juul türkiye
İspanya
The Occupant – Konut Full HD İzle (2020)
İncele
The Occupant – Konut Full HD İzle (2020)
Türkçe Dublaj
The Occupant – Konut Full HD İzle (2020); Àlex Pastor, David Pastor beraber yönettiği film İspanya film festivallerinde tam puan almıştır. Filmde yıldız oyuncular Bruna Cusí, Javier Gutiérrez, Mario Casas, Ruth Díaz gibi isimler bulunmaktadır. Filmde büyük bir reklam ajansı bulunan adam büyük işlerin altından kalkamaz ve iflas eder. Bu iflasın ardından banklar onun borçları yüzünden arabalarını evlerini,şirketlerini elinden alır. Çok geçmeden son kalan evini kaybeden adam evinin anahtarını bankaya vermez. Günlerce evde kalan bu adam ev satıldıktan sonra ise dışarıdan evin yeni sahiplerini izleyerek onlar evde değilken eve girmeye başlar. Psikolojik olarak bitmiş olan adam bu evin hala kendisine ait olduğunu düşünmeye başlar.
 • IMDb 6.3
 • 13
 • 0
The Platform Türkçe 1080p Film İzle (2019)
İncele
The Platform Türkçe 1080p Film İzle (2019)
Türkçe Dublaj
The Platform Türkçe 1080p Film İzle (2019); Galder Gaztelu-Urrutia yönetmenliğinde ütopya konulu yeni bir film göreceksiniz. Antonia San Juan, Emilio Buale, Ivan Massagué, Zorion Eguileor gibi yıldız isimleri barındıran film farklı konusu ile bir çok kişinin ilgisini çeker. Yıllar ilerlemiş ve insanlar artık nüfustan dolayı yüksek katlı yapıları tercih eder. Bu yapılardan birisi ise şehirdeki tek hapishane olan bir yerdir. Yüzlerce katı olan bu bina bir çok mahkuma ev sahipliği yapmakta ve bu kadar suçluyu tek bir yerde toplamaktadır. Günün birinde mahkumlar kendilerinden yüksek katta bulunan diğer mahkumlara yapılan ayrıcalıklara dayanamayarak büyük bir isyan başlatırlar. Bu isyan bir çok kişinin ölmesine sebep olur. İsyanın bastırılması için ise buraya kimse girmeye cesaret edemez.
 • 94dk
 • IMDb 7.1
 • 32
 • 0
İstilacilar I Snatchers (2019) Türkçe Dublaj İzle
İncele
İstilacilar I Snatchers (2019) Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İstilacilar I Snatchers (2019) Türkçe Dublaj İzle; Türkçe Dublaj İzle yönetmen koltuğunda Stephen Cedars, Benji Kleiman ikilisinin oturduğu filmde oyuncu kadrosunda Mary Nepi, Gabrielle Elyse, J.J. Nolan gibi yıldız isimler yer alıyor. Filmde ana karakterimiz yakışıklı erkek arkadaşına deliler gibi aşıktır. Bir süre beraber olduktan sonra hüzünlü bir ayrılık yaşanır. Ancak kısa süre sonra ikili tekrar bir araya gelerek ilişkiye devam ederler. Karakterimiz hamile olduğunu öğrenir. Ama bu hamilelik sıradan bir hamilelik değildir. Bu anormal süreci anlayabilmek adına birçok farklı kişilerle görüşür ve sevgilisinin kısa süre önce yaz tatiline gittiği bir yerden yalnızca kendisinin değil yanında başka bir şeyin de geldiğini anlar. Ama artık çok geçtir. Erkek arkadaşı şeytani bir varlık tarafından ele geçirilmiştir...
 • 96
 • IMDb 5.4
 • 79
 • 0