Denmark
Suçlu – The Guilty Tek Parça izle (2019)
İncele
Suçlu – The Guilty Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Suçlu Full HD Tek Parça izle (2018); Asger Holm isimli karakter, geçmişte son derece popüler bir polis memurudur. Lakin yıllardır yeteneğini törpüleyecek olaylara imza atamamıştır. Bu nedenle de popülerliği tamamen arkasında kalmaya başlamıştır. Kendisine karşı üstlerinin beklentileri de düşmeye başlamıştır. Bu durum, iyice dibi yaşamasına kadar ilerlemiştir. Asger Holm’ün sahadaki aktif görevine son verilerek, masa başı bir bölüme sevki istenmiştir. Karakter, eski koşuşturma dolu günlerini mumla arayacaktır. Şimdilerde tamamen ofise kapanıp kalmıştır. Mesai saatlerinin bitmesi için dilekler dilemeye başlamıştır. Kendisini görevi, asayiş kaynaklı çağrılara yanıt vermektir. Günlerden bir gün sıkıcı mesaisi arkasında kalmaya başlayacaktır. Çünkü, aldığı garip bir çağrıda, telefonun ucundaki kişi kaçırıldığını öne sürecektir. Panik havası hâkim olan çağrıda, kadının bağlantısının kopması, Asger Holm’ü farklı bir arayışa sürükleyecektir. Polis merkezinden dışarıya çıkamasa da ekip arkadaşlarının desteğiyle, kadına yardımcı olmaya çalışacaktır. Zaman ilerledikçe kadının hayati durumuna karşı endişeleri de artacaktır. Ofisteki yoğun düşünme atmosferinde, uzaktan soruşturmayı çözmeye çabalayacaktır. Bu konuda arkadaşlarının görülmeyen gözü olarak aktif rol olacaktır.
 • 85
 • IMDb 7.3
 • 1.070
 • 0
Kupa Kızı – Queen of Hearts izle
İncele
Kupa Kızı – Queen of Hearts izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede üvey oğlu ile ilişki yaşama kalkışacak bir kadının başına gelenler aktarılacaktır. Genç kadın, kocasından kısa süre önce ayrılarak, iki kızıyla birlikte yaşamaya başlamıştır. Kendisi avukatlık mesleğini yürüterek, geçimlerini sağlamaktadır. Öte yandan mesleği sayesinde konforlu bir hayat sürmektedirler. Çevresi sürekli olarak kaliteli insanlarla dolu ve evi de güzel bir muhitte yer aldığından, kadın için kocasından ayrılmanın pişmanlığı yaşanmayacaktır. Bir süre sonra yeni bir ilişkiye daha yelken açacak kadın, yeni evleneceği kişinin yanında oğlunu da evlerine kabul edecek ve birlikte yaşamaya başlayacaktırlar. Karakterin oğlu ergen olmasına karşılık bir o kadar da sorunlu bir geçmişe sahiptir. Kadın tarafından çocuğun psikolojisinin düzelmesi adına bütün fedakarlıklar yapılacaktır. Bir süre sonra aralarındaki ilişki üvey anne üvey oğul sınırlarında kalmayacak ve bir yasak aşka dönüşecektir. Kadını üvey oğluna çeken durum tamamen gençliğiyle alakalıdır. Ancak bu yasak ilişkiyi devam ettirmek hem ailesine hem de kariyerine geri dönüşü olmayacak etkiler bırakacaktır. Bu nedenle de karakterin tercihlerinin sonuçları son derece ağır olacaktır.
 • 129
 • IMDb 7.6
 • 5.646
 • 0
Korkunun Kraliçesi Filmi izle
İncele
Korkunun Kraliçesi Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede genç bir aktristin hem kariyeri hem de hayatı üzerinde şekillenen olaylar konu edilecektir. Robertina isimli aktris Arjantin’de ismi bilinen popüler oyunculardan birisidir. Kariyerinin en zirvesini yaşayan karakter, kısa süre sonra hayatının en önemli tek kişilik oyunlarından birisini sergileyecektir. Robertina, kariyerinin zirvesinde bulunduğundan özgüveni yüksektir. Fakat oyuna kısa bir zaman dilimi kala, hazırlanmak yerine gereksiz kaygıların içine kapılacaktır. Karakter, mesleki sorumluluklarından iyice kaçmaya başlayacaktır. Artık hayatı tamamen karanlık içinde sürüklenecektir. Bir süre sonra çevresindekileri insanlara da bu duyguları geçirecektir. Herkesle kavga eder bir imaja bürünecek ve birçok aykırı fobiye sahip olmaya başlayacaktır. Bu süre zarfında bir de yakın arkadaşı hastalanınca, oyunun galasına yakın bir sürede düşünmeden Danimarka’ya gidecektir. Karakter için kaçmak, sorumluluklardan daha kolay gelmektedir. Bu nedenle de sürekli olarak aynı eğilimi göstermeye çalışmıştır. Fakat, ne kadar kaçarsa kaçsın bir süre sonra kaçtığı her şeyle yüzleşeceği vakit gelecektir. Kendisi de bu durumun bilincindedir. Lakin kabullenmenin bu kadar kolay olmayacağını düşünmektedir.
 • 107
 • IMDb 8
 • 844
 • 0
Domino Türkçe Dublaj izle
İncele
Domino Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Christian, Kopenhaglı bir polis memurudur. Bu zamana kadar birçok tehlikeli operasyona imza atmıştır. Terör ve kuşku dolu bir kariyer sürecinde, en yakını olan ortağını toprağa vermek zorunda kalmıştır. Karakterin ortağının katili, Imran kod adlı bir IŞİD militanıdır. Ortağının kanını yerde bırakmamak ve bir sonraki meslektaşlarının da hedef olmaması için adalet aramaya kalkışacaktır. Christian, gözü pek bir şekilde katilin izini sürmeye başlayacaktır. Öte yandan yanına bir meslektaşı daha destek olarak katılacaktır. Sonrasında kendilerine iki yüzlü davranacak bir CIA ajanına tanık olacaklar ve büyük bir kovalamacaya girişecektirler. Imran, ajanın piyonu olarak kullanılmıştır. İlerleyen zamanlarda kendisi gibi başka IŞİD militanlarını da kandırabilecektir. Christian, intikam yeminin bozmaya niyetli değildir. Terörle mücadele için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte kaynağa ulaşmanın, piyonlarla uğraşmaktan daha önemli olduğunun da bilincine kavuşacaktır. CIA’e kadar sıçrayacak olan soruşturmanın ucu, Christian’ın yaşamını da doğrudan tehlikeye atacaktır. Artık sadece zamana karşı yarışmak durumunda kalmayacaklar, kendileri de gelebilecek tehlikelerden kurtulmaya çalışacaklar.
 • 89
 • IMDb 4.4
 • 1.103
 • 0