juul türkiye
India
Uri: The Surgical Strike Full 1080P izle (2019)
İncele
Uri: The Surgical Strike Full 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Uri: The Surgical Strike Full 1080P izle (2019); 2019 Hindistan yapımı Aksiyon Dram ve Savaş yapımı Filmi 1080P izle. Yönetmen koltuğunda Aditya Dhar yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Vicky Kaushal, Paresh Rawal, Mohit Raina, Yami Gautam isimleri yer almaktadır. Filmin konusu, Uri: T18 Eylül 2016 da Hindistan’da Uri askeri kamp bölgesinde 19 silahsız Hint askeri şehit edilmiştir. Hint ordusu bunun sorumlusunun Pakistan olduğunu düşünür ve şüpheli olarak ele geçirdiği kişileri yakalayıp sorgulamaya başlar. Hint ordusunun tek isteği bu 19 canın kanını yerde bırakmamak bu terör saldırısını yapan kişilere gereken cevabı vermektir. İyi Seyirler.
 • 138
 • IMDb 8.4
 • 374
 • 0
Başlat: Ready Player One 1080P izle (2018)
İncele
Başlat: Ready Player One 1080P izle (2018)
Türkçe Altyazı
Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts (Tye Sheridan), gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vaad etmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek ve diğer yarışmacıları saf dışı bırakabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.
 • 140
 • IMDb 7.8
 • 604
 • 0
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018)
İncele
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018)
Türkçe Altyazı
Jonaki Full HD Tek Parça 1080P izle (2018); 2018 yapımı olan Dram filmi 7.2 imdb puanı ile ekranlarımıza geliyor. Hindistan Fransa ve Singapur yapımı olan film yönetmen koltuğunda Aditya Vikram Sengupta yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Jim Sarbh, Ratnabali Bhattacharjee, Lolita Chatterjee, Sumanto Chattopadhyay isimler görmekteyiz. Filmin konusu, Jonaki, ölüm döşeğindedir ve Hristiyan bir çocukla yaşadığı aşktan başlayarak bütün hayatı anılarına yolculuğa çıkması ile seyirciye sunulur. Anılarında herkes Jonaki’nin onları en iyi hatırladığı şekillerde görünür ve ardından seyirciler, Jonaki’nin talihsiz aşkı ve görücü usulü evliliğine dair anılarında bir yolculuğa çıkar. İkinci Dünya Savaşı ve İngiltere’nin Hindistan’dan çekilmesinin hayatında çok büyük etkileri vardır ancak asıl olaylar ona hiç tanıdık gelen şeyler değildir. Babası, bitkiler üzerinde araştırma yaptıkça bitki ve sebze yemeyi bırakmış araştırmacı bir bilim insanıdır ancak araştırmasına son verirler. Bu sırada Jonaki ölüm döşeğinde gördüğü anılarını hatırlayıp, hayallere dalarken, eski aşkı da Jonaki’nin nerede olduğunu bulmaya çalışıyordur. Ayrıca elinde, zamanında ilişkilerinin büyük bir önemi olan portakallar da taşımaktadır.
 • 90
 • IMDb 7.2
 • 218
 • 0
Simmba Türkçe Dublaj izle (2018)
İncele
Simmba Türkçe Dublaj izle (2018)
Türkçe Dublaj
Simmba Full HD Tek Parça izle (2018); Sangram Bhalerao aka Simmba, son derece değişik bir yapıya sahip polis memurudur. Alışılageldik olan polis memurlarının dürüst ve yetkilerini kötüye kullanmayan yapılara sahip olmasını göstermektedir. Lakin, Simmba bütün bu tabuların dışındadır. Hiçbir şekilde dürüst olmadığı gibi görevini de fazlasıyla kötüye kullanmaktadır. Bu zamana kadar etik olmayacak her ahlaksız işin arkasından çıkmıştır. Başına gelen kötü bir olay, kendisinin hayata bambaşka bakmasını sağlayacaktır. Karakter memleketi Shivgad’da görevini sürdürmektedir. Ancak geçmişte ceplerini biraz daha doldurabilmek adına başvurmadığı illegal iş kalmamıştır. Kendisi bir yetim olarak büyümüştür. Bu nedenle de aileye ve iyiliğe dair hiçbir şey bilmemektedir. Diğer taraftan yanlışlık kelimesine de aşina değildir. Kendisinin gözünde her şeyin olağan geliştiği görülmektedir. Büyüme tarzı da bu şekilde ilerlemiştir. Günlerden bir gün Simmba’nın merkezinde bulunacağı olaylarda Cynical isimli bir tıp öğrencisi hayatına girecektir. Genç kız acımasız bir cinsel saldırının hedefinde kalmıştır. Simmba, bu durumu gözlemesiyle birlikte hayata karşı yaklaşımını da değiştirmeye karar verecektir. Eski kötü hali giderek yerini iyilik için mücadele eden olması gerektiği polis memuruna dönüştürecektir.
 • 159
 • IMDb 6.8
 • 522
 • 0
Thackeray Full HD izle (2019)
İncele
Thackeray Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Thackeray Full HD izle (2019); Shiv Sena particisinin kurucusu Bal Thackeray, son derece ses getirmiş bir siyasetçidir. Siyasi geçmişi bir devrin kapanmasına yol açmıştır. Bunun öncesinde de tartışmalar yaratan karikatürler çizerek geçimini sağlamaya çalışmıştır. Muhalif bir karikatüristken, bir anda güçlü bir siyasetçiye dönüşme sürecine şahit olmuştur. Karakter Maharashtra’da yapılan 1995 seçimlerinden zaferle ayrılmıştır. Öte yandan partisinin başarısını da tek başına göğüslemeye başlamıştır. Her ne kadar seçimle başarılar elde etmiş olsa da demokratik anlayışa karşıt bir görüşü benimsemiştir. Kendi düşünce yapısına göre Hindistan’ın da kendi Hitler’ine sahip olması gerektiğini kabullenmiştir. Kendisine hizmet eden adamları tarafından Müslüman sakinlerin evleri yakılmış ve insanlar büyük bir katliamın parçası olmuşturlar. Kendi siyasi yapısı şiddet uygulamak üstünedir. Diğer taraftan da işçiler, hapse atılmaya başlanmıştırlar. Karakter lüks ve pahalı şaraplar tüketip, muazzam bir evde otururken insanlardan kopmakla karşı karşıya kalmıştır. Kimi çevreler tarafından yönetimi benimsenmiş olup, bazıları tarafından da eleştirilerin hedefinde yer almıştır. Maharashtra, kendisinin yönetimi sayesinde bugünkü görünümünü almıştır. Aldığı yanlış kararların etkisiyse günümüzde bile faaliyettedir.
 • 139
 • IMDb 5.1
 • 203
 • 0
Kabir Singh Full HD Tek Parça izle (2019)
İncele
Kabir Singh Full HD Tek Parça izle (2019)
Türkçe Altyazı
Hikayede bir adamın, sevdiği kadın karşısında girişeceği haller anlatılacaktır. Kabir Singh açısından hayat güzel gitmemektedir. Hayata karşı sürdürdüğü arayış, devam etmektedir. Kendisi son derece takıntılı ve saldırgan bir mizaca sahiptir. Öte yandan Yeni Delhi’de yer alan en prestijli tıp fakültelerinden birisinde eğitim görmektedir. Akademik yeteneği üst düzeydedir. Fakat öfke kontrolüne dayalı sorunlar yaşaması nedeniyle kariyerini istediği doğrultuda yürütememektedir. Günlerden bir gün, üniversitede Preeti isimli bir karakterle karşılaşacaktır. Karaktere ilk görüşte âşık olacaktır. Kendisinin karşısında adeta romantizm abidesi durmaktadır. Hayatının aşkı için elinden gelen bütün hamleleri uygulayacaktır. Lakin kendisinin derin sevgisine karşılık Preeti’nin babası onu rızası olmadığı bir adamla zorla evlendirecektir. Kabir Singh ise asabi cerrah olarak, aşkının peşini bırakmayacaktır. Fakat bir süre sonra işler kendisinin kontrolünü iyice aşmıştır. Bu nedenle de kabullenip, kendisini dizginlemekten başka çaresi bulunmayacaktır. Sonrasında kendisine zarar vererek, hatalarının bedelini ödemeye kalkışacaktır. Bu süreçte alkol ve uyuşturucuya düşen karakter, kendisini ipe götürebilecek her türlü eylemde korkusuzca bulunmaya çalışacaktır.
 • 175
 • IMDb 7.5
 • 637
 • 0
Drive Türkçe Altyazılı izle
İncele
Drive Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede, Amerika Birleşik Devletleri’nde günümüzde hâkim olan insani yaşam ele alınmaktadır. Aile değerleri, ülkede en sık tartışılan konulardan birisi olmuştur. Zaman zaman uluslararası arenada da eleştiri hedefleri Amerikan aile yapısına yönelmiştir. Kişisel fikirler ve günlük etkileşimler ışığında, bu ilişkilerin hangi boyutlara geldiği üzerinde durulmaktadır. Hikâyenin kahramanı Will isimli genç karakterdir. Ancak kendisinin hayata bakış açısı, diğer insanlara göre çok farklı bir sürece girecektir. Karakter, hayatın anlamanı sorguladığı süreçte, kendisinin aslında kim olduğunu keşfetmeye çalışacaktır. Çünkü bugüne kadar bunu es geçmenin, geleceğine katkıda bulunmayacağını düşünecektir. Bu arayışlarına cevap bulabilmek için de uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk sorucu Will açısından hem hayata hem de kendisine dair detaylar keşfedilecektir. Elde ettiği gerçeklikler, umduğundan çok farklıdır. Will, bu süreçte karşısına çıkan insanlara dair varsayımlarda da bulunacaktır. Yaptığı bu tespitlerin, kendi öz benliğine ulaşmasında önemli olacağını gözlemleyecektir. Bu konuda herhangi bir sıkıntısı olmayacak lakin şüpheleri, nihai sonuca ulaşana kadar devam edecektir. Hayatı da buna eşdeğer ilerleyecektir.
 • 147
 • IMDb 7
 • 534
 • 0
Saaho Türkçe Dublaj izle
İncele
Saaho Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede suç şebekelerinin karanlık yüzlerine ışık tutulacaktır. Ortaya çıkan bir durum sonucunda 2 trilyon rupi piyasa değerine sahip bir hazinenin anahtarı, yeraltı dünyasını karıştırmaya yetecektir. Karakterler, kendi içlerinde bile düşman kesilmeye başlayacaktırlar. Suç dünyasının zirvesindeki isim bu zamana kadar otoritesi sayesinde, dizginleri elinde tutabilmiştir. Bu konuda da benzer bir eğilim gösterip, kontrolü kendi avuçlarında tutmaya çabalayacaktır. Çünkü herkesin aklında hazineye ulaşabilmek yatmaktadır. Hindistan’da yükselişe geçen suç örgütlerinden en zirvedekinin lideri, garip bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybedecektir. Ölümüne dair şaibeli ipuçlarına rastlanmıştır. Emniyet kanadındaysa basit bir yeraltı dünyası hesaplaşması olarak görülmüştür. Herkes gözünü kendisindeki anahtarı bulabilmeye dikmiştir. Anahtar beraberinde organizasyonun zirvesine oturmalarını sağlayacaktır. Bu nedenle de herkesi cezbetmeye yeterli olmuştur. Ölümünün peşine şehirde bir dizi soygunlar yapılmaya başlanmıştır. Üstelik hepsinin ortak noktası garip bir plan dahilinde işlenmeleridir. Emniyet dahilinde olaylar ile alakalı bağlantılara rastlanılacaktır. Bu bağlantılar beraberinde, daha farklı bilinmezleri açığa çıkaracaktır. Hükümet kanadından yapılan baskılar, soruşturmaların bir şekilde çözüme kavuşmasına yöneliktir.
 • 171
 • IMDb 6.8
 • 2.248
 • 0
Geetha Govindam Full HD 1080p izle
İncele
Geetha Govindam Full HD 1080p izle
Türkçe Dublaj
Geetha Govindam filmi vizyona düştü sizler için sitemize ekledik. Geetha Govindam Full HD 1080p Full izle. Geetha Govindam Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile filmin keyfini çıkarın. Filmlerin en kalitelisi burada.
 • 148
 • IMDb 6.9
 • 293
 • 0