juul türkiye
China
Pasifik Savaşı: İsyan – Uprising 1080P izle (2018)
İncele
Pasifik Savaşı: İsyan – Uprising 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising 1080P izle (2018); Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising full hd izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising tek parça izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising Türkçe Dublaj izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising Türkçe Altyazı izle, Pasifik Savaşı: İsyan filmi, 2013 yılında gösterime girmiştir ve izleyicisine, aksiyonu ve macerayı doruklarda hissettirmiştir. Filmin Yönetmen koltuğunda yer alan başarılı yönetmen Guillermo del Toro, filmin eşsiz bir keyif ile izlenmesi için filmde, Legendary Pictures ile birlikte çalışmıştır. İkili ortaya oldukça başarılı bir bilim kurgu filmi çıkarmışlardır. Filmde başrolleri paylaşan isimler ise; oldukça başarılı bir oyunculuğa sahip olan Idris Elba ve hemen sonrasında yine başarılı isimler; Charlie Hunnam ve başarılı oyuncu Charlie Day oynuyor. Filmin konusu klasik bilim kurgu mantığı ile başlamakta ve sonrasında filde yaşanan gelişmeler, filin farkını ortaya koymaktadır. Filmde, denizin altından insan hayatı için ölümcül olan kaju isimli yaratıklar çıkmaya başlar. Kaju isimli canavarlar, dünyanın temel olan kaynaklarını yok etmeye başlarlar ve aynı zamanda canlıların hepsini de yok etmeye çalışırlar. Dünyada egemenliği almak isteyen bu yaratıkları, durdurmak için Jeager diye bir isme sahip olan robotlar kullanılmak istenir, fakat bu robotlarda başarısız. Olur. Bunun üzerine tam umutlar tükenmek üzere iken, bir stajyer ve eski bir pilot ortaya çıkar. İnsanlığı kurtarmak için şimdi macera başlar.
 • 111
 • IMDb 5.9
 • 1.174
 • 0
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018)
İncele
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018); Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk - Di qiu zui hou de ye wan Filmi Dram ve Gizem filmi 2018 yıllında vizyona giriyor. Çin yapımı filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı 1080P izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Gan Bi yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Wei Tang, Jue Huang, Sylvia Chang, Hong-Chi Lee isimleri yer almaktadır. Filmin konusu, Luo, karşılıksız aşk yüzünden yaşadığı yeri terk ediyor. Uzun yıllar yaşadığı şehirden ve aşkından uzak kalan adam, hasretin getirdiği yükü daha fazla taşıyamıyor ve yaşadığı kasabaya geri dönüyor. Burada duygularını hiç bir zaman dile getiremediği aşkını aramaya başlayan adamın gizemli ve dramatik hikayesini izleyeceğiz.
 • 130
 • IMDb 7.2
 • 397
 • 0
Midway Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Midway Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Midway Full HD 1080P izle (2019); 2019 yılı kasım ayı sonu itibariyle vizyona giren ve savaş aksiyon filmi olan Midway, 19501’li yıllarda yaşanmış 2. Dünya savaşı esnasında ABD ve Japonya arasında yaşanan Midway muharebesini ve bu muharebede yaşanılan olayların tahlilini konu edinmektedir. Filmde, savaş esnasında alanda bulunan askerlerin psikolojik durumları, zafer inançları ve savaşı kazanmak için ortaya koydukları yaşam mücadelesi işleniyor.Japonya ve Amerika arasında yaşanan Midway muharebesi 2. Dünya Savaşı’nın kaderini belirleyen bir olay olarak yansıtılıyor. Bu mücadelede askerlerin ve yöneticilerin gösterdiği performans özellikle açılan Pasifik cephesinde, dönüm noktası olarak görülür ve ciddi bir değişikliğe yol açar. Yarından sonra, kurtuluş günü, beyaz saray düştü gibi filmlerden tanıdığımız isim Roland Emmerich Midway filminde yine yönetmen koltuğunda görülüyor. Filmin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü oyunculardan oluşuyor. Patrick Wilson, Ed Skrein, Luke Evans, Woody Harrelson gibi dev isimlerin bir araya geldiği filmin, gişe hasılatının yüksek olması bekleniyor. Özellikle savaş – aksiyon türü sinemaseverlerin Midway filmine rağbet göstermesi eleştirmenlerce bekleniyor.
 • 138
 • IMDb 6.5
 • 454
 • 0
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâyede Amerika’daki 1968’lerde ortaya çıkan sosyal karışıklıklar ile siyasi değişimler merkez alınacaktır. Ülkede büyük değişimler yaşanırken kasabalardan birisinde Bellows ailesi kaynaklı bir lanet ortaya çıkacaktır. Aile yaşamlarını güzel bir malikanede geçirmektedirler. Üstelik malikanenin konumu kasabadan epey uzaktadır. Bu durum birçok insanın dikkatini çekmesini sağlamıştır. Sarah isimli karakter, ailenin ardındaki sırrı çözmek adına bir dizi olaya yol açacak ve lanetin yıllar sonra yeniden gün yüzüne çıkmasına yol açacaktır. Bu saatten sonra hem arkadaşları hem de kendi, son derece güç olaylara tanık olacaktırlar. Karakterlerden birisi tarafından keşfedilen bir kitap, büyük gizemin ipuçlarını ele verecektir. Kitapta, kurgu olduğu düşünülen korku hikayelerine yer verilmektedir. Lakin hikayelerin birer birer gerçekleşmesiyle beraber, işler daha karışık noktalara varacaktır. Önlerindeki laneti etkisiz hale getirebilmek için başlangıçta şifreler üzerinden gitmek zorunda kalacaktırlar. Kitabı izinsiz okumalarının hesabını ise en ağır şekilde ödemeleri gerekecektir. Öte yandan kendilerinin merkezinde kalacakları korku olayları, kitabın boş sayfasına kaydedilerek kaderlerini kayıt altına alacaktır. Sarah ve arkadaşları için işler rayından çıkmaya başlamıştır.
 • 108
 • IMDb 6.3
 • 1.080
 • 0
Shanghai Fortress Full HD izle (2019)
İncele
Shanghai Fortress Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Shanghai Fortress Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye 2035 yılındaki gelişkin teknolojinin, insan yaşamına etkisini aktaracaktır. Bu yıllarda karanlık güçler tarafından insanlık sonuna hazırlanmaya çalışılmaktadır. Dünya’ya saldırmalarına ramak kalmıştır. İnsanları ise beklemekten başka çıkış yolu bulamamıştırlar. Dünya hedefleri arasında zengin enerji kaynakları bulunacaktır. Karanlık güçler ilk olarak bu kaynakları tahrip edip, yeryüzündeki yaşamı sonlandırmaya kalkışacaktırlar. Bu saldırılar sonucunda, geçmişte insanlığa hizmet eden kaynaklar, ne yazık ki kullanılamayacak duruma gelmiştirler. Ülkeler aralarındaki sınırları bile gözetmeyip, yeni bir düzene geçecektirler. Elit ülkeler kendilerini savunabilecekleri güçlü bir ordu kurmaya kalkışacaklar. İnsanlık, işgalcilerin karanlık yüzlerini bir süre sonra görmeye başlayacaklar. Kabarcık savunması adında yepyeni enerji üsleri kurulacaktır. Ancak bu üslerin kurulması bile dünyanın kurtuluşu için yeterli olmayacaktır. Çünkü kurulanlar arasında hepsi tahrip edilecek ve yalnızca Şangay’daki üs faal olacaktır. Jian Yang ve Lin isimli karakterler, insanlığın kaderini çizecek kişiler olacaktırlar. Jiang Yang, kendi halinde bir üniversite öğrencisidir. Lin adındaki kadında orduda başarılı bir komutandır. Şimdiyse Şangay’ı hedeflerine koyan işgalci güçlerin elinden önemli bir silahı koruması gerekecektir.
 • IMDb 5
 • 355
 • 3
Derinlerdeki Dehşet Full HD izle
İncele
Derinlerdeki Dehşet Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Jonas Taylor tarafından girişilecek kahramanlık öyküsü anlatacaktır. Tarih öncesi bir canavar, yeniden ortaya çıkarak büyük bir yıkım yaratmıştır. Jonas Taylor’un hedefinde canavarın üstesinden gelmek vardır. Olayların çıkış anı, okyanus ötesindedir. Uluslararası gözlem yapmak adına çıkılan denizaltı programında, derin denizaltısı kendi halinde seyrindedir. Bir süre sonra dünyadaki neslinin çoktan tükendiği düşünülen devasa bir yaratığa tanık olunacaktır. Yaratığın yarattığı kaos, deniz altının ağır hasar almasına yol açmıştır. Mürettebat, binlerce mil derinlerde adeta kapana kısılmıştırlar. Pasifik Okyanusu’nda kendi geleceklerini kurtarmak için hamle yapmaları gerekmektedir. Çin okyanus bilimcisi tarafından, mürettebatı kurtarabilecek tek kişinin Jonas Taylor olduğu bilinmektedir. Çünkü karakter derin deniz kurtarma operasyonlarının vazgeçilmezi konumuna gelmiştir. Üstelik karakter tarafından, mürettebatın korkulu rüyası olan canavarla yıllar önce de karşılaşılmıştır. Normal şartlarda bu Megalodon’un, iki buçuk milyar yıl önce neslinin tükendiği fikri hâkim olmuştur. Lakin 23 metrelik görüntüsüyle türünün son örneği olarak kendini göstermiştir. Jonas Taylor, kendi hayatını riske atarak derinlerde yardım bekleyen mürettebatı uzanmaya çalışacaktır.
 • 113
 • IMDb 5.9
 • 629
 • 0
Terminatör: Kara Kader Full HD izle (2019)
İncele
Terminatör: Kara Kader Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Terminatör, yıllar sonra yeniden göz önüne çıkacaktır. T800 model numarasına sahip olan terminatör, Skynet istihbarat ağına bağlı olarak, görevlendirilmiştir. Kendisinin bulunacağı yeni faaliyetler, bugüne kadar ki en gelişkin terminatör olmasıyla eş değer oranda ses getirecektir. John Connor’un annesinin kaybolmasıyla birlikte, işler karışmaya başlayacaktır. İnsanlar ve makineler arasındaki mücadele uzun zamandır devam etmektedir. Bu mücadele artık uç noktalara kadar ilerlemiştir. Yeni bir kurtarıcının gelip, bu mücadeleyi daha ciddi seviyelere taşıması gerekecektir. Sarah ve John Connor, yeryüzünde ki adaletin sağlanması için harekete geçecektirler. Cyberdyne’yi kısa sürede etkisiz hale getirip, Skynet’in faaliyetlerini de sonlandırmaya kalkışacaktırlar. Şirketin yıkım sürecini başarılı bir şekilde yürüten karakterler, Lejyon isimli oluşumun uyanmasına da farkında olmadan aracılık edecekler. Tehlikenin insanoğlunun yaşamından tamamen soyutlanması için güçlerini birleştirip, ellerinden gelen bütün direnişi sergilemeleri gerecektir. Aksi takdirde T800’ü etkisiz hale getirebilmeleri olası bir durum bile değildir. Bu süreçte mücadeleleri yoğun bir atmosferde geçecek ve her bir karakterin hataya dahil hakkı bulunmayacaktır. Bu nedenle dikkatli olmak zorundadırlar.
 • 128
 • IMDb 6.7
 • 434
 • 0
Terminatör 6: Kara Kader Full HD izle
İncele
Terminatör 6: Kara Kader Full HD izle
Türkçe Dublaj
Terminatör 6: Kara Kader -Terminator 6: Dark Fate filmi 2019 yıllında vizyona girdi. Dünya hayla istilacılar tarafından kuşatma altındadır. Tüm kaynakları sömürülmüş olan Dünya da, İnsanlar bir damla suyun peşine düşmüş ve bir birleri öldürmektedir. Bu duruma direniş gösteren bir grup güçlü bir şekilde tekrar hakimiyet altına almak zorundadır. Baş kahramanımız John Connor bu durumdan kurtara bilmek için geçmişe 1984 dönüp olayların başlamadan durdurmanın yollarını aramaktadır. Yeni terminatörler gönderilir. John Connor’ı bulan terminetörler neredeyse onu öldürecekken Gardiyan onu kurtarır. Gardiyan insanların yanında olan eski model bir terminatördür. Bu yüzden kendisini insanlığı kurtarmaya adamıştır. John Connor geçmişte terminatörleri engelleyemez ve geleceğe giderek felaketi engellemeye çalışır. Tüm direniş grupları ana gemiye yönlendirerek saldırma emri verir. Fakat bunu başaramaz. Bu sırada gardiyanın yardımı ile kendi ekibi ile ana gemiye gizlice sızar. Burada da fark edilir ve amansız bir mücadele verirler fakat yine de ana bilgisayara bombayı koymayı başarır. Daha sonra bombayı patlamadan yakalanır.Radyo ve herhangi bir iletişim aracından tüm dünyadan yardım istenir. Bir ordu toplanır. Bu direniş ordusunun tek görevi John Connor’ı kurtarmaktır. Fakat bu ordu büyük zafiyetler vermiştir. Yalnız sonunda John Connor’ı kurtarmayı başarmışlardır. Bunun üzerine John Connor oradan ayrılır. Daha sonra genç bir asker ile tanışır. Bu askerin adı Çavuş Kyle Reese’dir. Onun insan kılığında ki bir terminatör olduğuna inanır. Ancak onun sayesinde sistemi yenebileceğini düşünür. Fakat ona hiç güvenmemektedir. Zira o sistemin gönderdiği bir ajan olabilirdi.Bunun üzerine o askeri bir yere kapatır. Fakat asker oradan kurtularak bilgisayarı yok etmeye kendini adar. Bunun üzerine asker sisteme terminatör olarak girer. Sisteme kadar giderek onu yok eder. Fakat ağır yaralar alır. Bunun üzerine direniş merkezinde ona kalp nakli yapılır. Bu sayede yaşamaya devam edebilir. Kendini insanlığı kurtarmaya ve dünyayı tehditlerden korumaya adar. Filmin Yönetmen koltuğunda Tim Miller yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Diego Boneta, Gabriel Luna, Brett Azar, Enrique Arce, Nicholas Wittman, Mario de la Rosa, Claudia Trujillo, Fraser James, Tom Hopper, Steven Cree, Pete Ploszek, Christine Horn, Kacy Owens, Phillip Garcia, Lorna Brown ve Stuart McQuarrie gibi ünlü isimler yer almaktadır.
 • 128
 • IMDb 6.7
 • 1.265
 • 1
İkizler Projesi – Gemini Man izle (2019)
İncele
İkizler Projesi – Gemini Man izle (2019)
Türkçe Dublaj
Henry Brogen, usta bir tetikçidir. Genç yaşta girdiği yeraltı dünyasında, kendi namını kısa sürede duyurmayı başarmıştır. Bugüne kadar muazzam bir memnuniyet oranına sahip olmuştur. Hedeflerini birer birer öbür dünyaya göndermiştir. Artık yaşının geçkin oluşu üzerinde düşünüp, emekli olmaya karar verecektir. Kendisi her ne kadar yeraltı dünyasından çıkmaya kesin karar vermiş olsa da müşterilerinden bazıları buna izin vermeyecektir. Karakterler, Henry Brogen’in 25 sene önceki görüntüsüne sahip bir klonunu yaratmayı başarmıştırlar. Öte yandan karakterin yetenekleri de bire bir aynı olarak eklenmiştir. Bu sayede kendisinin ismi üzerinden para kazanılmaya devam edilebilecektir. Henry’nin tüm olup bitenlerden sonrasında haberi olacaktır. Bir süre önce kovalanarak öldürülmeye çalışıldığının farkına varan karakter, peşindeki kişinin kim olduğunu merak edecek ve kendisi gibi davrandığını gözlemleyecektir. Yüzleşmeleriyle birlikte de büyük bir şok yaşayacaktır. Çünkü 25 sene önceki yüzüyle karşı karşıya gelmiştir. Klonunu durumlardan haberdar eden karakter, mantıklı açıklamalarda bulunarak amacını belli edecektir. Sonrasında da kendisini bu şekilde kullanan kişilerden hesap sormaya kalkışacaktır.
 • 117
 • IMDb 5.9
 • 636
 • 0