juul türkiye
Almanya
Berlin Düşüyor 1080p Film İzle (2017)
İncele
Berlin Düşüyor 1080p Film İzle (2017)
Türkçe Altyazı
Berlin Düşüyor 1080p Film İzle (2017); Ken Duken'in yönettiği senaryosunu yazdığı ve oynadığı bir filmdir. Başrol olarak kendisi oynarken Marisa Leonie Bach, Ricardo Ewert, Tom Wlaschiha gibi isimler ile çalışmıştır. Filmin konusuna gelecek olursak; Frank günün birinde aldığı bir telefon ile eski bir arkadaşının yardıma ihtiyacı olduğu haberini alır. Bu haber üstüne Berlin'e doğru yola çıkması gerekir. Ancak sürekli olarak kafasında bazı soru işaretleri kalır. Bu soru işaretlerini bir türlü çözemez ve yardıma ihtiyacı olan arkadaşına da soramaz. Yola çıkan Frank Berlin'e gittiğinde kendisini farklı bir senaryo beklediğini arkadaşının aslında ona bir tuzak kurduğunu fark eder. Kendisine yapılan bu tuzağın nedenini bile bilmeyen Frank karşı bir saldırı yapmak isteyince intikam araya girer.
 • IMDb 6.1
 • 13
 • 0
Oyunbozan – Systemsprenger 1080p Film İzle (2019)
İncele
Oyunbozan – Systemsprenger 1080p Film İzle (2019)
Türkçe Altyazı
Oyunbozan – Systemsprenger 1080p Film İzle (2019); Nora Fingscheidt yönetmenliğinde bir dram filmi sizleri bekliyor. Küçük yaşına rağmen oynadığı büyük rol Albrecht Schuch bu film ile ödül almaktadır. Gabriela Maria Schmeide, Helena Zengel, Lisa Hagmeister gibi isimler ise bizi filmde karşılar. Benni annesini kaybeden ve babası ile yaşamaya başlar. babası ise işi sebebi ile sürekli olarak büyükannesine gönderir. Günün birinde Benni bahçede oyun oynarken bir hapishane kaçağının tacizine uğrar. Küçük kız çığlıklar içerisinde oradan kaçsa da kafasında büyük bir problem oluşur. Psikolojik olarak acı çekmesi onu sinirli bir insana çevirir. Benni hayatı boyunca bu acı ile yaşamaya çalışırken bir yandan da sinirine yenik düşecektir. Hiç kimseyi sevmeyen bu kız babasına karşı ayrı bir nefret duyar.
 • 110dk
 • IMDb 7.9
 • 24
 • 0
Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016)
İncele
Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016)
Türkçe Dublaj
Toni Erdmann Full HD Türkçe Film İzle (2016); Toni Erdmann filmi, başrollerini  Sandra Hüller, Peter Simonischek ve Michael Wittenborn  paylaştığı, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Maren Ade’nin üstlendiği komedi drama  türü Alman ve Avusturya yapımlarından biri olarak 2016 yılında vizyona girmiştir. Birçok güzel bir başarı elde eden Toni Erdmann, aynı zamanda birçok ödül de almış bir yapımdır. Maren Ade, filmi kurgularken Toni karakterini canlandırmış olan komedyen Andy Kaufmann’dan etkilenmiştir. Winfried karakteri de yönetmen Ade’nin babasından yola çıkarak üstünkörü uyarlanmıştır.Toni Erdmann filmi konusu ise şu şekilde: Ines (Sandra Hüller) işini ve kariyerini her zaman ön planda tutan ve ondan başka bir şey düşünmeyen hırslı bir iş kadınıdır. Doğum günü için memleketi Almanya’ya kısa süreliğine döndüğünde uzun bir süredir görüşmediği babası Winfried (Peter Simonischek) ile de karşılaşır. Baba, haber vermeden yurtdışında yaşayan kızını ziyarete gider. Kızının mutsuz olduğunu düşünen baba, kızının tekrar neşesinin kazanması için ona sürekli sürprizler yapar ve şakalarla onunla yakınlık kurmaya çalışır. Kızı ile yeniden bağlantı kurabilmek için çeşitli yollar deneyecektir ve bu süreçte kızını birbirinden absürt olaylar beklemektedir.
 • IMDb 6.0
 • 16
 • 0
Arabulucu – The Negotiation Türkçe Dublaj İzle (2018)
İncele
Arabulucu – The Negotiation Türkçe Dublaj İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Arabulucu – The Negotiation Türkçe Dublaj İzle (2018); Jong-suk Lee yönetmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir çok filmden tanıdığımız Asyalı oyuncular Hyun Bin, Sang-ho Kim, Ye-jin Son, Young-nam Jang filmde bulunmaktadır. Filmin konusuna gelecek olursak; Ekonomik kriz nedeni ile çıkmazda olan bir adam finansal olarak bir yol bulup içinde bulunduğu bu durumdan kaçmak ister. Ancak ne yapsa ne etse bu durumdan kurtulamaz. Ailesi onu terk edince psikolojik olarak büyük sorunlar yaşar. Günün birine eline aldığı silahı ile tüm çalışanlarını rehin alır. yeterince para verilirse borçlarını kapatacak ve rehineleri bırakma sözü verecektir. Bu durum karşısında polis teşkilatından bir ara bulucu bu adamın yaptığının yanlış olduğunu onun yanına giderek polis ile anlaşmasını sağlar.
 • 140dk
 • IMDb 6.5
 • 67
 • 0
Caravan Roads Tek Parça İzle (2018)
İncele
Caravan Roads Tek Parça İzle (2018)
Türkçe Dublaj
Caravan Roads Tek Parça İzle (2018); Yönetmenliğini Sebastian Schipper'in üstlendiği bu filmde insanların yaşam şartlarının aslında ne kadar zor olduğunu ancak dile getiremediği anlatır. Bir çok dizi ve filmden tanıdığımız Ben Chaplin filmde başrol olarak kendisini gösterecektir. Günün birinde yaşadığı bu ülkeden sıkılan genç bir karavan alıp ülkeden kaçmak ister. Ancak karavan alacak parası olmayınca bulduğu bir karavanı çalmaya karar verir. Bu planını hemen gerçekleştiren genç adam karavanı çalıp yollara çıkar. Fransa'ya doğru çizdiği rotada yolda bir çok mülteci görür. Karavanına onları alarak hep beraber yolculuk yapmaya başlar. Bu mültecileri dinleyen genç aslında hayatın ne kadar zor olduğunu anlayacak. Fransa onlar için belkide yeni büyük umutlar ile karşılaştıracaktır.
 • 99
 • IMDb 6.0
 • 78
 • 0