juul türkiye
Canada
Kod 8 izle – Code 8 Full 1080P izle (2019)
İncele
Kod 8 izle – Code 8 Full 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Kod 8 izle - Code 8 Full 1080P izle (2019); Kod 8 izle - Code 8 2019 yapımı Fantastik Bilim Kurgu filmini Full HD Tek Parça 1080P Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin keyfini çıkarın. Filmin konusu, kısa filmde olduğu gibi, nüfusun %4'ünün doğaüstü yeteneklerle doğduğu, ancak kahraman olarak kabul edilmek yerine, ayrımcılığa uğradıkları ve yoksulluk içinde yaşadıkları bir dünyada geçiyor. Özel güçlere sahip insanların birçoğu hayatta kalmak için suça başvuruyor. Code 8'de Connor Reed de bu insanlardan biri ve hasta annesinin tedavi masraflarını karşılamaya çalışıyor. Gündelik işlerde çalışmak yetmiyor ve Connor Garrett liderliğindeki bir suç operasyonuna sürükleniyor. Yönetmen koltuğunda Jeff Chan yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Stephen Amell, Aaron Abrams, Greg Bryk, Kari Matchett, Laysla De Oliveira, Alex Mallari Jr., Simon Northwood gibi ünlü isimler yer almaktadır.
 • 99
 • IMDb 6.7
 • 1.022
 • 0
Katilin Sesi – Radio Silence Full 1080P izle (2019)
İncele
Katilin Sesi – Radio Silence Full 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Katilin Sesi – Radio Silence Full 1080P izle (2019); Katilin Sesi – Radio Silence  filmi Full HD Tek Parça 1080P Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile donmadan izleyebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. Program yatığı radyoda dinleyicilerinin sorunlarını çözmeye çalışan İlişki terapisti Dr. Jill Peterman, yayın sırasında bir dinleyicisinin intihar etmesinden sonra işinden ayrılır. Patronunun yoğun uğraşları ve iknası sonucu yeniden program yapmaya başlayan Jill, kendisini arayan gizemli bir ses ile yeniden gerilim dolu anlar yaşamaya başlar. İlişki Terapisti Dr. Jill Peterman, Alexis adında bir kadın arayanın canlı yayında intiharını takiben dünyası başına yıkılmadan önce en yüksek rating oranına sahip radyo programının sahibiydi.Baştan aşağı sarsılan Dr. Jill, asla geri dönmeyeceğine söz vererek şovundan ayrılır. Radyo istasyonunun Genel Müdürü Stuart, takipçileri tekrar geri kazanabilmek adına, şovu yeniden başlatması için kendisine yalvarır. Hala olanların etkisinden kendini kurtaramayan Jill, arkadaşına yardım etmeyi kabul eder ve bunun yıl boyu süren anksiyetesini dindirmek için mükemmel bir çözüm olacağına inanır. Jill şovuna tekrar başladığında, gizemli çağrılar, dışarıda onu kopya eden birinin olabileceğine inanmasına sebebiyet verir. Jill'in ortaya çıkarmaya başladığı, Alexis olarak tanıdığı gizemli sesten ortaya çıkan bir sırlar ve yalanlar ağıdır. Richard M Dumont'un yazıp, Philippe Gagnon'un yönettiği bu 2019 yapımı gerilim filmi, Georgina Haig, John Ralston, Carrie-Lynn Neales gibi oyunculardan oluşan usta kadrosuyla izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatacak. İyi seyirler dileriz.
 • 90
 • IMDb 5.6
 • 585
 • 0
Freaks Full 1080P HD izle (2018)
İncele
Freaks Full 1080P HD izle (2018)
Türkçe Dublaj
Freaks Full 1080P HD izle (2018); 2018 yapımı Gerilim türünde olan filmi Zach Lipovsky, Adam B. Stein yönetmektedir. Oyuncu kadrosunda Emile Hirsch, Bruce Dern, Grace Park, Amanda Crew önemli isimlerin yer aldığı filmi 1080P izleyebilirsiniz. 6.7 imdb puanı alan Freaks filmin konusu, Henüz 7 yaşındaki Chloe çok cesur bir kızdır ve babasıyla birlikte yaşadığı hayatı her gün gördüğü dört duvardan ibarettir. Babası Dad, paranoyak bir kişiliğe sahiptir ve kızını dünyadaki kötülüklerden korumak için onu eve hapsetmiştir. Chloe doğduğundan beri dış dünyayı yalnızca pencerelerden görebilmiştir ve bazen babasının aşırı korumacı davranışlarından dolayı bazen bundan bile mahrum olmuştur. Diğer yandan gizemli biri olan Bay Snowcone, küçük kızın evden kaçarak babasından kurtulma konusunda yardımcı olmaya çalışır ve fırsatını buldukça Chloe ile iletişim kurar… Chloe (Lexy Kolker) yedi yaşında bir kız çocuğudur, annesi ölmüştür ve babası (Emile Hirsch) dışarıdaki kötü adamlardan dolayı dışarı çıkmasına izin vermiyordur. Ülkede süper güçleri olan ve “Ucube” olarak adlandırılan bazı özel insanlar vardır ancak hükümet ve halk onları istemiyordur. Babası Chloe’nin özel bir çocuk olduğunu biliyordur ve onu korumak için dışarı çıkmasını yasaklamış ve sürekli normal olduğu konusunda ona telkinler vermektedir. Hatta kim olduğu saklaması için Chloe’ye onun için yarattığı sahte kimliğe dair bazı şeyler ezberletir. Chloe diğer çocuklar gibi neden dışarı çıkamadığını, neden onlar gibi parka gidemediğini anlayamaz ve bu onu evden kaçmaya sürükler. Bir gün dondurma almak için dondurma kamyonetinin yanına gider ve dışarıdaki tehlikeli ve gizemli dünya ile tanışırken, yavaş yavaş sorularına cevaplarda bulmaya başlar!
 • 105
 • IMDb 6.9
 • 410
 • 0
İnan Bana: Lisa McVey Olayı 1080P izle (2018)
İncele
İnan Bana: Lisa McVey Olayı 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
İnan Bana: Lisa McVey Olayı 1080P izle (2018); Filmi 1080P Full HD Tek Parça izleyin ve izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın. 2018 Yapımı Kanada filmi Biyografi Dram Gerilim Türünde olan Film konusu, 17 yaşında kaçırılan Lisa McVey'in gerçek hayatı anlatılıyor. Lisa McVey, kaçırıldıktan sonra çok zor şartlarda hayatta kalmayı başararak bir şekilde kendisini kaçıranların elinden kurtulur. Zar zor döndüğü evinde arkadaşları dahil kimse kaçırıldığına inanmaz. Ona inanan tek insan olan dedektif ile birlikte kendisini kimlerin kaçırdığını araştırmaya başlar.
 • 98
 • IMDb 7.1
 • 922
 • 0
Crawl – Ölümcül Sular Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Crawl – Ölümcül Sular Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Crawl - Ölümcül Sular Full HD 1080P izle (2019);  2019 yılllında vizyona giren ABD Sırbistan ve Kanada ortak yapımı olan Aksiyon Dram Korku ve Gerilim türünde filmin imdb punaı 6.2'dir.  Yönetmen koltuğunda Alexandre Aja oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Kaya Scodelario, Barry Pepper, Morfydd Clark, Ross Anderson gibi ünlü isimler yer almaktadır. Kaya Scodelario ismini Labirent filmlerinden tanımaktayız. Filmin konusu, Crawl Florida’da gerçekleşmek üzere olan muazzam bir kasırga yaklaşmak üzeredir. 5. Kategori olarak adlandırılan bu kasırganın karşı koyabileceği hiçbir şey bulunmamaktadır ve bölge sakinleri evlerini acilen terk etmektedir. Fakat genç Haley tahliye emrini yerine getirmemeye karar verir ve kasırga tüm bölgeyi vurmak üzereyken botuna atlayarak kaybolan babasını aramaya koyulur. Bölgeyi basan sel her geçen dakika daha fazla yükselmektedir. Babasıyla birlikte çok sevdiği köpeğini de bulan Haley, yaralı olan babasını kurtarmaya çalışır. Fakat evin içerisinde hiç beklenmedik bir misafir daha vardır…
 • 88
 • IMDb 6.6
 • 429
 • 0
O Bölüm 2 – It Chapter Two Full HD Tek Parça izle (2019)
İncele
O Bölüm 2 – It Chapter Two Full HD Tek Parça izle (2019)
Türkçe Altyazı
O Bölüm 2 - It Chapter Two Full HD Tek Parça izle (2019); 2019 yapımı olan Korku filmi Kanada ve ABD ortak yapım olan Dram Fantastik ve Korku türünde olan film 6.8 imdb puanı ile ekranlarımıza geliyor. Yönetmen koltuğunda Andy Muschietti oturduğu filmde Oyuncu kadrosunda Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, Isaiah Mustafa gibi isimlerde yer almaktadır. Filmin konusu, Ezikler Kulübünün el ele verip Pennywise’ı yenmelerinin ardından 27 yıl geçmiştir. Ancak aradan geçen 27 yıl bu arkadaşları farklı hayatlara sürüklemiş ve bambaşka kişiliklere bürümüştür. Fakat aradan bunca yıl geçmesine rağmen intikam hırsıyla yanıp tutuşan iblis uyumamıştır ve bir kez daha Derry’de yeniden yeryüzüne çıkmıştır. Bu küçük kasabada yeniden çocuklar kaybolmaya başlamıştır ve bu durum küçük Derry kasabasında eski gruptan tek kalan kişi olan Mike’i şüphelendirir ve Mike hiç vakit kaybetmeden eski grubu tek tek arayıp bir şeylerin ters gittiğini söyler ve onları yardıma çağırır. Yeniden bir araya gelen grup geçmişin izlerini bir kenara bırakmak ve Pennywise ile yeniden savaşmak zorundadır!
 • 169
 • IMDb 6.8
 • 301
 • 0
Stan & Ollie Tek Parça izle (2018)
İncele
Stan & Ollie Tek Parça izle (2018)
Türkçe Altyazı
Stan & Ollie Tek Parça izle (2018); Hikâye kahramanları Oliver Hardy ve Stan Laurel, uzun seneler birlikte çalışmıştırlar. İngiltere’deki gösterilerini takiben karakterlerin yeniden sahnelere çıkıp, kendilerine yakışır bir veda yapmaları gerekecektir. Bu turneyle birlikte ülkeyi karış karış dolaşacaktırlar. Fakat geçmişe ait bazı konuların halen çözülemediğine de tanık olacaklar. Hardy’nin fiziksel sağlığı hastalığı yüzünden son derece kötü durumda olacak. Başlarda Stan Laurel ile Oliver Hardy kolay karar veremeyecekler. Çünkü, uzun müddet bu kararlarının sonuçlarını düşünmek isteyecekler. Sonrasında veda turnelerinin ilk ayağında İngiltere’ye yol alacaklar. Geçmişte hayranların sel gibi aktığı sokaklarda, ne yazık ki popülerliklerini kaybettiklerine de şahit olacaklar. Sahneye çıktıklarında bile eski günlerin kalabalık izleyici kitlesini bir araya toplayamayacaklar. Kendi morallerini de bozacak olan bu manzaraya içleri hiç ısınamayacak. Ancak her şeyi toparlayabilecekleri konusunda da inançlı olacaklar. Bu amaca öncelikli olarak aralarındaki eski kırgınlıkları düzelterek başlamak isteyecekler. Üstelik doktorların sahneye çıkmasına izin vermediği halde çıkmaya yeltenen Hardy, kalp sağlığını da tehlikeye atacak gelişmeler yaşanacak. İkilinin amaçları, son kez efsane olarak bilinmek olacak.
 • 97
 • IMDb 7.1
 • 137
 • 0
Rocketman Full HD izle (2019)
İncele
Rocketman Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Rocketman Full HD Tek Parça izle (2019);  Hikâyenin ana konusu Elton John’un yaşamıdır. Karakter, müzik eğitiminden kişisel değişimine hatta bir yıldıza dönüşene kadar yaşadıkları üzerinde durulacaktır. Kendisinin çoğu ölümsüz eserin yaratıcısı olması, dünya çapında bir popülerliği de beraberinde getirmiştir. Çocukluk dönelerinde kilolarıyla başı derttedir. Fakat bütün bunlara rağmen hayallerinin peşinden ucunda ne olursa olsun gitmeye karar verecektir. Aldığı kararlar zaman zaman eleştirilse de kendi doğrularının peşinden gitmek imajını oluşturacaktır. Hayatın gerçekliği, karakteri çoğu zaman çaresiz bırakmıştır. Hayatına dair umutlarını yitirdiği vakit, yeniden kendisi olarak ayağa kalkmaya çalışacaktır. Royal Müzik Akademisi yıllarında aldığı sağlam müzik eğitimi, kariyerinin en önemli kısmını oluşturacaktır. Müzik adına günden güne donanımlı hale gelen karakter, köklü ve kendine has değişikliklerde bulunarak kendi tarzını oluşturmaya çalışacaktır. Değişime ilk olarak isminden başlayacak karakter, Elton’u uygun görecektir. Kilolu halini de arkasında bırakıp, tam bir star fiziğine sahip olmak için mücadele verecektir. Bütün zorlukları aşarak hayranlarına sunduğu imaj, herkes tarafından takdir edilecektir. Zaman zaman eleştirilen noktaları da ortaya çıkacak olan karakter, özgünlüğünden taviz vermeyecektir.
 • 121
 • IMDb 7.4
 • 165
 • 0
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâyede Amerika’daki 1968’lerde ortaya çıkan sosyal karışıklıklar ile siyasi değişimler merkez alınacaktır. Ülkede büyük değişimler yaşanırken kasabalardan birisinde Bellows ailesi kaynaklı bir lanet ortaya çıkacaktır. Aile yaşamlarını güzel bir malikanede geçirmektedirler. Üstelik malikanenin konumu kasabadan epey uzaktadır. Bu durum birçok insanın dikkatini çekmesini sağlamıştır. Sarah isimli karakter, ailenin ardındaki sırrı çözmek adına bir dizi olaya yol açacak ve lanetin yıllar sonra yeniden gün yüzüne çıkmasına yol açacaktır. Bu saatten sonra hem arkadaşları hem de kendi, son derece güç olaylara tanık olacaktırlar. Karakterlerden birisi tarafından keşfedilen bir kitap, büyük gizemin ipuçlarını ele verecektir. Kitapta, kurgu olduğu düşünülen korku hikayelerine yer verilmektedir. Lakin hikayelerin birer birer gerçekleşmesiyle beraber, işler daha karışık noktalara varacaktır. Önlerindeki laneti etkisiz hale getirebilmek için başlangıçta şifreler üzerinden gitmek zorunda kalacaktırlar. Kitabı izinsiz okumalarının hesabını ise en ağır şekilde ödemeleri gerekecektir. Öte yandan kendilerinin merkezinde kalacakları korku olayları, kitabın boş sayfasına kaydedilerek kaderlerini kayıt altına alacaktır. Sarah ve arkadaşları için işler rayından çıkmaya başlamıştır.
 • 108
 • IMDb 6.3
 • 1.072
 • 0
Survival Box Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Survival Box Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Survival Box Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâye dünyada gerçekleşen olayların sonuçları üzerinde duracaktır. Kısa süre önce ortaya çıkan küresel felaket, birçok yaşamın altüst olmasına neden olmuştur. Artık eski konforlu yaşamlardan çok uzak bir yaşam stili hakimdir. 7 kişiden oluşan bir arkadaş grubu da olup bitenlerden fazlasıyla etkilenecektir. Felaket sonrasında yaşadıkları atmosfer tamamen içler acısıdır. Çünkü yeryüzünün 20 metre kadar derinlerinde sıkışmak durumunda kalmıştırlar. Bu yer Philadelphia’da varlıklı bir ailenin evlerinin en alt katıdır. Sığınak olarak kullanılan yer, şimdi gençlerin tek yaşam alanları olmuştur. Ne yazık ki bu zamana kadar hiçbir şekilde çıkış yolu bulamamıştırlar. Liseli arkadaş grubu tarafından evin bahçesinin bile altında bulunan sığınakta, beş aylık sürede hayatta kalınmaya çalışılmıştır. Liseliler, hayatta kalabilmek için bugüne kadar alırken canlarını sıkan derslerdeki pratik bilgilerini kullanmaya çalışacaktırlar. Bu bilgiler kısa vadede son derece etkili olmuştur. Lakin, artık gün geçtikçe daha fazla karamsarlığa kapılmaya başlayacaktırlar. Bu nedenle de bu zamana kadar sergiledikleri davranışlarını hep birlikte sergileyip, daha güçlü iradeyle kurtulmaya çalışacaklar.
 • IMDb 6.8
 • 435
 • 0
Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
İncele
Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Limonata Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Amerika’dan çalışma izni alarak geçici bir süre çalışmayı arzulayan bir genci aktaracaktır. Mara isimli genç Romanya asıllıdır. 9 yaşındaki oğluyla hayatın getirmiş olduğu zorluklara karşı direnmeye çalışmaktadır. Çalışma izninin kabul olmasını arzulamaktan başka dileği yoktur. Bu sayede bütün zorlukları arkasında bırakabilecektir. Bir süre sonra Daniel isimli bir Amerikalıyla tanışacaktır. Sonrasında evlenmeye karar vererek, ikinci baharını yaşamak isteyecektir. İlişkileri muazzam seyrinde ilerlemektedir. Mara için kötü yaşam stili artık arkasında bırakılmak üzeredir. Normal şartlarda yeşil kart isteği eşi tarafından bilinmemektedir. Bu nedenle de hem hayatları hem de evlilikleri rutin seyrinde devam edecektir. Lakin, Mara’nın yeşil kart almak adına işlere girişmesiyle, işler kontrolden çıkacaktır. Çocuk bakıcılığı yaparak yaşadığı birçok sıra dışı durum mevcut olacaktır. Aniden göçmenlik bürosuna çağrılarak karşı karşıya kaldığı zorluklar da stresini daha fazla arttıracaktır. Motel odasında oğlunu bile bırakılma eğilimine giren karakter için hayat yeniden olumsuzlaşmaya başladığında, ayaklarının üzerinde durabilmek için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte, bazı olumlu gelişmelerin de farkına varacaktır.
 • 85
 • IMDb 7.5
 • 370
 • 0
Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water izle
İncele
Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanları Nathan ve Paige çiftidir. Kendilerinin sürdürmüş oldukları evlilik hayatı son derece iyidir. Ancak, bu mutluluklarına karşılık bazı gelişmeler yaşanacaktır. Hayatın adeta soğuk yüzüyle karşı karşıya kalacaktırlar. Çiftin dünyada sahip oldukları en önemli varlık çocukları, beklenmedik bir zamanda trajik bir olayla hayatını kaybedecektir. Acılı anne baba için bu durumun etkisinden kurtulmak kolay olmayacaktır. Artık hayatlarının sonraki sürecini oğullarının öldüğünü kabullenmeye adayacaktırlar. Bu durum yavaş yavaş benimsenmiş olacaktır. Oğullarının odasını kiraya verecek olan karakterler, Brandon isimli temiz ve naif kişilikli birini uygun görecektirler. Brandon’un farklı bir özelliği daha mevcuttur. Görüntüsel bazda çiftin hayatını kaybeden çocuklarına tıpa tıp benzemektedir. Bu nedenle de Brandon’a ısınmaları kolay olacaktır. Kendisine karşı yüksek bir sevgi beslemeye başlayacaktırlar. Lakin Brandon kendilerinin tanıdıkları kadar masum biri değildir. Karı koca da bir süre sonra bu durumu fark edecektirler. Aslında güle oynaya eve aldıkları kişinin, hayatlarını tehlikeye atacak derecede ileri gideceğinden yavaş yavaş haberdar olacaklar. Tam anlamıyla farkına vardıklarındaysa, iş işten geçecek seviyeye gelecektir.
 • 90
 • IMDb 3.5
 • 617
 • 0
Bülbül – The Nightingale Full HD izle
İncele
Bülbül – The Nightingale Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede 1829 yılında ortaya çıkacak bir vahşet üzerinde durulacaktır. Bu yıllar İngiliz askerlerin, sınırları aştıkları ve bazı zamanlarda kontrolü tamamen kaybettikleri anlara şahitlik etmektedir. Claire isimli karakter, ailesiyle geçmişte huzurlu bir yaşam geçirmektedirler. Fakat ailenin yolları İngiliz bir askerle kesiştiğinde, artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır. Ailesine uygulanan insanlık suçu, Claire’nin yaşamaya dair umutlarını tamamen kaybettirecektir. Karakter, ailesinin intikam ateşliyle kavrulacak ve bir süre sonra eli kolu bağlı bir şekilde beklemek istemeyecektir. Bu durum, kendisini farklı hamleler uygulamaya şartlayacaktır. Askerin izini Tazmanya bölgesinin ıssız ve tekin olmayan kısımlarına kadar sürecektir. Sonrasında yolu Aborjin asıllı Billy ile kesişecek ve yardımcı olmasını isteyecektir. Claire ile Billy ortak kaderi paylaştıklarından dolayı, birbirlerine karşı yardımcı olma niyeti güdecektirler. Kilometrelerce sürecek olan kovalamacada, birbirinden farklı durumlara tanık olacaktırlar. Askerler de bir süre sonra peşlerindeki vahşi ve ne yapabileceği saptanamayan kızdan korkmaya başlayacaktırlar. Yerel kabilelerin de bu konuda desteğini alan karakter, intikamını almadan hiçbir şekilde vazgeçmeyecektir.
 • 136
 • IMDb 7.4
 • 1.783
 • 0
Through Black Spruce Türkçe Altyazılı izle
İncele
Through Black Spruce Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Will Bird isimli karakter, ailesi ve ikiz yeğenleriyle standart bir yaşama sahiptir. Geçmiş yıllarda pilotluk yapan karakter, başarısıyla kariyerinde üst seviyelere gelmiştir. Ancak ailesine biraz daha zaman ayırabilmek adına işini bırakmak durumunda kalmıştır. Artık Moosene Ontario’da sıradan bir hayatı benimsemeye başlamıştır. Kendisiyle yaşayan ikiz yeğenleri, hayatlarını sürdürdükleri şehirden bıkmıştırlar. Yeni yerler görmek ve kendi hayatlarını kurmak istemektedirler. Üstelik ikizlerden Suzanne, Annie’ye göre daha erken davranıp, Toronto’ya gitmeye karar verecektir. Kendisine orada kuracağı yaşamında torbacı erkek arkadaşı da eşlik edecektir. Suzzanne tarafından çıkılan bu yolculuk, peşinden 1 sene geçmesine rağmen gizemini korumuştur. Çünkü bu süre zarfında kendisinden bir türlü haber alınamamıştır. Artık polisin kayıp raporu tutması kesinleştiğinde, işler değişecektir. Annie, kardeşinin başına kötü bir şey geldiğinden şüphelenmektedir. Bu nedenle de artık beklemenin mantıksız olacağını düşünecektir. Bir arkadaşının da desteğini alıp, kendisi de Toronto’ya ulaşacaktır. Burada her yeri karış karış arayıp Suzanne’yi bulmaya çalışacaktır. Will Bird için de hem ailesi hem yeğenleri kontrol altına alınmaya çabalanacaktır.
 • 111
 • IMDb 4.7
 • 457
 • 0