juul türkiye
France
Sonsuz Siper – The Endless Trench 1080P izle (2019)
İncele
Sonsuz Siper – The Endless Trench 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Sonsuz Siper - The Endless Trench 1080P izle (2019); 2019 yapımı filmde yönetmen koltuğunda Aitor Arregi, Jon Garaño, Jose Mari Goenaga yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Antonio de la Torre, Belén Cuesta, José Manuel Poga, José María del Castillo isimleri yer almaktadır. Film, 1936 yılında İspanya'nın güneyinde geçen gerçek olayları sinemaya taşıyor. Ülkede hakim olan anarşinin gölgesinde ailesini bir arada tutmaya çalışan kadın, kocasının sürekli olarak öldürme arzusu içinde olması nedeni ile evinde kapalı kalıyor. Kocasını dizginlemek bir yana dursun dışarıda yaşanan kaosu olabildiğince kendisinden uzak tutmak için evini bir hapishaneye dönüştürüyor. İspanyol sinemasının en yetenekli yönetmenleri arasında yer alan Aitor Arregi ve Jon Garaño imzası taşıyan ödüllü dram filmi Sonsuz Siper, aile bağlarının ve sevginin tarifini izleyicisine sunuyor. 7.7 imdb puanı ile ekranlarımıza gelen film sizlerle iyi seyirler.
 • 147
 • IMDb 7.7
 • 152
 • 0
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Full HD 1080P izle (2019); 2019 yapımı Fransa filmi Dram Romantik türünde olan filmi Full HD Tek Parça 1080P Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı şeklinde izleyebilirsiniz. Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izle 2019 altyazılı filmi, Eleştirmenler tarafından tam not almayı başaran dram ve romantik türdeki Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi filmi, 18. yüzyılda geçiyor ve bir ressamın modeliyle olan aşkını konu alıyor. Fransa yapımı filmin başrollerinde Noémie Merlant, Adèle Haenel ve Luàna Bajrami gibi isimler yer alırken, yönetmenliği yapan isim Céline Sciamma olmuştur. Yönetmen koltuğunda Céline Sciamma yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Adèle Haenel, Luàna Bajrami, Noémie Merlant, Valeria Golino isimlerini görmekteyiz. İyi Seyirler.
 • 119
 • IMDb 8.3
 • 1.143
 • 0
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
İncele
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
Türkçe Dublaj
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017); 2017 yapımı filmi Full HD Tek Parça 1080P donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin keyfi buradan çıkar. 2017 yapımı Dram türünde olan yerli yapım filmde yönetmen koltuğunda Pelin Esmer yer almaktadır. Filmin konusu, Birbirlerini hiç tanımayan iki kadın Leyla ve Canan, bindikleri trende tanışırlar. Şair olan Leyla, Hemşire olan Canan'ı sürekli olarak soru yağmuruna tutmakta ve bir süre sonra ikinin trene binme amaçları ortaya çıkacaktı. Bu gerçek ortaya çıktığında iki genç kadın dönüşü olmayan bir yola girecek ve tuhaf olayların başlamasına neden olacaktı.
 • 107
 • IMDb 7.8
 • 902
 • 0
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018)
İncele
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk Full 1080P izle (2018); Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk - Di qiu zui hou de ye wan Filmi Dram ve Gizem filmi 2018 yıllında vizyona giriyor. Çin yapımı filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı 1080P izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Gan Bi yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Wei Tang, Jue Huang, Sylvia Chang, Hong-Chi Lee isimleri yer almaktadır. Filmin konusu, Luo, karşılıksız aşk yüzünden yaşadığı yeri terk ediyor. Uzun yıllar yaşadığı şehirden ve aşkından uzak kalan adam, hasretin getirdiği yükü daha fazla taşıyamıyor ve yaşadığı kasabaya geri dönüyor. Burada duygularını hiç bir zaman dile getiremediği aşkını aramaya başlayan adamın gizemli ve dramatik hikayesini izleyeceğiz.
 • 130
 • IMDb 7.2
 • 412
 • 0
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018)
İncele
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018)
Türkçe Altyazı
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018); 2018 yapımı olan Dram filmi 7.2 imdb puanı ile ekranlarımıza geliyor. Hindistan Fransa ve Singapur yapımı olan film yönetmen koltuğunda Aditya Vikram Sengupta yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Jim Sarbh, Ratnabali Bhattacharjee, Lolita Chatterjee, Sumanto Chattopadhyay isimler görmekteyiz. Filmin konusu, Jonaki, ölüm döşeğindedir ve Hristiyan bir çocukla yaşadığı aşktan başlayarak bütün hayatı anılarına yolculuğa çıkması ile seyirciye sunulur. Anılarında herkes Jonaki’nin onları en iyi hatırladığı şekillerde görünür ve ardından seyirciler, Jonaki’nin talihsiz aşkı ve görücü usulü evliliğine dair anılarında bir yolculuğa çıkar. İkinci Dünya Savaşı ve İngiltere’nin Hindistan’dan çekilmesinin hayatında çok büyük etkileri vardır ancak asıl olaylar ona hiç tanıdık gelen şeyler değildir. Babası, bitkiler üzerinde araştırma yaptıkça bitki ve sebze yemeyi bırakmış araştırmacı bir bilim insanıdır ancak araştırmasına son verirler. Bu sırada Jonaki ölüm döşeğinde gördüğü anılarını hatırlayıp, hayallere dalarken, eski aşkı da Jonaki’nin nerede olduğunu bulmaya çalışıyordur. Ayrıca elinde, zamanında ilişkilerinin büyük bir önemi olan portakallar da taşımaktadır.
 • 90
 • IMDb 7.2
 • 218
 • 0
Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle (1994)
İncele
Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle (1994)
Türkçe Dublaj
Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle (1994); Hikâyenin kahramanı Mathilda, 12 yaşında olmasına rağmen hayata bakış açısı fazlasıyla geniştir. Çünkü birçok olumsuz olaya tanık olmuştur. Ailesinin dağılmasındaki birincil şahit durumuna dahi gelmiştir. Bundan dolayı da ailesine karşı bağı iyice körelmiştir. New York kendisi için kasvetli haliyle benimsenmiştir. Hayatındaki tek değerlisi kardeşi olmuştur. Onun küçük ve savunmasız olması, kendisinin küçük yaşta büyümesini sağlamıştır. Babası uyuşturucu işine bulaşınca hayatları tamamen altüst olmuştur. Mafya aile üyelerinin tamamını infaz etmiştir. Mathilda, bu sırada alışveriş yapmak durumunda kaldığı için şans eseri ölümden kurtulmuştur. Ancak yaşadığı travma bir ömür boyu yakasını bırakmayacaktır. Kendisine saklanacak bir yer arayan karakter, Leon adındaki farklı bir karakterle tanışacaktır. Kendisinin dairesine saklanmasıyla, bambaşka bir hayata yelken açacaktır. Leon, acımasız ve soğukkanlı bir katildir. Lakin buna rağmen Mathilda’ya kanı ısınmıştır. Bu nedenle de kendisini koruyup kollamaya çalışacaktır. Hayatı bu aşamadan sonra bu zamana kadar aşina olmadığı bir sürece girecektir. Küçük Mathilda’ya babalık yapmaya çalışan Leon, yavaş yavaş vicdan sahibi olmaya da başlayacaktır.
 • 111
 • IMDb 8.3
 • 287
 • 0
Ve Sonra Dans Ettik – And Then We Danced Full izle (2019)
İncele
Ve Sonra Dans Ettik – And Then We Danced Full izle (2019)
Türkçe Dublaj
Ve Sonra Dans Ettik - And Then We Danced Full izle (2019); Yönetmen koltuğunda Levan Akin oturduğu filmde oyuncu kadrosunda Levan Gelbakhiani, Bachi Valishvili, Ana Javakishvili, Giorgi Tsereteli ünlü isimler yer almaktadır. Dram ve Romantik türünde olan filmin konusu, Küçük bir çocukken dansa ilgi duymaya başlayan Merab, dans vasıtası ile kendisini keşfetmeye çalışır. Bir topluluk ile birlikte elinden geldiği en sıkı biçimde çalışmalarını sürdüren Merab'ın hayatı, gruba giren yeni bir dansçı ile bilrikte değişime uğrar. Irakli adındaki bu dansçıyı önce rakip olarak gören Merab'ın bu duyguları daha sonra değişecektir.
 • 105
 • IMDb 0.0
 • 1.264
 • 1
Onun Adı Petrunya Full 1080p izle (2019)
İncele
Onun Adı Petrunya Full 1080p izle (2019)
Türkçe Dublaj
Onun Adı Petrunya Full 1080p izle (2019); Yönetmen koltuğunda Teona Strugar Mitevska yer aldığı Dram ve Komedi filminde oyuncu kadrosunda Zorica Nusheva, Labina Mitevska, Stefan Vujisic, Suad Begovski isimleri yer almaktadır.  Filmin konusu, Küçük bir Makedon köyünde rutin olarak gerçekleştirilen bir ritüelde ilk defa bir kadının galip gelmesi köyün geri kalanında tartışmalara neden olur. Birçok köylü yarışmanın kazananı Petrunya'nın yarışmada kazandığı haçı geri vermesini ister, ancak Petrunya'nın geri adım atmaya niyeti yoktur...
 • 100
 • IMDb 7.3
 • 756
 • 0
Okula Dönüş – La Grande Classe Filmi izle (2019)
İncele
Okula Dönüş – La Grande Classe Filmi izle (2019)
Türkçe Dublaj
Okula Dönüş Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâyenin ana odağında aynı kasabada doğup büyümüş iki yakın arkadaş yer alacaktır. Karakterler, bunca zamandır birbirlerinden ve kasabalarından ayrıdırlar. Bu nedenle de birbirlerine olan hasretleri son derece azmıştır. Yoğun özlemi gidermek için yeniden kasabaya yolları düşecek karakterler, kaderlerinin yan yana çizildiğine de tanık olacaktırlar. Bir araya gelmelerini takiben de çocukluk anılarında gezecekler. Okul günlerinde hep silik bir tip olmanın etkisini, yetişkinlik sürecinde de gözlemlemiştirler. Lakin artık değiştiklerini herkese kanıtlamaya karar verecekler. Bu nedenle de okul çağında aynı ortamı paylaştıkları insanları, bir araya toplamak isteyecekler. Geçmişte kendilerine sürekli zorbalık yapan bu insanlara, hayatın adaletini göstermeye kararlı olacaklar. Çalışıp didindikleri izlenimlerini ve yarattıkları yeni imajı göstererek, kötü karakterlerin utanmasını sağlamaya çalışacaklar. Ayrıca geçmişte âşık olup da bir türlü açılamadıkları eski aşklarıyla da iletişim kurmayı unutmayacaklar. Ortaokul mezunlar töreni adı altında düzenleyecekleri organizasyonda, geçmişte yapmak isteyip de bir türlü yapamadıklarını sergilemeye karar verecekler. Fakat bazı durumlar hesaplarındaki kadar muazzam olmayacak. Son derece şaşırtıcı sürprizlere de tanık olacaklar.
 • IMDb 5.4
 • 227
 • 0
Kimse Mükemmel Değildir Tek Parça izle (2017)
İncele
Kimse Mükemmel Değildir Tek Parça izle (2017)
Türkçe Dublaj
Kimse Mükemmel Değildir Tek Parça izle (2017); Hikâyede Gerard Depardie’nun mütevazi hayatı aktarılacaktır. Karakter, ailesine bakabilmek adına tamircilik yapmaktadır. Geçmişte eski karısının ihanetine uğramış ve dengesini yitirmiştir. Olayın şokunu üzerinden atmasını takiben karısından kendisini soktuğu durum için intikam almaya kalkışacaktır. Otel işletmeciliği yapan kadının yanına gitmekte çare bulacaktır. Belirli bir süre vakit geçirmesini takiben, intikam adına harekete geçecektir. Karakterin hayatı, günlerden bir gün eline para dolu bir çanta ve değerli eşyalar geçtiğinde değişmeye başlayacaktır. Kasabaya atlayıp, kendisine yerel türden bir garaj satın almayı planlayacaktır. En sonunda Paris’in uzağında banliyölerin konumlandığı Levergeon köyünde aradığı garajı bulacaktır. Bu köy tıpkı kartpostallardaki bir görüntüye sahiptir. Gerard, eski eşinden ve ailesinden uzakta bu köyde kendi garajında çalışmaya başlayacaktır. Aslında hayattan beklentisi emekliliğin tadını çıkarmaktan ibarettir. Bu nedenle de araba tamirciliği işini, uğraşacak zamanı ve yeteneği çok olduğu için istemiştir. Sessizlik ve huzuru kısa sürede bulmuştur. Garajının karşısında da Barbara isimli sahibi bulunan bir otel konumlanmıştır. Gerard ile Barbara arasındaki ilişki, yardımlaşma eğilimlerine paralel olarak artacaktır.
 • 90
 • IMDb 5.5
 • 248
 • 0
Altın Eldiven – Der goldene Handschuh Filmi izle (2019)
İncele
Altın Eldiven – Der goldene Handschuh Filmi izle (2019)
Türkçe Dublaj
Altın Eldiven Filmi izle (2019); Hikâyede Fritz Honka’nın faaliyetlerinden bahsedilmektedir. Karakter, 1970’li yıllarda Almanya’nın Hamburg şehrinde ortaya çıkan bir seri katildir. Dışarıdan yansıttığı son derece soğuk kanlı imajıyla, adeta sıradan biri gibi görünmektedir. Lakin görüntüsünün arkasındaki kişiliği son derece acımasızdır. Altın Eldiven isimli bar kendisinin meskeni haline gelmiştir. Bu barda takılan insanların ortak özellikleriyse dışlanmış ve kaybedenler olmalarıdır. Honka’da kurbanlarını bu şekilde bardan seçmektedir. Kendisinin izlediği strateji son derece basittir. Kurbanlarının akıllarını çelip, çatı katında konumlanan evine götürmektedir. Burada da canlarına kıyarak, cesetleri evinin kilerinde muhafaza etmeye başlamıştır. Honka, bir süre sonra düzenli bir iş fırsatı kazanacaktır. Bu nedenle de eskisi kadar seri cinayetler işlemekten uzak kalacaktır. Fakat, alışkanlık haline getirdiği bu durumdan vazgeçmesinin imkânsız olduğuna kanaat getirmiştir. Altın Eldiven’den çok istese de kopamamıştır. Polisten uzun süre kaçabilmeyi başarmış olsa da işledikleri cinayetler, artık kimliğini gizleyemeyeceği boyutlara ulaşacaktır. Karakter adım adım yakalanmaya doğru giderken, hayatının gidişatını da sorgulamaya başlayacaktır. Bu konuda pek çaresi kalmayacak ve her şeyi akışına bırakmaya karar verecektir.
 • 110
 • IMDb 7.3
 • 322
 • 0
Cennet Plajı – Paradise Beach Full HD izle (2019)
İncele
Cennet Plajı – Paradise Beach Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Cennet Plajı – Paradise Beach Full HD Film izle (2019); Hikayedeki olaylar büyük bir soygunda çıkan aksilikler ışığında başlayacaktır. Polis tarafından olay yerine hızlı bir şekilde ulaşılmıştır. Soyguncular paraları almak için birbirleriyle yarışırlarken, Mehdi ne yazık ki paçasını ele vererek, yakalanacaktır. Adalet önüne çıkartılan karakter, işlediği suçtan ötürü 15 yıllık hapis cezasına mahkûm edilecektir. Geçmişte sert içkili bir kokteyl partisinde bulunan karakter, yarı çıplak dans eden kızların seyir zevkine dalmıştır. Lakin, aslında arkadaşlarının göründükleri gibi olmadığına da kanaat getirmiştir. Bütün bunlara karşılık soygundaki payını da kaybeden karakter, kendi hakkını alabilmek için yeniden harekete geçecektir. Çalıştığı kişiler tarafından büyük bir ihanete uğrayarak sarsılan Mehdi, cezasını çektikten sonra tahliye edilecektir. Özgürlüğün belirli süre tadını çıkaracak karakter, kendisine ait olanı almak için yıllar sonra da olsa yollara düşecektir. Öte yandan geçmişteki konular hakkında da hesaplaşması gerekecektir. Çete, Tayland’ın güzel plajlarından birisini mesken tutmuştur. Plaja gelerek arkadaşlarıyla arasındaki sorunları masaya yatırıp, onların gerçek yüzünü tekrar teyit etmiş olacaktır. Artan tansiyon karakterlerin kontrolden çıkmalarına dahi neden olacaktır.
 • 93
 • IMDb 4.3
 • 761
 • 0
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
İncele
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
Türkçe Dublaj
Herkes Biliyor Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Laura isimli karakterin, hayata karşı duruşunu aktaracaktır. Karakter, uzun zaman önce evlenmiştir. Başlarda rayında giden bir ilişkiye sahiptir. Fakat yılların geçmesiyle beraber kocasının hareketlerinden memnun kalmamaya başlamıştır. Çocukları bulunmasına rağmen, her şekilde boşanmaktan başka çare düşünemeyecektir. Bu sayede aradığı huzuru, kendi kuracağı hayatında bulabileceğini düşünecektir. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te kendi ayakları üzerinde kalmaya çalışacaktır. Bu süreçte sorumlulukları eskiye nazaran daha fazla arttığı izlenimini oluşturacaktır. Bu durum karakterin buradaki hayatında da benzer duygulara kapılmasına yol açacaktır. Bu nedenle de başka bir hayat daha kurmaya karar verecektir. Sonraki hedefinde İspanya bulunacaktır. Orada kurulacak hayatın çocuklarının geleceği için de önemli olacağının bilincindedir. Şehrin dört bir tarafı artık sıkıcı geldiğinde, İspanya’nın yolunu tutacaktır. Lakin burada hâkim olan yaşam stili kendilerine son derece farklı ve aykırı gelecektir. Özellikle de Madrid’e uyum konusunda gözle görülür sorunlara sahip olacaktırlar. Kendileri bir şekilde atmosfere uymaya çalışsalar da bir süre sonra başları büyük dertlere sokulacaktır. Şehirdeki yaşamı öğrenseler de peşine birçok durumu tetikleyecektirler.
 • 132
 • IMDb 6.5
 • 341
 • 0
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Filmi izle
İncele
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede eski bir mahkûmun tanık olacağı olaylar aktarılacaktır. Karakter kısa süre önce dünyanın en büyük ve yüksek güvenliğine sahip cezaevinden firar etmeyi başarmıştır. Eski mahkûm, işlemediği bir suçtan dolayı cezalandırılmasını sineye çekmek istemeyecektir. Yeraltı dünyasını karşısına almasının gerektiği bu savaşta, elinden gelen mücadeleyi sergileyerek ismini aklamaya çabalayacaktır. Bu eğilimiyle birlikte büyük bir savaşın merkezinde yer edinecektir. Napolyon döneminde ortaya çıkan bu olay, büyük ses getirecektir. Çünkü François Vidocq bugüne kadar bu hapishaneden kaçabilmeyi başaran ilk kişi olmuştur. Durumun fark edilmesiyle birlikte, köşe bucak kaçmaya başlayacaktır. François artık firarıyla ülkenin bilindik simaları arasına girmiştir. Bu nedenle de imaj değiştirmesi gerekecektir. Sonraki süreçte tüccar kılığına bürünecek ve isminin unutulmasını beklemeye geçecektir. Kendi her ne kadar sakin durmaya çalışsa da geçmişi bir an olsun yakasını bırakmayacaktır. Eski hücre arkadaşlarından birisinin işlediği cinayetle suçlanması, François için işleri daha fazla karıştıracaktır. Artık karakterin polisle anlaşma yapmasından başka seçenek kalmamıştır. Ardından güç birliği yaparak, yer altı dünyasında beraber saf tutacaktırlar.
 • 121
 • IMDb 6.4
 • 982
 • 0
Domino Türkçe Dublaj izle
İncele
Domino Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Christian, Kopenhaglı bir polis memurudur. Bu zamana kadar birçok tehlikeli operasyona imza atmıştır. Terör ve kuşku dolu bir kariyer sürecinde, en yakını olan ortağını toprağa vermek zorunda kalmıştır. Karakterin ortağının katili, Imran kod adlı bir IŞİD militanıdır. Ortağının kanını yerde bırakmamak ve bir sonraki meslektaşlarının da hedef olmaması için adalet aramaya kalkışacaktır. Christian, gözü pek bir şekilde katilin izini sürmeye başlayacaktır. Öte yandan yanına bir meslektaşı daha destek olarak katılacaktır. Sonrasında kendilerine iki yüzlü davranacak bir CIA ajanına tanık olacaklar ve büyük bir kovalamacaya girişecektirler. Imran, ajanın piyonu olarak kullanılmıştır. İlerleyen zamanlarda kendisi gibi başka IŞİD militanlarını da kandırabilecektir. Christian, intikam yeminin bozmaya niyetli değildir. Terörle mücadele için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte kaynağa ulaşmanın, piyonlarla uğraşmaktan daha önemli olduğunun da bilincine kavuşacaktır. CIA’e kadar sıçrayacak olan soruşturmanın ucu, Christian’ın yaşamını da doğrudan tehlikeye atacaktır. Artık sadece zamana karşı yarışmak durumunda kalmayacaklar, kendileri de gelebilecek tehlikelerden kurtulmaya çalışacaklar.
 • 89
 • IMDb 4.4
 • 345
 • 0
Yüzleşme – Grace A Dieu Full HD izle
İncele
Yüzleşme – Grace A Dieu Full HD izle
Türkçe Dublaj
Alexandre, karısı ve çocuklarıyla Lyon’da kurmuş olduğu hayatından memnundur. Kendisinin en büyük sıkıntısı geçmişte yaşadığı bir cinsel taciz vakasının yarattığı travmadır. Hayatı boyunca yaşadığı anlar bir an bile hafızasından silinmemiştir. Travmanın etkisiyle, şimdiki hayatını yürütmeye çabalamaktadır. Küçük yaşlarda kiliseye giden Alexandre, burada acımasız bir papazın cinsel saldırısına uğrayacaktır. Yıllar geçse bile başına gelenleri kabullenememiştir. Üstelik bir süre sonra bu papaz ile yeniden karşılaşma şansı bulacaktır. Papaz hem görevine devam etmekte hem de çocuklarla yakından ilgilenmektedir. Bu durum karakterin beynine kan boşalmasına yol açmıştır. Çünkü, diğer çocukların da kendisi gibi cinsel saldırıya maruz kalma ihtimallerinin bulunduğunun bilincinde olacaktır. Kendi çocuklarını da gözünün önüne getiren karakter, artık yıllarca kendisini bırakmayan durumun intikamını almaya bilenecektir. Kendisine bu intikam sürecinde François ve Emmanuel isimli karakterler de dahil olacaktır. Karakterler de kendi gibi papazın istismarına uğramıştırlar. Hayatlarını daha huzurlu devam ettirebilmek ve geçmişin hesabını keserek daha iyi hissetmek için papazın bütün karanlık yüzünü, tüm şeffaflığıyla ortaya çıkarmaya çalışacaktırlar.
 • 137
 • IMDb 7.4
 • 568
 • 0
Tutku Oyunu – Double Lover izle Türkçe Dublaj
İncele
Tutku Oyunu – Double Lover izle Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj
Derin depresyon şikayeti ile gittiği klinikte aşık olan Chloé, kendisini ve aşık olduğu adamı gerilim dolu hayatına dahil etmesi ile başlayan olaylar silsilesinde, gerçek kimliğini sonsuza dek saklayamayacağı gerçeğini öğrendikten sonra sevgilisi üzerindeki etkilerine şahitlik edeceğiz
 • 107
 • IMDb 6
 • 1.399
 • 0