir çocuk olan Eli, ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Sevecen bir çocuk olan Eli, hastalığından dolayı muzdariptir. Eli'nin hastalığı için çeşitli tedaviler denense de bir türlü sonuç alınamamıştır. Ebeveynlerin son olarak ıssız bir bölgede bulunan klinik Eli için umut ışığı olmuştur. Issız bölgede bulunan kliniğe giden Eli, tedaviye başlamıştır. Tedavi ilk başlarda sonuç vermeye başladığında herkes sevinmiştir ancak tedavinin ilerleyen zamanlarında Eli gizemli bir varlık takip edildiğini fark eder. Peşine takılan gizemli varlıktan kaçmaya çalışan Eli, kendisini büyük bir tuzağın içine düşmüş halde bulur...
 • 1 Saat 38 Dakika
 • IMDb 5.9
 • 17
 • 0
Geliş
İncele
Geliş
Türkçe Dublaj
Geliş (Arrival) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Geliş izle, Geliş 1080p izle, Geliş full hd izle, Geliş hd izle, Geliş türkçe dublaj izleDünyaya iniş yapan uzaylılar, insanları tedirgin etmiştir. Uzaylıların amaçlarını öğrenmek için onlarla iletişim kurmanın yollarını arayan dil bilimci Dr. Louise Banks, hükümet tarafından görevlendirilir. İnsanların içindeki kuşkuyu ortadan kaldırabilmek için karşı atağa geçen hükümet, hemen Dr. Louise Banks'i göreve çağırmıştır. Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğunu öğrenmek isteyen hükümet, ona göre önlemini alacaktır. Uzaylıların amacını öğrenmeye çalışan Banks, çok zorlanmaktadır. Orduda görevli Banks, görevini başarıyla yerine getirebilecek midir? 1 Oscar ve 58 farlı ödül sahibi Geliş filmi gişelerde 203 Milyon Dolar gelir elde etmiştir. Herkese keyifli seyirler.
 • 1 Saat 56 Dakika
 • IMDb 7.5
 • 19
 • 0
Çılgın Zengin Asyalılar
İncele
Çılgın Zengin Asyalılar
Türkçe Dublaj
Çılgın Zengin Asyalılar (Crazy Rich Asians) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Çılgın Zengin Asyalılar izle, Çılgın Zengin Asyalılar 1080p izle, Çılgın Zengin Asyalılar full hd izle, Çılgın Zengin Asyalılar hd izle, Çılgın Zengin Asyalılar türkçe dublaj izleYakın bir arkadaşının düğününe katılmak için sevgilisi Rachel ile Singapur'a doğru yola çıkan Nick, Asya'ya ilk defa gidecektir. Bu nedenden dolayı oldukça heyecanlı olan Rachel, büyük bir stres altındadır. Sevgilisinin ailesiyle de tanışacak olan Rachel'in heyecanı daha da artmıştır. Nick'in ailesiyle tanışacak olmasından dolayı endişe duyan Rachel, sevgilisi hakkında bilmediği şeyler öğrendiğinde işler karışır. Nick, Asya'nın en zengin ailelerinden birinin mensubudur. Singapur'da herkesler tarafından tanınan Nick, bekar kızların da hedefi haline gelmiştir. Sevgilisinin bu durumunu öğrenen Rachel'in etrafı bir anda kıskanç kadınlarla dolmaya başlayan. Bir yandan etrafındaki kadınlardan kurtulmaya çalışan Rachel diğer yandan da sevgilisini elde tutmaya çalışır.
 • 2 Saat 1 Dakika
 • IMDb 7.1
 • 20
 • 0
Force of Nature
İncele
Force of Nature
Türkçe Altyazı
Force of Nature Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Force of Nature izle, Force of Nature 1080p izle, Force of Nature full hd izle, Force of Nature hd izle, Force of Nature türkçe altyazılı izleUzun süredir planladıklarına soyguna başlamak için doğru fırsatı kollayan bir grup çete, şehirde şiddetli kasırganın başlamasıyla harekete geçer. Şehir, kasırganın etkisiyle yerle bir olmuştur. Bir binaya giren ve binayı istila eden çetenin etrafı polisler tarafından sarılmıştır. Binada oturan insanların can güvenliğini sağlayabilmek için büyük bir mücadele veren polisler, kasırgadan dolayı binayı tahliye etmekte zorluk çekerler. Bir yandan binadaki insanları koruyan diğer yandan da hırsızlarla zorlu bir savaş içerisine giren polis dedektifi, insanların tahliye edilmesini reddeder. Tüm bu yaşanılanların sonunda bizleri ne bekliyor olacak? Hep birlikte izleyip göreceeğiz.
 • 1 Saat 31 Dakika
 • IMDb 5.3
 • 26
 • 0
The Clearing
İncele
The Clearing
Türkçe Altyazı
The Clearing Türkçe Altyazılı 1080p İzle, The Clearing izle, The Clearing 1080p izle, The Clearing full hd izle, The Clearing hd izle, The Clearing türkçe altyazılı izleYeni evlenen çift Tom ve Naomi, aile olmanın zorluklarını yaşamaktadırlar. Evlenmeden önce her şeyin yolunda gideceğini düşünen çift, dünya evine girdikten sonra sık sık birbirleriyle tartışmaya başlarlar. Çiftin kızları Mira, anne ve babasının tartışmalarından etkilenmiştir. Kızı ile tatile gitmeye karar veren Tom, hem kafa dinleyecektir hem de kızı ile güzel bir gün geçirecektir. Karavanlarına atlayan ve yola koyulan baba kız, kamp alanına vardıklarında hiç ummadıkları bir görüntüyle karşılaşırlar. Kamp alanında zombi dehşetiyle karşılaşan Tom ve kızı Mira, ormanın içinde sıkışıp kalmışlardır. Hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalana baba ve kızı, zombilere karşı koyabilecekler mi?
 • 1 Saat 28 Dakika
 • IMDb 4.1
 • 22
 • 0
Zachariah’ın Z’si
İncele
Zachariah’ın Z’si
Türkçe Dublaj
Zachariah'ın Z'si (Z for Zachariah) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Zachariah'ın Z'si izle, Zachariah'ın Z'si 1080p izle, Zachariah'ın Z'si full hd izle, Zachariah'ın Z'si hd izle, Zachariah'ın Z'si türkçe dublaj izleKıyamet sonrası dünyada yaşananları anlatan film, yazılmış bir kitaptan sinemalara uyarlanmıştır. Dünyada başlayan nükleer savaş, insanların canını almıştır. Artık dünya yaşanılmaz bir yer haline gelmiştir. Henüz 16 yaşında olan küçük kız Ann'ın yaşadığı kasaba, nükleer savaştan etkilenmeyen nadir kasabalardan biridir. Yalnız başına çiftlik hayatı sürdüren Ann'ın hayatı, ormanın derinliklerinden gelen gizemli biriyle karşılaşınca değişiyor. 2015 yılında gösterime giren filmde, Ann Burden karakterini Margot Robbie canlandırıyor. Güzel ve deneyimli aktöre Chiwetel Ejiofor, Chris Pine gibi deneyimli aktörler eşlik ediyor. Filmi sitemizden donmadan kesintisiz izleyebilir, online sinema keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
 • 1 Saat 35 Dakika
 • IMDb 5.6
 • 18
 • 0
You Should Have Left
İncele
You Should Have Left
Türkçe Altyazı
You Should Have Left Türkçe Altyazılı 1080p İzle, You Should Have Left izle, You Should Have Left 1080p izle, You Should Have Left full hd izle, You Should Have Left hd izle, You Should Have Left türkçe altyazılı izleAralarındaki yaş farkına rağmen birlikte olmayı başaran Theo Conroy ve Susanna, uzun süreli birlikteliklerini evlilikle taçlandırırlar. Evliliklerinin ilk dönemlerinde sevgi dolu günler geçiren çift, ilerleyen zamanlarda bir takım sorunlar yaşamaya başlarlar. Evliliklerini onarmak için kızları Ella ile birlikte küçük bir tatil kaçamağı yapan Theo ve Susanna çiftini gidecekleri kırsalda tehlikeli günler bekliyor olacaktır. Tatilin ilk günlerini verimli geçiren ve aralarındaki sorunları yavaş yavaş çözmeye başlayan çift, bir süre sonra kendilerini büyük bir kabusun içinde bulurlar. David Koepp'in yönetmen koltuğunda görev yaptığı ABD yapımı Gizem ve Korku temalı filmi sitemizden izleyebilirsiniz.
 • 1 Saat 33 Dakika
 • IMDb 5
 • 15
 • 0
Al Beni
İncele
Al Beni
Türkçe Dublaj
Al Beni (Take Me) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Al Beni izle, Al Beni 1080p izle, Al Beni full hd izle, Al Beni hd izle, Al Beni türkçe dublaj izleUzman girişimci Ray, henüz ticarette yeni yeni yükselmeye başlamıştır. Yüksek kalitede kaçırılma simülasyonu yapan Ray'ın son zamanlarda işleri pek fazla yolunda gitmemektedir. Yeni müşteriler aramaya başlayan Ray, ilk defa uzun bir süre para kazanamamıştır. Ödemeleri biriken genç adam her yerde deli gibi müşteri ararken hafta sonu adam kaçırma fırsatına hiç düşünmeden balıklama atlar. Ray, yapacağı işin parasının güzel olmasından dolayı tereddütsüz işi almıştır. Ancak Ray, hafta sonu adam kaçırma işinin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlayacaktır. Komedi ve Suç temalı Take Me adlı filmin senaryosunu Mike Makowsky kaleme alıyor. Film, 1 Mayıs 2017 tarihinde gösterime girmiştir.
 • 1 Saat 23 Dakika
 • IMDb 5.6
 • 22
 • 0
Kitap Hırsızı
İncele
Kitap Hırsızı
Türkçe Dublaj
Kitap Hırsızı (The Book Thief) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Kitap Hırsızı izle, Kitap Hırsızı 1080p izle, Kitap Hırsızı full hd izle, Kitap Hırsızı hd izle, Kitap Hırsızı türkçe dublaj izleAlmanya'nın İkinci Dünya Savaşı döneminde yaşanılan olayları beyazperdeye aktaran filmde; Ebeveynleri olmayan Liesel Meminger ismindeki küçük kız, yardımsever bir aile tarafından evlatlık edinir. Öz ailesi gibi sevdiği manevi ailesine alışan Liesel Meminger'in yaşadığı evde Max adında bir genç adam vardır. Okuma yazma bilmeyen Liesel, Max sayesinde okuma yazma öğrenecektir. Her gün kitap okumaya başlayan Liesel, kitaplarla arasında çok özel bir bağ kurmuştur. Çevrelerinde yaşanılan kötülüklerden uzaklaşmanın tek yolu, kitapların olduğunu düşünen Max ve Liesel'in büyük bir sorunları vardır. Max, bodrum katında gizli yaşamaktadır. Diken üstünde yaşayan Max için hayat daha da zordur.
 • 2 Saat 11 Dakika
 • IMDb 7.5
 • 24
 • 0
Ritmi Hisset
İncele
Ritmi Hisset
Türkçe Dublaj
Ritmi Hisset (Feel the Beat) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Ritmi Hisset izle, Ritmi Hisset 1080p izle, Ritmi Hisset full hd izle, Ritmi Hisset hd izle, Ritmi Hisset türkçe dublaj izleİyi bir dansçı olabilmenin hayallerini kuran April, çok güzel bir kızdır. Güzelliğiyle etrafındakileri büyüleyen April, katıldığı seçmelerde başarısız olmuştur ve büyük bir üzüntü yaşamıştır. Seçmelerde çuvallayan April, başına hiç böyle bir şey geleceğini tahmin etmemiştir. İstediği başarıyı elde edemedikten sonra köyüne dönmeye karar veren April, doğduğu kasabaya geri döndüğüne hayatını en baştan kurmaya başlar. Doğup büyüdüğü kasabanın kendisine iyi geleceğini düşünen April, dans seçmelerindeki başarısızlığını ardında bırakarak hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Kasaba'da yeni başlayacak olan yarışmaya hazırlanan bir dans grubuna yardım etmeye başlayan April, genç dansçılardan oluşan grubu şampiyon yapabilecek midir?
 • 1 Saat 47 Dakika
 • IMDb 8.1
 • 32
 • 0
Survive the Night
İncele
Survive the Night
Türkçe Altyazı
Survive the Night Türkçe Altyazılı 1080p İzle, Survive the Night izle, Survive the Night 1080p izle, Survive the Night full hd izle, Survive the Night hd izle, Survive the Night türkçe altyazılı izleBüyük bir suça bulaşan soyguncular, peşlerine takılan polislerden kaçabilmek için ara sokaklara sığınmışlardır. Soygunun başarısız olmasının ardından aralarından bir soygunun vurulması panik havası yaratmıştır. Arkadaşlarını tedavi edebilmek için gözlerine kestirdikleri eve giren soyguncular çok şanslıdırlar. Çünkü girdikleri evde doktor yaşamaktadır. Evi basılan doktor neye uğradığını şaşırmıştır. Ailesini koruyabilmek adına zamanla yarışan doktorun soyguncuyu iyileştirmekten başka çaresi yoktur. Ailesini korumak için ne yapması gerekiyorsa yapmak zorunda olan doktor, soyguncuyu tedavi edebilecek kadar uzman olmadığını fark ettiğinde gerilim dolu anlar başlar. Aksiyon ve Gerilim temalı Survive the Night filminin senaryosunu Doug Wolfe kaleme alıyor.
 • 1 Saat 29 Dakika
 • IMDb 5.7
 • 31
 • 0
Çürük Elma
İncele
Çürük Elma
Türkçe Dublaj
Çürük Elma (Black and Blue) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Çürük Elma izle, Çürük Elma 1080p izle, Çürük Elma full hd izle, Çürük Elma hd izle, Çürük Elma türkçe dublaj izleGöreve yeni başlayan çaylak polis memuru, gözü önünde öldürülen uyuşturucu satıcılarının hayatlarını kurtarmak istemiştir ancak diğer polislere engel olamamıştır. Olan biteni kayıt altına alan genç kadın, şahit olduğu korkunç olayı kayıt altına aldıktan sonra nefes kesen bir kovalamaca içerisine girer. Diğer polisler meslektaşından görüntüleri almak istemişlerdir ancak genç polis memuru onlara karşı gelmiştir. Polisler, görüntüleri yok edebilmek için gece gündüz uğraşsalar da genç kadını ikna edememişlerdir. Polisler daha fazla kadınla uğraşamayacaklarını düşünmüşlerdir ve suçu genç kadının üstüne atmaya karar vermişlerdir. Genç kadın, üzerine atılan bu suçtan kurtulabilecek midir? Hep birlikte izleyip göreceğiz.
 • 1 Saat 49 Dakika
 • IMDb 6.6
 • 38
 • 0
Uykusuz
İncele
Uykusuz
Türkçe Dublaj
Uykusuz (Insomnia) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Uykusuz izle, Uykusuz 1080p izle, Uykusuz full hd izle, Uykusuz hd izle, Uykusuz türkçe dublaj izleAlaska kentinde esrarengiz bir şekilde öldürülen genç kızın ölümü, şehirde yaşayan insanların korkuya kapılmalarına neden olmuştur. Cinayetin ardında yatan gizemi çözebilmeleri için görevlendirilen alanlarında uzman dedektifler Will Dormer ve Hap Eckhart, vakit kaybetmeden harekete geçerler. İki uzman dedektif araştırmalarına devam ederlerken Walter Finch ismindeki şüpheliye ulaşırlar. Walter Finch'i yakalamak için şüphelinin evine giden iki dedektiften biri çıkan çatışmada hayatını kaybeder. Ağır bir yara alan Hap Eckhart, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, Walter'da kaçmayı başarmıştır. Yol arkadaşının ölümüne büyük bir üzüntü duyan Dormer, yanına aldığı yeni yardımcıyla arkadaşının intikamını almak için adaletin peşinde koşacaktır.
 • 1 Saat 58 Dakika
 • IMDb 6.9
 • 26
 • 0
15:17 Paris Treni
İncele
15:17 Paris Treni
Türkçe Dublaj
15:17 Paris Treni (The 15:17 to Paris) Türkçe Dublaj 1080p İzle, 15:17 Paris Treni izle, 15:17 Paris Treni 1080p izle, 15:17 Paris Treni full hd izle, 15:17 Paris Treni hd izle, 15:17 Paris Treni türkçe dublaj izleParis'e giden üç Amerikan askeri Spencer, Anthony ve Alek, kısa bir tren yolculuğu yaparlar. Paris şehrinin güzel yerlerini gezen üç asker, ordularının özel operasyon biriminde görev yapmaktadırlar. Bindikleri trende sakin bir yolculuk yapmayı yeğleyen üç askerin bilmedik bir şey vardır; IŞİD terör örgütü mensubu Ayoub El-Khazzani adlı teröristin bindikleri trende olduğudur. Kanlı bir eylem yapma hazırlığında olan Ayoub El-Khazzani, üç askerin hedefi haline gelir. Kendi hayatlarını ve trendeki masum insanların hayatlarını kurtarabilmek adına canları pahasına mücadele verecek olan Amerikan askerleri, tarihe geçecek bir olaya imza atacaklar. 30 Milyon Dolar bütçeyle çekilen filmi Clint Eastwood yönetiyor.
 • 1 Saat 34 Dakika
 • IMDb 5.4
 • 35
 • 0
Katil Avcısı
İncele
Katil Avcısı
Türkçe Dublaj
Katil Avcısı (Hunter Killer) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Katil Avcısı izle, Katil Avcısı 1080p izle, Katil Avcısı full hd izle, Katil Avcısı hd izle, Katil Avcısı türkçe dublaj izleEmrindeki askerlerle denizaltıda görevini icra eden Yüzbaşı Joe Glass, büyük bir tehditle karşı karşıya kalmıştır. Amerika, Rusya'ya karşı savaş açmak üzeredir. Kimliği belirsiz bir grup suçlu, kontrolleri altındaki denizaltıyla Rusya sularına doğru ilerlemektedirler. Rusya'ya karşı gizli bir darbe planlayan denizaltı, ülkeler arası savaşın başlamasını tetikleyecektir. Mürettebat ve ülke tehlike altında kaldığı görevi başında olan Yüzbaşı Joe Glass, gelen emir üzerine seçkin askerli ile birlikte Rusya başbakanını kurtarmak için harekete geçecektir. Yeni bir dünya savaşının başlamasına engel olabilmek için askerleri ile birlikte amansız bir mücadele verecek olan Yüzbaşı Joe Glass, öncelikle düşman hattına sızmalıdır.
 • 2 Saat 2 Dakika
 • IMDb 6.5
 • 37
 • 0
Godzilla
İncele
Godzilla
Türkçe Dublaj
Godzilla Türkçe Dublaj 1080p İzle, Godzilla izle, Godzilla 1080p izle, Godzilla full hd izle, Godzilla hd izle, Godzilla türkçe dublaj izleBilim insanlarının tuhaf denemeleri esnasında ortaya çıkan devasa kertenkele, şehrin altını üstüne getirecektir. Deneyler esnasında yanlış bir hamle sonucu kertenkelenin büyümesine engel olunamamıştır. Devasa boyutlara ulaşan kertenkele önüne çıkan herkesi ezerek New York şehrine doğru ilerlemektedir. Manhattan Adasını hedef alan kertenkele insanların korkulu rüyası olmuştur. Canavarı durdurabilmek adına ülkede seferberlik başlamıştır. Amerika daha önce böyle bir olayla karşı karşıya kalmadığından dolayı ne yapacaklarını bilemezler. Devasa yaratığın durdurabilmesi için harekete geçen Amerika, şehrin güvenliğini sağlayabilecek midir? Aksiyon, Bilim Kurgu ve Gerilim temalı filmi sitemizden tek parça izleyebilirsiniz.
 • 2 Saat 19 Dakika
 • IMDb 5.6
 • 38
 • 0
Yarından Sonra
İncele
Yarından Sonra
Türkçe Dublaj
Yarından Sonra (The Day After Tomorrow) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Yarından Sonra izle, Yarından Sonra 1080p izle, Yarından Sonra full hd izle, Yarından Sonra hd izle, Yarından Sonra türkçe dublaj izleLos Angeles'ta başlayan şiddetli kasırgalar şehri adeta yerle bir etmiştir. Kasırga şiddetini her saat arttırırken Los Angeles şehri haritadan silinmiştir. Korkutucu doğa olayları insanların hayatlarını da alt üst etmiştir. Ani iklim değişikliklerinden dolayı New York şehri de dev dalgaların tehdidi altında kalmıştır. İklim uzmanı Jack Hall, böylesine zor bir günde ortaya çıkacaktır ve dünyayı kurtarabilmek adına mücadele verecektir. Dünyayı bu felaketten kurtarabilmek için çözüm arayışları içerisinde olan Jack Hall, başladığı işi tamamlayabilecek midir yoksa şiddetli kasırgaları ve dev dalgalara yenik mi düşecektir? 125 Milyon Dolar bütçeyle çekilen film gişelerde 544 Milyon Dolar gelir elde etmiştir.
 • 2 Saat 4 Dakika
 • IMDb 6.4
 • 51
 • 0
The Rising Hawk
İncele
The Rising Hawk
Türkçe Altyazı
The Rising Hawk Türkçe Altyazılı 1080p İzle, The Rising Hawk izle, The Rising Hawk 1080p izle, The Rising Hawk full hd izle, The Rising Hawk hd izle, The Rising Hawk türkçe altyazılı izleMoğol İmparatorluğunun lideri Burunda Khan, güçlü ordusu ile birlikte yeni topraklar arayışına geçmiştir. Her bölgeyi fetheden Burunda Khan, imparatorluğunu güçlendirmeye devam etmektedir. Son zamanların en güçlü dünya imparatorluğu haline gelen Moğollar, son olarak Karpat Dağlarını gözüne kestirmişlerdir. Karpat Dağlarına doğru harekete geçen Moğol ordusu, hiç beklenmedik bir savunmayla karşılaşırlar. Köyün yerlileri Zakhar Berkut ve eşi Rada, köylerini Moğollara teslim etmemekte kararlıdırlar. Zakhar Berkut, eşi ve çocukları Ivan ve Maksim ile birlikte köylerini savunabilmek adına amansız bir mücadele verecekler. 10 Ekim 2019 tarihinde Ukrayna sinemalarında izleyici karşısına çıkan The Rising Hawk filminin senaryosunu Rich Ronat, Yaroslav Voizeshek kaleme alıyor.
 • 1 Saat 50 Dakika
 • IMDb 6.1
 • 45
 • 0
Taşıyıcı 1
İncele
Taşıyıcı 1
Türkçe Dublaj
Taşıyıcı 1 (The Transporter) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Taşıyıcı 1 izle, Taşıyıcı 1 1080p izle, Taşıyıcı 1 full hd izle, Taşıyıcı 1 hd izle, Taşıyıcı 1 türkçe dublaj izleTehlikeli maddelerin sevkiyatını yapmakla yükümlü olan Frank, profesyonel bir kuryedir. Son derece profesyonel araba ve silah kullanabilen Frank, dövüş sporlarına da hakim bir adamdır. Bir noktadan diğer noktaya taşıdığı maddeleri sorunsuz bir şekilde ulaştırması gereken Frank, bu meslekte birçok kez ölümle burun buruna kalmıştır. Frank'in son aldığı işte ortalık biraz karışmıştır. Uluslararası suçluların kaçırdıkları kadının hikayesini öğrendikten sonra kadını kötü ellere teslim etmemeye karar veren Frank, çok radikal bir karar almıştır. Frank, değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarabilmek adına amansız bir mücadele içerisine girer. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden Jason Statham film de Frank karakterine hayat veriyor.
 • 1 Saat 32 Dakika
 • IMDb 6.6
 • 30
 • 0
Son Durak 5
İncele
Son Durak 5
Türkçe Dublaj
Son Durak 5 (Final Destination 5) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Son Durak 5 izle, Son Durak 5 1080p izle, Son Durak 5 full hd izle, Son Durak 5 hd izle, Son Durak 5 türkçe dublaj izleAynı şirkette çalıştığı mesai arkadaşları ile birlikte otobüs gezisine giden Sam, biraz sonra trajik olayların yaşanacağını görür. Kız arkadaşı ve geziye katılan herkesin öldüğünü gören Sam, böylesine dehşet verici bir olayın yaşanmadan arkadaşlarını uyarması gerekir. Öngörünün gerçekleşmeye başlamasıyla arkadaşlarını panik içerisinde kurtarabilmenin yollarını arayan Sam, zamanla yarışır. Ölüme karşı koymaya çalışan Sam ve arkadaşları, kaderlerinden kaçmaya çalışırlar. Köprünün çökmesiyle çoğu insan hayatını kaybetmiştir. Sam ve arkadaşları hayatlarını kurtarmayı başarmışlardır. Azraille aralarında korkunç bir düello başlayan gençlerin gerilim ve korku dolu anlarını izlemeye hazır mısınız?
 • 1 Saat 32 Dakika
 • IMDb 6
 • 35
 • 0