juul türkiye
Argentina
İki Papa – The Two Popes 1080P Full izle (2019)
İncele
İki Papa – The Two Popes 1080P Full izle (2019)
Türkçe Dublaj
İki Papa - The Two Popes 1080P Full izle (2019); Vatikan duvarlarının arkasında, muhafazakar Papa Benedict ve liberal Papa Francis Katolik Kilisesi’nin geleceği için yeni bir yol oluşturmak üzere ortak bir paydada buluşmaya çalışır. Kilisenin izlediği yolla ilgili şikayetleri olan olan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012 yılında Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) emekli olmak için izin ister. Bunun yerine, skandalla ve kendinden şüphe etmekle boğuşmakta olan Papa Benedict, Katolik Kilisesi'nin temellerini sarsacak bir sırrı ortaya çıkarmak için en sert eleştirmeni ve gelecekteki halefini çağırır. Vatikan duvarlarının ardında, hem gelenek hem de ilerleme, suçluluk ve affedilme arasında bir mücadele başlar, çünkü bu iki çok farklı adam, ortak bir zemin bulmak ve dünyadaki milyarlarca takipçi için bir gelecek oluşturmak için geçmişlerinde kalan izlerle yüzleşecektir.
 • 125
 • IMDb 7.7
 • 700
 • 0
Monos Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Monos Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Monos Full HD 1080P izle (2019); 2019 Yıllında Savaş filmi olan Monos Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile Full HD izle. Yönetmen koltuğunda Alejandro Landes oturmuştur. Oyuncu kadrosunda Sofia Buenaventura, Moises Arias, Julianne Nicholson, Laura Castrillón yer almaktadır. Bir terörist grubunun öyküsünü konu almaktadır. Kendilerine Rambo, Boom-Boom, Bigfoot, Wolf ve Smurf gibi lakapları takacak olan bir grup çocuk, Latin Amerika'nın kırsal bölgelerinde ki ortamında büyük bir örgüt tarafından insanları katlede bilmek için eğitilirler. Askeri eğitim egzersizleri yapmakta olan ve kendilerini her türlü koşula karşı yavaş yavaş hazırlayacak olan çocuklar, yalnız kalacak oldukları zaman özlerine geri dönecektir ve kendi yaşıtları gibi dışarıda oyun oynayıp, eğlenmeye başlayacaktır.
 • 102
 • IMDb 7.5
 • 233
 • 0
GO! Unutulmaz Bir Parti 1080P izle (2019)
İncele
GO! Unutulmaz Bir Parti 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
GO! Unutulmaz Bir Parti 1080P izle (2019); 2019 Netflix yapımı olan film Aile Türündedir. Arjantin yapımı olan filmde, Bir çok İspanyol gençlik yapımlarında olduğu gibi bu yapımda da Mauro Scandolari yönetmenliği üstlenmiştir. Ana karakterimiz Mia'yı güzel oyuncu Pili Pascual oynasa da Mia'nin sesi Marley Estrada olmuştur. Gençlik ve zaman zaman da müzikalden esintiler taşıyan bu filmin "High School Musical"a da benzediğine dair bir kaç eleştirmenin yorumu olmuştur. Mia'nın babasıyla olan tatili okul tiyatrosu göl kenarına taşınırken Lupe, Mercedes, Juanma ve Alvaro'nun sürpriz bir şekilde gelmesiyle bozulur. Ailecek'te izlenebilecek gayet neşeli eğlenceli ve renkli bir yapım olmasıyla zamanınızı eğlenceli ve güzel bir şekilde geçirtebilecek bir yapımdır.
 • 60
 • IMDb 7.6
 • 434
 • 0
Korkunun Kraliçesi Filmi izle
İncele
Korkunun Kraliçesi Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede genç bir aktristin hem kariyeri hem de hayatı üzerinde şekillenen olaylar konu edilecektir. Robertina isimli aktris Arjantin’de ismi bilinen popüler oyunculardan birisidir. Kariyerinin en zirvesini yaşayan karakter, kısa süre sonra hayatının en önemli tek kişilik oyunlarından birisini sergileyecektir. Robertina, kariyerinin zirvesinde bulunduğundan özgüveni yüksektir. Fakat oyuna kısa bir zaman dilimi kala, hazırlanmak yerine gereksiz kaygıların içine kapılacaktır. Karakter, mesleki sorumluluklarından iyice kaçmaya başlayacaktır. Artık hayatı tamamen karanlık içinde sürüklenecektir. Bir süre sonra çevresindekileri insanlara da bu duyguları geçirecektir. Herkesle kavga eder bir imaja bürünecek ve birçok aykırı fobiye sahip olmaya başlayacaktır. Bu süre zarfında bir de yakın arkadaşı hastalanınca, oyunun galasına yakın bir sürede düşünmeden Danimarka’ya gidecektir. Karakter için kaçmak, sorumluluklardan daha kolay gelmektedir. Bu nedenle de sürekli olarak aynı eğilimi göstermeye çalışmıştır. Fakat, ne kadar kaçarsa kaçsın bir süre sonra kaçtığı her şeyle yüzleşeceği vakit gelecektir. Kendisi de bu durumun bilincindedir. Lakin kabullenmenin bu kadar kolay olmayacağını düşünmektedir.
 • 107
 • IMDb 8
 • 347
 • 0