juul türkiye
İngiltere
Mürit Full HD Film İzle (2019)
İncele
Mürit Full HD Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Mürit Full HD Film İzle (2019); Mürit filminin yönetmen koltuğunu Severin Fiala ve Veronika Franz paylaşmaktadır. Filmin kadrosunda; ilk filminde büyük başarıya ulaşan Jaeden Martell ve Gece Gelen filminden tanıdığımız Riley Keough yer almaktadır. ABD/ İngiltere yapımı film 13 Mart 2020’de vizyona girmiştir.Ünlü oyuncu kadrosu ve akıcı ilerleyişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran korku türündeki filmin konusu; genç bir kadın olan Grace’in, evlenmeyi planladığı adam ve çocukları ile çıktığı tatilde başından geçenleri konu alıyor.Mürit; Grace ve Richard, ikinci baharlarını yaşayan bir çifttir. Richard, çocukları ve Grace’in kaynaşması için tatil planı yapar ve şehirden uzak bir tatil köyüne giderler. Grace; çocukların onu sevmesi için elinden gelen her şeyi yapsa da çocuklar ondan hiç hoşlanmamaktadır. Babaları ve Grace’in ayrılması için plan yapan çocuklar, Grace’in geçmişini araştırırlar. Kadının, geçmiş yıllarda yapılan bir toplu katliamdan tek kurtulan kişi olduğunu öğrendikten kısa bir süre sonra, evde bir takım garip olaylar olmaya başlar. Grace için saklı geçmişi ile yüzleşme vakti gelmiştir.
  • 34
  • 0
  Yaban Gülü – Wild Rose Tek Parça Film İzle (2018)
  İncele
  Yaban Gülü – Wild Rose Tek Parça Film İzle (2018)
  Türkçe Altyazı
  Yaban Gülü – Wild Rose Tek Parça Film İzle (2018); Tom Harper yapımı dram filmi müzik uğruna bir annenin yaptıklarını anlatır. Jane Patterson, Jessie Buckley, Lesley Hart, Matt Costello gibi isimlerin bulunduğu film yılın en çok izlenen filmleri arasında yer almaktadır. Filmde eşi hapse girdikten sonra para kazanmak isteyen bir kadını anlatır. Bu kadın iş bulma konusunda çok sıkıntı çeker. Kısa bir sürede çok para kazanmayı planlar. Bu para ile bir stüdyo kuracak ve yeteneği olan şarkı söylemeden daha fazla para kazanacaktır. Bu yüzde illegal işlere başvurarak yaşadığı sokağın köşesinde uyuşturucu satmaya başlar. Kısa bir sürede istediği parayı kazanan kadın stüdyoyu kurar. Ancak bir gün polisler onun bu yaptığı işten dolayı tutuklanacağını söyleyince tüm hayalleri suya düşer.
  • 101dk
  • IMDb 7.2
  • 22
  • 0
  Aquarela Tek Parça Film İzle (2018)
  İncele
  Aquarela Tek Parça Film İzle (2018)
  Türkçe Dublaj
  Aquarela Tek Parça Film İzle (2018); Yapımcı Viktor Kosakovsky daha önce paylaştığı filmler gibi yeni belgesel tarzındaki bir film ile sizlerle. Aimara Reques bu belgeselde bizi Atlantik okyanusuna götürecektir. Belgeselimizin asıl konusu su hareketlerinin asla bir birini tekrar etmemesi olacaktır. Bir çok üniversitede dalgaların frekansları üzerine yapılan tezlerin gerçekliğini en azından belirli bir zamanda göstermek isterler. Viktor Kosakovsky aldığı bir tekne ve ekip arkadaşı Aimara Reques ile Atlantik okyanusuna yolculuğa çıkar. Okyanusa bulunan teknelerine bağladıkları çeşitli kameralar belirli bir karedeki suyun hareketlerini kontrol eder. Bu hareketlerde günlerce hatta yıllarca hiç bir hareket bir birini tekrar etmez. Sonuçlara göre bu tezlerin gerçekliği artık savunulan doğru bir bilgi haline getirilir.
  • 89dk
  • IMDb 6.7
  • 34
  • 0
  Pretoria’dan Kaçış – Escape from Pretoria Full HD İzle (2020)
  İncele
  Pretoria’dan Kaçış – Escape from Pretoria Full HD İzle (2020)
  Türkçe Altyazı
  Pretoria’dan Kaçış – Escape from Pretoria Full HD İzle (2020); Yaşanmış bir hikayeyi konu alan film başrol olarak Daniel Radcliffe ismini bulundururken yönetmenlik koltuğunda Francis Annan bizleri karşılamaktadır. Ülkede yaşanılan politik sorunlar bir sabah farklı düşünceler ortaya çıkartmıştır. Bu düşünceleri savunan taraflar günden güne birbiri ile karşılaşmaya ufak çaplı kargaşalara sebep olur. Bu kargaşalar her geçen gün büyür ülke bir iç savaşın ortasında kendisini buluverir. Bu sorunların ortasında kendi düşünceleri sunan bir genç konuşma hakkı elinden alınarak hapse atılır .Hapishanede zor şartlar altında ne yapacağını düşünürken bir grupla anlaşarak buradan kaçma planlarına dahil olur. Bu hapishaneden kaçması onun için büyük bir şans olacaktır. Eğer kaçamazsa zaten burada düşmanları tarafından öldürülecektir.
  • 101
  • IMDb 5.8
  • 61
  • 0
  Bay Jones – Mr. Jones Tek Parça İzle (2019)
  İncele
  Bay Jones – Mr. Jones Tek Parça İzle (2019)
  Türkçe Altyazı
  Bay Jones – Mr. Jones Tek Parça İzle (2019); Savaş filmlerinin bir numaralı yönetmeni olan Agnieszka Holland'ın yeni bir yapımıdır. Film İngiltereli bir gazetecinin savaş sırasında yaşadığı tehlikeli bir macerayı anlatır. Başarılı bir gazeteci olan Gareth etrafındaki insanların zoru ile savaş esnasında Sovyet Rusya'ya giderek buradaki yaşamı incelemek ister. Gizli bir şekilde İngiltere'den yola çıkan bu adam Rusya'ya gittiğinde garip manzaralar ile karşılaşır. Burada yaşanılan kötü durumlar onu çok etkiler. Hem araştırma yapmaya devam ederken bir yandan da yazılar yazınca ülkede bu İngiliz gazetecinin yakalanma emri çıkartılır. Kendi ülkesinde olmayan Gareth bu ülkede neler ile karşılaşacağının hayalini bile kuramaz. Stalin'in kötü tavırları onu bir ajan ilan etmesi beraberinde kötü sonuçları da getirecektir.
  • 118dk
  • IMDb 6.9
  • 89
  • 0
  Şafaktan Önce Türkçe Dublaj İzle (2017)
  İncele
  Şafaktan Önce Türkçe Dublaj İzle (2017)
  Türkçe Dublaj
  Şafaktan Önce Türkçe Dublaj İzle (2017); Film yaşanılmış bir hikayeyi senaryoya alınması ile yapılmıştır. Yönetmen Jean-Stéphane Sauvaire İngiltere'nin en iyi boksörlerinden olan Billy Moore için yapılan bu film tamamen onun hayat hikayesini konu alır. Moore başarılı bir boksör olarak hayatına devam etmekteyken günün birinde kendisinin farkında olmadan bir turnuvaya katıldığını fark eder. Bu turnuva tamamen yasa dışı olmakla beraber Moore'nin sporculuk kariyerini yakar. Hapse giren Moore bu hapisten çıkmak için tüm koşulları kabul edince hapishaneler arasında yapılacak bir turnuvaya katılması istenir. Eğer bu turnuvayı kazanırsa bulunduğu yerden serbest bırakılacaktır. Moore bu teklifi kabul eder ancak dövüşlerde ki tecrübesizlik bir çok kişinin ölümüne sebep olur.
  • 116dk
  • IMDb 6.9
  • 128
  • 0
  Fighting with My Family Full HD izle
  İncele
  Fighting with My Family Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Fighting with My Family - Fighting with My Family İngiltere 2019 HD izleFighting with My Family filmi 2019 yıllında vizyona girmiştir. Filmin Biyografi, Dram ve Komedi türündedir. Eski güreşçi ve serseri gangsterın hayatını konu almaktadır. Ülkenin değişik yerlerinde değişik gösteriler yapan adam bu gösterişli hayatında karısı ve çocuğu ile sakin bir hayat yaşamak ister. Karşısına WWE seçmelerine girebilme hakkı çıkıyor ve ya o gösterişli hayata devam edecektir yada sakin bir hayat seçecektir. WWE ne kadar iyi bir fırsat olduğunu biliyor ve ne yapması gerektiğini pek kestiremiyor.Fighting with My Family Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj seçenekleri ile rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • 108dk
  • IMDb 7.2
  • 528
  • 0