juul türkiye
Fransa
Eş Anlamlılar Türkçe 1080p İzle (2019)
İncele
Eş Anlamlılar Türkçe 1080p İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Eş Anlamlılar Türkçe 1080p İzle (2019); Louise Chevillotte, Quentin Dolmaire, Tom Mercier, Uria Hayik ve bir çok ünlü oyuncu bu komedi filminde sizlerin karşısındadır. Senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı Nadav Lapid bu filmi ile büyük ses getirecektir. Yaşadığı ülkede sürekli olarak sorunlar yaşayan bir adam günün birinde bu ülkeden kaçmaya karar verir. Bir an önce planlar yapar ve daha önce hiç gitmediği dilini bile bilmediği Fransa'ya gider. Paris'e uçağı iner inmez eline Fransızca sözlüğü alan bu adam sözlükten bulduğu kelimeler ile kendince insanlar ile iletişime geçer. Sıfırdan başladığı bu hayatta insanlara derdini anlatsa da aldığı cevaplar hiç onun anlayacağı tarzda olmamaktadır. Bu onun için oldukça zor bir durum oluşturur. Genç adam bildiği kelimelerin eş anlamlıları ile çatışacak.
 • 123dk
 • IMDb 6.7
 • 22
 • 0
Kural Dışı Full HD Film İzle (2019)
İncele
Kural Dışı Full HD Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Kural Dışı Full HD Film İzle (2019); Kural dışı filminin yönetmen koltuğunu Oliver Nakache ve Eric Toledano paylaşmaktadır. 2019 yılında, 72. Cannes Film Festivali'nin kapanışını yapan bu filmin başrolünde Vincent Cassel ve Reda Kateb gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.Filmde; gidecek yeri olmayan Otizmli çocuklara sahip çıkan ve kapılarını onlara açan iki adamın merhamet dolu hikâyesi anlatılıyor. Birbirlerinden oldukça farklı bu iki adam, gönüllü gençlerinde yardımıyla Otizmli çocuklara destek vermek amacıyla bir dernek kurmaya karar verirler. Din ve kültür bakımından birbirlerinden çok farklı olan bu iki adam; merhamet noktasında birleşmeyi başarmıştır. Otizmli çocukların; hak ettikleri değeri görmelerine, toplumdan izole edilmemelerine ve gidecek bir yerleri olması gerektiğine inanan bu iki adam; bu derneği kurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.Kural dışı filmi; gerçek hayatta yaşanan olaylara ışık tutuyor. Otizmli gençlerin yaşadığı zorlukları gündeme getiren bu film; toplumsal ve sosyal mesajlar veriyor. Yaşanan olayları komedi öğeleri ve dram öğeleri ile birleştiren film; 27 Mart 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.
  • 21
  • 0
  Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Türkçe 1080p Film İzle (2018)
  İncele
  Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Türkçe 1080p Film İzle (2018)
  Türkçe Dublaj
  Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Türkçe 1080p Film İzle (2018); Yönetmenler Alexandre Astier, Louis Clichy gibi isimler ve eski film serisinden tanıdığımız oyuncular Bernard Alane, Elie Semoun, Florence Foresti, François Morel, Guillaume Briat isimler karşımızdadır. Filmde Asteriks büyük babalarının öleceği haberini alır. Sihirli iksiri onun dışında kimse yapamadığı için onun ölümü tüm Roma İmparatorunun kasabayı ele geçirmesi anlamına gelir. Büyük babası bu sihirli iksirin tarifini unutmuş ve anlatamayacak kadar hastadır. Ona bir harita vererek iksirin tarifini bulmasını ister. Bu iksirin bir na önce yapılması ve Roma için kasabayı korumaya devam edilmesi gerekir. Yanına aldıkları köpekleri ve Oburix ile büyük bir macera onları bekler. Galya halkı bu ikilinin getireceği iksiri acil olarak beklemektedir.
  • 105dk
  • IMDb 7.0
  • 44
  • 0
  Seberg Türkçe 1080p Film İzle (2020)
  İncele
  Seberg Türkçe 1080p Film İzle (2020)
  Türkçe Altyazı
  Seberg Türkçe 1080p Film İzle (2020); Seberg filmi; biyografi niteliği taşıyan Amerikan yapımı bir film. Bir dönemlerin ünlü film yıldızlarından biri olan, Jean Seberg’ın konu edildiği filmi başrolüünde ise, Amerikan sinemasının başarılı oyuncularında, adını Alacakaranlık serisi ile sinema tarihine altın harflerle yazdıran Kristen Stewart yer alıyor.Seberg filmi konu bakımından, aynı zamanda siyasi bir yapım olma özelliği de taşıyor. 50’li yılların sinema oyuncularından Jean Seberg, hayata bakış açısı direnişçi olan biridir. Dönemin siyahilerine gerek devletin gerekse toplumun olumsuz yaklaşımlarını önlemek için kurulan ‘Kara Panterler’ adlı örgüt, ünlü oyuncunun dikkatini çeker ve bu örgüte üye olur.Otoritelerce terör örgütü olarak kabul gören Kara Panterler’e üye olduğu duyulan Jean Seberg adına karalama kampanyaları başlatılır. Hatta olay öyle bir hal alır ki, bir siyahi ile ilişkisi olduğu, bu ilişkiden bir çocuk dünyaya geleceği bile dönemin yayın mecralarında yer alır. Siyasi görüşü nedeniyle bir insanın nasıl linç edildiğini, sürecin ne denli acımasız ilerlediğini işleyen film gerçek olaylara dayanmakta ve son derece çarpıcı sahneler barındırmaktadır.
  • IMDb 4.8
  • 43
  • 0
  Çölde 2 Mezar Türkçe Dublaj İzle (2020)
  İncele
  Çölde 2 Mezar Türkçe Dublaj İzle (2020)
  Türkçe Altyazı
  Çölde 2 Mezar Türkçe Dublaj İzle (2020); Gerilim filmleri ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Benjamin Goalabré bu yönettiği filmde bu sefer yeni oyunculara yer vermiştir. Sinema tarihinde çok tanınmayan Cassie Howarth, E.R. Ruiz, Michael Madsen, William Baldwin gibi isimleri bizler ile karşılaştıracaktır. Günün birinde iki arkadaş alışveriş için çıktıkları yolda bir anda neler olduğunu anlayamazlar. En son alışveriş merkezinde olan bu iki kız kendilerini bir arabanın içinde bulurlar. Etraflarında hiç ses olmayan ikili korkmaya başlar. kaçırıldıklarını fark ederler ancak hiç bir plan yapamazlar. Onları kaçıranların ne için ne istedikleri için kaçırdıkları meçhuldür. Bir an önce bu adamların elinden kurtulmak isteyen kızlar kendilerinin uçsuz bucaksız bir çölde olduklarını görünce umutsuzluğa kapılacaklar.
  • 84
  • IMDb 3.1
  • 62
  • 0
  Acele Baba Aranıyor 1080p Film İzle (2019)
  İncele
  Acele Baba Aranıyor 1080p Film İzle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Acele Baba Aranıyor 1080p Film İzle (2019); Komedi ve dram dolu bir hikayeyi birleştiren yapımın yönetmenliğini Xavier de Choudens üstlenmektedir. Bir çok komedi filminde başrol olarak gördüğümüz Camille Lellouche, Franck Gastambide, Gringe, Melisa Sözen gibi isimler ise kendilerini bu filmde gösterecektir. Filmde Damien ve kız kardeşi anne ve babaları öldükten sonra uzaklaşan iki kardeştir. Kız kardeşinden nadiren haber alan Damien günün birinde ona çok ihtiyacı olur. Sınıfından bir çocuğun ailesi ülkeden sınır dışı edilince annesiz ve babasız kalan bu çocuğu evlat edinecektir. Ancak bu evlatlık çocuk için kız kardeşine ihtiyacı vardır tek başına evlat edinmesi mümkün değildir. Yetkililer bu çocuğun sadece bir anne tarafından evlat edinebileceğini söyleyince Damien kız kardeşine koşacaktır.
  • 99dk
  • IMDb 5.3
  • 126
  • 0
  Köpekler Pantolon Giymez 1080P HD izle (2019)
  İncele
  Köpekler Pantolon Giymez 1080P HD izle (2019)
  Türkçe Altyazı
  Köpekler Pantolon Giymez 1080P HD izle (2019);Köpekler Pantolon Giymez - Dogs Don't Wear Pants filmi 2019 yapımıdır. Fransa yapımı filmde yönetmen koltuğunda J.-P. Valkeapää yer almaktadır. Oyuncu kadrosu Ilona Huhta, Jani Volanen, Krista Kosonen, Pekka Strang isimleri vardır. Juha, kocası gözleri önünde katledilen acılı bir kadındır. Olayın üstünden yıllar geçse de üzerinden bu hüznü atamayan genç kadın, tesadüfen tanıştığı Mona’yla kaderini tepeden tırnağa değiştirme fırsatı yakalayacak. Cannes film festivalinde gösterilen Köpekler Pantolon Giymezü, bir yandan fetiş/BDSM dünyasını keşfederken bir yandan da bu dünyanın sıradan insanlarının cinsellik dışındaki ruh hallerine göz atıyor.
  • 96
  • IMDb 7.2
  • 123
  • 0
  Banliyö Çocukları Full HD izle 2019
  İncele
  Banliyö Çocukları Full HD izle 2019
  Türkçe Dublaj
  Banliyö Çocukları Full HD izle 2019,banliyö çocukları izle,banlieusard izle,banliyö çocukları seyret,banliyö çocukları full 1080p film izle,banliyö çocukları türkçe dublaj izle,banliyö çocukları türkçe altyazı izleBanlieusard - Banliyö Çocukları filmi 2019 yıllında vizyona girmiştir. 6.1 imdb puanı alan film Fransa yapımıdır. Netflix yapımı olan film Polisiye, Suç türündedir. yönetmen koltuğunda Kery James, Leïla Sy oturmaktadır. Oyucnu kadrosunda Walid Afkir, Ange Basterga, Dali Benssalah gibi isimler vardır.Bir sıkıntı ile karşılaşırsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin sizler için buradayız.
  • IMDb 6.1
  • 522
  • 0