Italy
Büyük İskender
İncele
Büyük İskender
Türkçe Dublaj
Tarihin en büyük komutanlarından birisi olan Büyük İskender çok kısa bir sürede Pers İmparatorluğunu yıkarak Makedon krallığını uçsuz bucaksız sınırlara kavuşturacaktır. Bunu yaparken sevgilisi ve veziri Hephaestinun yardımını görecektir. Filmde İskenderin aşk, hırs ve savaşları anlatılıyor.
 • 175
 • IMDb 5.9
 • 347
 • 0
Yanık Portakal
İncele
Yanık Portakal
Türkçe Dublaj
Venedik Film Festivali’nin kapanış filmi The Burnt Orange Heresy; akıllara Hitchcock filmlerini getiren, incelikli, seksi ve heyecanlı bir kara film. Filmin karizmatik ve çekici anti-kahramanı, amacına ulaşmak için gözünü bile kırpmadan cinayet işleyebilecek kadar hırslı sanat eleştirmeni James. İtalya’nın Como Gölü civarında bir malikânede James, baştan çıkardığı güzel Amerikalı bir gezginle birlikte bir tabloyu çalmak için uğraşıyor. Yönetmen Giuseppe Capotondi, A Simple Plan romanının yazarı Scott Smith ile birlikte uyarladığı ve Faust’u örnek alan yeni filminde (18 yıl sonra kamera önüne geçen) Mick Jagger’ı bile dahil ettiği müthiş bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor.
 • 99
 • IMDb 6.1
 • 281
 • 0
Kara Altın
İncele
Kara Altın
Türkçe Dublaj
Acımasız çöl güneşinin altında, iki savaşçı kabile karşı karşıyadır... Çöl kumlarını yıkayan savaşçılarının kanları zafer kazanan Hobeika Emiri Nesib ve rakibi Salmaah Sultanı Amar’ı barış için şartları konuşmak zorunda bırakmıştır. Her iki tarafta Sarı Kuşak adını verdikleri hiç kimsenin yaşamadığı topraklar üzerinde hak iddia etmemeye karar vermişlerdir.
 • 130
 • IMDb 6.4
 • 170
 • 0
Hain
İncele
Hain
Türkçe Dublaj
İtalya’nın en saygın sinemacılarından, 2010’da İstanbul Film Festivali’nin Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü alan Marco Bellocchio, Cannes’da Altın Palmiye için yarışan son filminde Sicilya’nın en kötü şöhretli mafya babalarından birinin gerçek hayat hikâyesini sinemaya aktarıyor. “İkidünyanın babası” olarak anılan Tommaso Buscetta 1980’lerin başında Sicilya mafyalarının kanlı hesaplaşmaları sırasında İtalya’dan Brezilya’ya kaçar. Yakalanıp sınır dışı edileceği belli olduğunda Tommaso mafya tarihini kökünden değiştirecek bir karar alır: Sessizlik yeminini bozup mafyanın ilk itirafçısı olmayı göze alacaktır.
 • 151
 • IMDb 7.8
 • 175
 • 0
The Great Silence
İncele
The Great Silence
Türkçe Altyazı
The Great Silence focuses on the world’s largest single aperture radio telescope, located in Esperanza, Puerto Rico, which transmits and captures radio waves to and from the farthest edges of the universe. This site is also home to the last remaining wild population of endangered Puerto Rican parrots, Amazona vittata, who make their habitat in the surrounding Rio Abajo forest. Allora & Calzadilla collaborated with science fiction author Ted Chiang on a subtitled script that explores translation as a device to trace and ponder the irreducible gaps between living, nonliving, human, animal, technological, and cosmic actors. In the spirit of a fable, the subtitled story presents the bird’s observations on humans’ search for life outside this planet, while using the concept of vocal learning—something that both parrots and humans have in common—as a source of reflection upon acousmatic voices, ventriloquisms, and the vibrations that form the basis of speech and the universe itself.
 • 17
 • 144
 • 0
İki Papa – The Two Popes 1080P Full izle (2019)
İncele
İki Papa – The Two Popes 1080P Full izle (2019)
Türkçe Dublaj
İki Papa - The Two Popes 1080P Full izle (2019); Vatikan duvarlarının arkasında, muhafazakar Papa Benedict ve liberal Papa Francis Katolik Kilisesi’nin geleceği için yeni bir yol oluşturmak üzere ortak bir paydada buluşmaya çalışır. Kilisenin izlediği yolla ilgili şikayetleri olan olan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012 yılında Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) emekli olmak için izin ister. Bunun yerine, skandalla ve kendinden şüphe etmekle boğuşmakta olan Papa Benedict, Katolik Kilisesi'nin temellerini sarsacak bir sırrı ortaya çıkarmak için en sert eleştirmeni ve gelecekteki halefini çağırır. Vatikan duvarlarının ardında, hem gelenek hem de ilerleme, suçluluk ve affedilme arasında bir mücadele başlar, çünkü bu iki çok farklı adam, ortak bir zemin bulmak ve dünyadaki milyarlarca takipçi için bir gelecek oluşturmak için geçmişlerinde kalan izlerle yüzleşecektir.
 • 125
 • IMDb 7.7
 • 2.516
 • 0
Cennet Sineması Full HD izle (1988)
İncele
Cennet Sineması Full HD izle (1988)
Türkçe Dublaj
Artık ünlü bir yönetmen olmuş Salvatore, 30 yıl sonra bir arkadaşının öldüğü haberi üzerine doğduğu kasabaya geri döner. Kasabaya geldiğinde eski anıları canlanan Salvatore, Cinema Paradiso isimli sinemada projeksiyoncu olarak çalışan Alfred ile ilişkilerini hatırlar. Küçük bir çocuk olan Salvatore, günlerini Alfred’in yanında geçirmekte, filmlerle ilgili konuşmakta ve Alfred’in sinema konusunda deneyim ve bilgilerinden yararlanmaktadır. Babacan tavırlarıyla Salvatore’nin hayatında önemli bir yere sahip olacak Alfred sayesinde sinemaya olan aşkını ve tutkusu keşfedecektir.Sıcaklığı ve anlattığı yazlık sinema kültürüyle de Türk sinema kültürüne yakın bir noktada duran Giuseppe Tornatore’un başyapıtı Cennet Sineması, 1989 Cannes Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’nü kazanmasının ardından Yabancı Dilde En İyi Film Oscarını da ülkesine götürmüştü.
 • 155
 • IMDb 8.4
 • 772
 • 0
Hayat Güzeldir Full HD izle (1997)
İncele
Hayat Güzeldir Full HD izle (1997)
Türkçe Dublaj
Hayat Güzeldir Full HD Tek Parça izle (1997); 2. Dünya Savaşı gerek sosyal gerekse de fiziksel manada yaşamı etkilemiştir. Bir sene öncesinde yaşanılanların anlatıldığı hikâye ilginç motifleri barındırmaktadır. Olayların merkezinde Guido adında bir karakter bulunmaktadır. Kendisi fazlasıyla hayat doludur. Günlerden bir gün öğretmeni Dora karşısına çıkacak ve kendisine âşık olacaktır. İkili aralarındaki sıcak etkileşime karşı karşılıklı duygular hissedecektirler. Nitekim çevrelerindeki herkes ilişkilerine karşı bir tavra bürünecektir. Fakat karakterler onları kafaya takmayarak, ilişkilerini evliliğe kadar taşıyacaktırlar. Sonraki aşamada çocuk sahibi olmayı da başaran çiftin huzuru ve refahları yerindedir. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ikili, ortaya çıkan savaş sonucunda altüst olacaktırlar. Savaşın en kritik süreciyse kendilerinin inanışlarının Yahudilik olmasıdır. Bu nedenle de toplama kamplarına götürülmekle karşı karşıya kalacaktırlar. Guido oğlunun psikolojisinin zedelenmemesi için toplama kamplarının oyunlar olduğunu savunacaktır. Bu nedenle de sakin olması gerektiğini ve panik yapmadığı takdirde, bu zamana kadar hep satın almak istediği tankı kazanabileceğini öne sürecektir. Bu şartlardan sonra küçük çocuk, çevresinde olup biten vahşetin oyun olduğuna inanacaktır.
 • 116
 • IMDb 8.5
 • 1.034
 • 0
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
İncele
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
Türkçe Dublaj
İyi, Kötü ve Çirkin Filmi HD izle (1966); Hikâyenin kahramanları üç yakın arkadaştır. Karakterler silah arkadaşlıklarını ortak kaderi yaşamalarına kadar ilerletecektirler. Kendileri içinde farklı hikayelere sahip olsalar da hayat aynı kader etrafından birleşmelerini sağlayacaktır. Geçmişte tanışmalarıysa, bütün olasılıklar ışığında tesadüf gelişmiştir. Yaşadıkları zaman dilimine Amerikan İç Savaş’ı damga vurmuştur. Kendileri bu karışıklığı fırsat olarak görmüştürler. Adeta kendi işlerini yürütebilmek için muazzam bir dönemdir. Kendilerinin isimleri Kötü, İyi ve Çirkin olan karakterler, normal insanlardan farklı bir hayatı benimseyecektirler. Karakteristik olarak İyi ve Kötü, büyük risklere sahip olan ancak tatmin edici getiri sağlayan bir işi yürütmektedirler. Karakter her seferinde Çirkin’i azılı bir suçlu olarak tanıtıp, yakaladıklarını belirtip yüksek ödülün sahibi olmaktadırlar. Çirkin ise boynuna urgan geçirildiği vakit ikilinin insaflarını beklemeye başlamaktadır. İyi ve Kötü her seferinde karakterin kurtarılmasını sağlayarak bu döngü sayesinde hatırı sayılır ödemeler almaya başlamıştırlar. Bu şekilde yürüttükleri işin seyri kendileri açısından muazzam görülecektir. Her geçen gün biraz daha kendilerini riske atmaya başlayacaklar ve sonunda tahmin bile edemeyecekleri bir planın ortasına düşecekler.
 • 161
 • IMDb 8.4
 • 1.675
 • 0
Üç Gün – Animales sin collar Full HD izle (2018)
İncele
Üç Gün – Animales sin collar Full HD izle (2018)
Türkçe Altyazı
Üç Gün Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye bir politikacının eşinin dünyasını gözler önüne serecek. Çünkü sıradan bir kadın olmanın ötesinde olarak kabul edilen politikacı eşliği, kadınların her hareketlerine dikkat etmelerini gerekli kılacak. Üstelik kocalarının her zaman masum olmayışlarında, kirli işlerinin üzerine örtmekte kendilerine pay biçilecek. Olayların merkezinde kadın, politikacı eşinin her anında yanında bulunmaktadır. Kocası tarafından yapılan hataların saklanması ve hayatlarının düzenli bir şekilde gidiyor imajının sağlanması için yoğun çaba sarf etmektedir. Bu konuda kocasına beslediği aşk, sadakatinin de en büyük örneği olmuştur. Zaman zaman vicdani yönden kendisini rahatsız hissediyor bile olsa başka bir alternatifi olmadığının bilincinde hissedecektir. Kocasının kendisiyle paylaşarak, duygusal anlamda rahatlamaya çalıştığı sırları, yegâne olarak saklı tutmasının gerekliliğini düşünecek. Diğer taraftan kendi kişisel yaşamlarını tehdit edecek hamleleri de savurmak yine kendisinin görevi olacaktır. Bir yandan kocasının kariyerini gözeten karakter, diğer yandan da ilişkilerinin zarar görmemesini ve yuvalarının bir arada kalmasını sağlamaya çalışacaktır. Bütün bu amaçlar kendi sınırlarını bile fazla miktarda zorlamasına yol açacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 640
 • 0
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
İncele
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
Türkçe Dublaj
Herkes Biliyor Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Laura isimli karakterin, hayata karşı duruşunu aktaracaktır. Karakter, uzun zaman önce evlenmiştir. Başlarda rayında giden bir ilişkiye sahiptir. Fakat yılların geçmesiyle beraber kocasının hareketlerinden memnun kalmamaya başlamıştır. Çocukları bulunmasına rağmen, her şekilde boşanmaktan başka çare düşünemeyecektir. Bu sayede aradığı huzuru, kendi kuracağı hayatında bulabileceğini düşünecektir. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te kendi ayakları üzerinde kalmaya çalışacaktır. Bu süreçte sorumlulukları eskiye nazaran daha fazla arttığı izlenimini oluşturacaktır. Bu durum karakterin buradaki hayatında da benzer duygulara kapılmasına yol açacaktır. Bu nedenle de başka bir hayat daha kurmaya karar verecektir. Sonraki hedefinde İspanya bulunacaktır. Orada kurulacak hayatın çocuklarının geleceği için de önemli olacağının bilincindedir. Şehrin dört bir tarafı artık sıkıcı geldiğinde, İspanya’nın yolunu tutacaktır. Lakin burada hâkim olan yaşam stili kendilerine son derece farklı ve aykırı gelecektir. Özellikle de Madrid’e uyum konusunda gözle görülür sorunlara sahip olacaktırlar. Kendileri bir şekilde atmosfere uymaya çalışsalar da bir süre sonra başları büyük dertlere sokulacaktır. Şehirdeki yaşamı öğrenseler de peşine birçok durumu tetikleyecektirler.
 • 132
 • IMDb 6.5
 • 839
 • 0
Ben Katil Değilim – Non Sono Un Assassino 1080P izle (2019)
İncele
Ben Katil Değilim – Non Sono Un Assassino 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Ben Katil Değilim Full HD Tek Parça izle (2019); Hikâyede iki yakın arkadaş olan Hâkim Giovanni Mastropaolo ile Francesco Prencipe’nin yaşadıkları yansıtılacaktır. Bu zamana kadar sürekli içli dışlı olan karakterler, iki yıldan beri görüşmemek durumunda kalmıştırlar. Fakat, bu durum kısa süre sonra yeniden bozulacaktır. Çünkü, Francesco günlerden bir gün Giovanni’den beklenmedik bir telefon alacaktır. Telefonda, Francesco’nun acilen yardımına ihtiyaç duyduğunu söyleyecek ve gelmesini isteyecektir. Francesco kendisinden derin sevgisi bulunan arkadaşının isteğini yanıtsız bırakmayacaktır. Uzun zamandır görüşememenin verdiği hasreti de dindirebilmek umuduyla Giovanni’nin evinde doğru yol alacak ve kendisiyle görüşecektir. Olaylar aynı şekilde gerçekleşmiştir. Giovanni, Françesco ile hasret gidermesinin sonrasında evden ayrılacaktır. Lakin bir süre sonra Giovanni’nin bu süre zarfında evinde ölü bulunduğu tespit edilecektir. Olayla alakalı bütün ipuçları sanık olarak Francesco’yu göstermektedir. Masum olduğunu kanıtlamak için Giovanni ile benzer arkadaşı olan Giorgi isimli ayyaş arkadaşının yardımını isteyecektir. Giorgi bu yardım teklifini kabul edip, mahkemede Giovanni’nin ölümünde Francesco’nun parmağının olamayacağını belirtecektir. Bu mahkeme süreci, asıl suçluyu er ya da geç ortaya çıkarmak için tüm katılımcılara ter döktürecektir.
 • 110
 • IMDb 5.5
 • 723
 • 0
Domino Türkçe Dublaj izle
İncele
Domino Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Christian, Kopenhaglı bir polis memurudur. Bu zamana kadar birçok tehlikeli operasyona imza atmıştır. Terör ve kuşku dolu bir kariyer sürecinde, en yakını olan ortağını toprağa vermek zorunda kalmıştır. Karakterin ortağının katili, Imran kod adlı bir IŞİD militanıdır. Ortağının kanını yerde bırakmamak ve bir sonraki meslektaşlarının da hedef olmaması için adalet aramaya kalkışacaktır. Christian, gözü pek bir şekilde katilin izini sürmeye başlayacaktır. Öte yandan yanına bir meslektaşı daha destek olarak katılacaktır. Sonrasında kendilerine iki yüzlü davranacak bir CIA ajanına tanık olacaklar ve büyük bir kovalamacaya girişecektirler. Imran, ajanın piyonu olarak kullanılmıştır. İlerleyen zamanlarda kendisi gibi başka IŞİD militanlarını da kandırabilecektir. Christian, intikam yeminin bozmaya niyetli değildir. Terörle mücadele için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte kaynağa ulaşmanın, piyonlarla uğraşmaktan daha önemli olduğunun da bilincine kavuşacaktır. CIA’e kadar sıçrayacak olan soruşturmanın ucu, Christian’ın yaşamını da doğrudan tehlikeye atacaktır. Artık sadece zamana karşı yarışmak durumunda kalmayacaklar, kendileri de gelebilecek tehlikelerden kurtulmaya çalışacaklar.
 • 89
 • IMDb 4.4
 • 1.103
 • 0