juul türkiye
Germany
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
İncele
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
Türkçe Dublaj
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017); 2017 yapımı filmi Full HD Tek Parça 1080P donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin keyfi buradan çıkar. 2017 yapımı Dram türünde olan yerli yapım filmde yönetmen koltuğunda Pelin Esmer yer almaktadır. Filmin konusu, Birbirlerini hiç tanımayan iki kadın Leyla ve Canan, bindikleri trende tanışırlar. Şair olan Leyla, Hemşire olan Canan'ı sürekli olarak soru yağmuruna tutmakta ve bir süre sonra ikinin trene binme amaçları ortaya çıkacaktı. Bu gerçek ortaya çıktığında iki genç kadın dönüşü olmayan bir yola girecek ve tuhaf olayların başlamasına neden olacaktı.
 • 107
 • IMDb 7.8
 • 902
 • 0
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019)
İncele
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019); Türkiye Almaya Hollanda Yunanistan ortak yapımı olan 2019 yapımı Dram filmi 7.5 imdb puanı ile erkanlara geliyor. Yönetmen koltuğunda Emin Alper yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Cemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Müfit Kayacan gibi isimler yer almaktadır. Filmin konusu, Reyhan, Nurhan ve Havva küçük yaşta öksüz kalan üç kız kardeştir. Annelerinin ölümünün ardından kardeşler, kasabaya farklı ailelerin yanına besleme olarak gönderilir. Birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan kardeşler, yeni yaşamlarına uyum sağlamakta epey zorlanır. Kızlar, yanlarında kaldıkları ailelerin yanında tutunamayınca, baba ocağına geri gönderilir. Aradan geçen yılların ardından köylerine dönen kardeşler, yeniden bir araya geldiklerinde kaçtıkları gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Festival Filmleri izle.
 • 108
 • IMDb 8
 • 1.226
 • 0
Monos Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Monos Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Monos Full HD 1080P izle (2019); 2019 Yıllında Savaş filmi olan Monos Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile Full HD izle. Yönetmen koltuğunda Alejandro Landes oturmuştur. Oyuncu kadrosunda Sofia Buenaventura, Moises Arias, Julianne Nicholson, Laura Castrillón yer almaktadır. Bir terörist grubunun öyküsünü konu almaktadır. Kendilerine Rambo, Boom-Boom, Bigfoot, Wolf ve Smurf gibi lakapları takacak olan bir grup çocuk, Latin Amerika'nın kırsal bölgelerinde ki ortamında büyük bir örgüt tarafından insanları katlede bilmek için eğitilirler. Askeri eğitim egzersizleri yapmakta olan ve kendilerini her türlü koşula karşı yavaş yavaş hazırlayacak olan çocuklar, yalnız kalacak oldukları zaman özlerine geri dönecektir ve kendi yaşıtları gibi dışarıda oyun oynayıp, eğlenmeye başlayacaktır.
 • 102
 • IMDb 7.5
 • 235
 • 0
Tütüncü Çırağı – Der Trafikant Full HD izle (2018)
İncele
Tütüncü Çırağı – Der Trafikant Full HD izle (2018)
Türkçe Altyazı
Tütüncü Çırağı – Der Trafikant Full HD izle (2018); 208 yapımı Dram filmi olan Avusturya ve Almanya ortak yapımı film 6.5 imdb puanı almıştır. Yönetmen koltuğunda Nikolaus Leytner yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Simon Morzé, Bruno Ganz, Johannes Krisch, Emma Drogunova isimleri yer almaktadır. Nazilerin Viyana işgali sırasında bir genç adamın Sigmund Freud ile olan dostluğuyla ilgili yüreklendirici bir hikaye. Olaylar 1937 senesinde Viyanada yaşanıyor. Göl kıyısındaki küçük bir kasabada yaşayan 17 yaşındaki Franz annesinin isteğiyle Viyanaya küçük bir gazete ve puro dükkanında çırak olarak çalışmak için gelir. Burada dünyaca ünlü Profesör Sigmund Freud ile tanışması büyük bir şanstır. İçinden çıkamadığı bir bulmaca olan kadın cinsiyeti ile ilgili sorunlarını Sigmund Freud’e danışma şansı yakalar. Bir yandan meslek öğrenirken , bir yandan da hayatı öğrenen Franz hayatın acımasız yüzüyle karşılaşır.
 • 108
 • IMDb 6.5
 • 560
 • 0
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
İncele
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
Türkçe Dublaj
İyi, Kötü ve Çirkin Filmi HD izle (1966); Hikâyenin kahramanları üç yakın arkadaştır. Karakterler silah arkadaşlıklarını ortak kaderi yaşamalarına kadar ilerletecektirler. Kendileri içinde farklı hikayelere sahip olsalar da hayat aynı kader etrafından birleşmelerini sağlayacaktır. Geçmişte tanışmalarıysa, bütün olasılıklar ışığında tesadüf gelişmiştir. Yaşadıkları zaman dilimine Amerikan İç Savaş’ı damga vurmuştur. Kendileri bu karışıklığı fırsat olarak görmüştürler. Adeta kendi işlerini yürütebilmek için muazzam bir dönemdir. Kendilerinin isimleri Kötü, İyi ve Çirkin olan karakterler, normal insanlardan farklı bir hayatı benimseyecektirler. Karakteristik olarak İyi ve Kötü, büyük risklere sahip olan ancak tatmin edici getiri sağlayan bir işi yürütmektedirler. Karakter her seferinde Çirkin’i azılı bir suçlu olarak tanıtıp, yakaladıklarını belirtip yüksek ödülün sahibi olmaktadırlar. Çirkin ise boynuna urgan geçirildiği vakit ikilinin insaflarını beklemeye başlamaktadır. İyi ve Kötü her seferinde karakterin kurtarılmasını sağlayarak bu döngü sayesinde hatırı sayılır ödemeler almaya başlamıştırlar. Bu şekilde yürüttükleri işin seyri kendileri açısından muazzam görülecektir. Her geçen gün biraz daha kendilerini riske atmaya başlayacaklar ve sonunda tahmin bile edemeyecekleri bir planın ortasına düşecekler.
 • 161
 • IMDb 8.4
 • 448
 • 0
Dövüş Kulübü Full HD izle (1999)
İncele
Dövüş Kulübü Full HD izle (1999)
Türkçe Dublaj
Dövüş Kulübü Full HD Tek Parça izle (1999);  Hikâyenin odağında bulunan Jack, hayatını tekdüze devam ettirmektedir. Karmaşık bir yaşam düzeninde gözlerini açması, onu sıradan bir sigorta görevlisi olarak yaşamasına zorlamıştır. İşinde son derece muazzam yeteneklere sahip olan karakterin başı, son zamanlarda uykusuzluk problemleri yaşamasıyla ağrımaktadır. Psikolojik açıdan tedavisinin mümkün olabileceğini öğrenip, benzer sorunlu insanların da katılım sağladığı grup terapilerine katılmaya karar verecektir. Bu terapi esnasında Marla adında bir genç kadınla da tanışma fırsatı bulacaktır. Bu tanışıklığın sonucunda Jack’in hayatı kendi seçimlerinin etrafında değişmeye başlayacaktır. Marla ile tanışıklığı takiben Tyler Durden ile de tanışacaktır. Hayatının dönüm noktası olarak da bu tanışıklıklar gösterilecektir. Tyler’i Jack’in gözünde karizmatik yapan durum, bu zamana kadar hayalini kurduğu her şeye sahip olmasıdır. Bu nedenle de karakteri adeta bir idol olarak benimsemiştir. Sonrasında Jack, Tyler tarafından bilinmesinin yasak olduğu bir kulüple tanıştırılacaktır. Dövüş Kulübü’ndeki kurallar ve taviz verilmeyecek konular da kendisine bildirilecektir. Sahip olduğu sırlar ve gizli saklı oluşumlar, Jack’in merakını yakından çekmiştir. Artık daha hareketli bir hayata geçiş yapacaktır.
 • 139
 • IMDb 8.4
 • 304
 • 0
3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)
İncele
3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)
Türkçe Altyazı
3 Yaşam Full HD izle (2019); Emma isimli karakter, geçmişte sorunlarla baş başa kalmıştır. 15 sene öncesinde uğradığı saldırı, korkunç bir buhrana girmesine yol açmıştır. Geçmişinde neşeli tavırları hâkim olan karakter, şimdi kendi istemi dışında girmiş olduğu buhrandan çıkmaya çalışmaktadır. Bunun için zamanın en önemli faktör olduğuna karar verecek ve her şeyin zamanla düzeleceğine inanacaktır. 15 sene sonrasında Emma adına yepyeni bir hayata atılmanın zamanı gelmiştir. Artık hayatını sıfırdan kurabileceği gücü yeniden edinmiştir. Korkunç saldırının sonrasında, yavaş yavaş kendisini toparlamaya başlayacaktır. Lakin, hayat aynı şekilde adil davranmayarak, soğuk tarafını yeniden gösterecektir. Çünkü kendisini daha yeni yeni toparlamaya başlayan Emma için bambaşka bir korkunç trajedi daha gözlemlenecektir. Bütün bunlar karakterin inancına da zarar vermeye başlayacaktır. Üst üste aldığı travmalar, kendi dengesini de yerle bir edecektir. Emma bu gelişmeler sonucunda, aynı kâbusları yaşamasından dolayı olumsuz etkilenecektir. Karakter 15 sene öncesinde saldırısına maruz kaldığı kişi tarafından, şimdi kaçırılmakla karşı karşıya kalmıştır. Emma, bu sefer aynı kadere boyun eğmek istemeyecek ve kaçmaya yeltenecektir.
  • 256
  • 0
  Altın Eldiven – Der goldene Handschuh Filmi izle (2019)
  İncele
  Altın Eldiven – Der goldene Handschuh Filmi izle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Altın Eldiven Filmi izle (2019); Hikâyede Fritz Honka’nın faaliyetlerinden bahsedilmektedir. Karakter, 1970’li yıllarda Almanya’nın Hamburg şehrinde ortaya çıkan bir seri katildir. Dışarıdan yansıttığı son derece soğuk kanlı imajıyla, adeta sıradan biri gibi görünmektedir. Lakin görüntüsünün arkasındaki kişiliği son derece acımasızdır. Altın Eldiven isimli bar kendisinin meskeni haline gelmiştir. Bu barda takılan insanların ortak özellikleriyse dışlanmış ve kaybedenler olmalarıdır. Honka’da kurbanlarını bu şekilde bardan seçmektedir. Kendisinin izlediği strateji son derece basittir. Kurbanlarının akıllarını çelip, çatı katında konumlanan evine götürmektedir. Burada da canlarına kıyarak, cesetleri evinin kilerinde muhafaza etmeye başlamıştır. Honka, bir süre sonra düzenli bir iş fırsatı kazanacaktır. Bu nedenle de eskisi kadar seri cinayetler işlemekten uzak kalacaktır. Fakat, alışkanlık haline getirdiği bu durumdan vazgeçmesinin imkânsız olduğuna kanaat getirmiştir. Altın Eldiven’den çok istese de kopamamıştır. Polisten uzun süre kaçabilmeyi başarmış olsa da işledikleri cinayetler, artık kimliğini gizleyemeyeceği boyutlara ulaşacaktır. Karakter adım adım yakalanmaya doğru giderken, hayatının gidişatını da sorgulamaya başlayacaktır. Bu konuda pek çaresi kalmayacak ve her şeyi akışına bırakmaya karar verecektir.
  • 110
  • IMDb 7.3
  • 322
  • 0
  Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
  İncele
  Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
  Türkçe Dublaj
  Limonata Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Amerika’dan çalışma izni alarak geçici bir süre çalışmayı arzulayan bir genci aktaracaktır. Mara isimli genç Romanya asıllıdır. 9 yaşındaki oğluyla hayatın getirmiş olduğu zorluklara karşı direnmeye çalışmaktadır. Çalışma izninin kabul olmasını arzulamaktan başka dileği yoktur. Bu sayede bütün zorlukları arkasında bırakabilecektir. Bir süre sonra Daniel isimli bir Amerikalıyla tanışacaktır. Sonrasında evlenmeye karar vererek, ikinci baharını yaşamak isteyecektir. İlişkileri muazzam seyrinde ilerlemektedir. Mara için kötü yaşam stili artık arkasında bırakılmak üzeredir. Normal şartlarda yeşil kart isteği eşi tarafından bilinmemektedir. Bu nedenle de hem hayatları hem de evlilikleri rutin seyrinde devam edecektir. Lakin, Mara’nın yeşil kart almak adına işlere girişmesiyle, işler kontrolden çıkacaktır. Çocuk bakıcılığı yaparak yaşadığı birçok sıra dışı durum mevcut olacaktır. Aniden göçmenlik bürosuna çağrılarak karşı karşıya kaldığı zorluklar da stresini daha fazla arttıracaktır. Motel odasında oğlunu bile bırakılma eğilimine giren karakter için hayat yeniden olumsuzlaşmaya başladığında, ayaklarının üzerinde durabilmek için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte, bazı olumlu gelişmelerin de farkına varacaktır.
  • 85
  • IMDb 7.5
  • 392
  • 0
  Gölgeler Arasında – Schattenwald Tek Parça izle
  İncele
  Gölgeler Arasında – Schattenwald Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâyede bir şarkı sözü yazarının, hayat süreci üzerinde durulacaktır. Yaşı genç olmasına rağmen, bu karakter akranlarına oranla hayata karşı fazla yorulmuş ve yaşama heyecanını da yitirmiştir. Bir süre sonra babasından kalan eski evlerine, yeniden taşınmayı düşünerek, kafa dinlemeyi amaçlayacaktır. <strong> Gölgeler Arasında – Schattenwald </strong> Tükenmişlik sendromuna giren şarkı sözü yazarının, yeni hayatı sonucunda tanık olacağı durumları aktaracaktır. Eve taşınana kadar gözle görülür bir sıkıntısı yoktur. Ancak çocukluk anılarının sahipliğini yapan eve taşındığında, garip şeyler yaşanmaya başlayacaktır. Karakter, olup bitenleri anlamlandırmakta fazla miktarda zorlanacaktır. Evin sırrını çözmek üzere girişeceği mücadelede, kendisini karanlığın içine çekilirken bulacaktır. Hayata karşı kaybedeceği bir şey olmadığını düşündüğünden, cesur davranmaya çalışacaktır.
  • 88
  • 244
  • 0