juul türkiye
Japan
Pasifik Savaşı: İsyan – Uprising 1080P izle (2018)
İncele
Pasifik Savaşı: İsyan – Uprising 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising 1080P izle (2018); Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising full hd izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising tek parça izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising Türkçe Dublaj izle, Pasifik Savaşı: İsyan - Uprising Türkçe Altyazı izle, Pasifik Savaşı: İsyan filmi, 2013 yılında gösterime girmiştir ve izleyicisine, aksiyonu ve macerayı doruklarda hissettirmiştir. Filmin Yönetmen koltuğunda yer alan başarılı yönetmen Guillermo del Toro, filmin eşsiz bir keyif ile izlenmesi için filmde, Legendary Pictures ile birlikte çalışmıştır. İkili ortaya oldukça başarılı bir bilim kurgu filmi çıkarmışlardır. Filmde başrolleri paylaşan isimler ise; oldukça başarılı bir oyunculuğa sahip olan Idris Elba ve hemen sonrasında yine başarılı isimler; Charlie Hunnam ve başarılı oyuncu Charlie Day oynuyor. Filmin konusu klasik bilim kurgu mantığı ile başlamakta ve sonrasında filde yaşanan gelişmeler, filin farkını ortaya koymaktadır. Filmde, denizin altından insan hayatı için ölümcül olan kaju isimli yaratıklar çıkmaya başlar. Kaju isimli canavarlar, dünyanın temel olan kaynaklarını yok etmeye başlarlar ve aynı zamanda canlıların hepsini de yok etmeye çalışırlar. Dünyada egemenliği almak isteyen bu yaratıkları, durdurmak için Jeager diye bir isme sahip olan robotlar kullanılmak istenir, fakat bu robotlarda başarısız. Olur. Bunun üzerine tam umutlar tükenmek üzere iken, bir stajyer ve eski bir pilot ortaya çıkar. İnsanlığı kurtarmak için şimdi macera başlar.
 • 111
 • IMDb 5.9
 • 1.194
 • 0
Kingudamu – Kingdom Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Kingudamu – Kingdom Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Kingudamu – Kingdom Full HD 1080P izle (2019); 2019 Japonya yapımı olan Aksiyon, Tarihi, Savaş filmi 5.9 imdb puanı almıştır. Yönetmen koltuğunda Shinsuke Sato yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Kento Yamazaki, Ryô Yoshizawa, Masami Nagasawa, Kanna Hashimoto isimleri yer almaktadır. Filmin konusu, Çin tarihinin en büyük savaşında yetim kalan Shin, o günden sonra general olma hayali kurmaya başlıyor. Hedefleri arasında parçalara ayrılan büyük Çin imparatorluğunu tek parça olarak birleştirme yer alan Shin'in yolu Çin imparatoru ile kesişecekti. Filmi izledikten sonra puan vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın. İyi seyirler.
 • 134
 • IMDb 6.9
 • 831
 • 0
Ruhların Kaçışı Tek Parça izle (2001)
İncele
Ruhların Kaçışı Tek Parça izle (2001)
Türkçe Dublaj
Ruhların Kaçışı Tek Parça izle (2001); Chihiro adındaki karakter, küçük bir çocuktur. Ailesiyle beraber mutlu bir hayat sürdüren karakter, bir süre sonra taşınmalarına şahit olacaktır. Artık hayatının geri kalan kısmını, kendine has motiflere sahip olan bir kasabada geçirecektir. Aile yolculukları için hazırlıklarını tamamlamıştırlar. Geriye sadece yeni adreslerine varmaları kalmıştır. Yolculuk esnasında garip bir tünelden geçmeleri gerekecektir. Ancak bu tünel, sıradan bir tünel değildir. Çünkü içinden geçmeyi başaran aile üyeleri, kendilerini bir anda fantastik bir dünyaya ışınlanmış şekilde bulacaktırlar. Gözlemleri bu dünyaya karşı hayranlık beslemelerine yol açacaktır. Neye uğradıkları konusunda uzun süre düşünmeleri gerekecektir. Kasabanın güzelliklerine rağmen bazı şeylerin olağandan aykırı durumda olduğunu tespit etmeleriyse zor gerçekleşmeyecektir. Çünkü büyü kısa süre sonra etkisini kaybetmiştir. Küçük Chihiro, ailesinden ayrı düşmek zorunda kalmıştır. Babasını kurtarabilmek için yeniden maceraya kalkışması gerekecektir. Daha hayatı temel anlamda keşfetmeye çalıştığı zaman, maruz kaldığı durumun anlamlı olabildiğini düşünmeyecektir. Her ne kadar yaşıtları için son derece zor gözüken bu amaç, Chihiro için imkânsız derecede görülmeyecektir.
 • 125
 • IMDb 8.5
 • 299
 • 0
Yedi Samuray-Kanlı Pirinç Filmi izle (1954)
İncele
Yedi Samuray-Kanlı Pirinç Filmi izle (1954)
Türkçe Dublaj
Yedi Samuray-Kanlı Pirinç Tek Parça izle (1954); Hikâyede köylü insanlar tarafından birlik olma mücadelesi aktarılacaktır. Köy sakinlerinin köyleri, haydutların en uğrak adreslerinden birisi haline gelmiştir. Zaten fakir halkın yaşadığı köyde, onlar tarafından yağmalanmak durumlarını içler acısı yapmıştır. Köylerini savunmak için canlarını ortaya koymaya hazır samuraylar, başlarında büyük bir ustaya ihtiyaç duyacaktırlar. Kambei, bölgenin en ünlü samuray ustasıdır. Bu zamana kadar cesaret ve fedakârlık konusunda tüm öğrencilerine örnek olmuştur. Haydutların gazabından bıkan köy sakinleri, kendisinin kapısın çalarak yardımını isteyecektir. Kambei itiraz dahi etmeden yardım teklifini kabul edecektir. Bu zamana kadar sahip olduğu yetenekleri iki karakterin de yardımıyla köy halkı için kullanmaya karar verecektir. Kambei özellikle de çıkarı olmadan kabul ettiği teklifle, ustalığını bir kez daha kanıtlamıştır. Ancak bu süreç tahmin edilenden farklı gelişecektir. Kambei, köydeki koruma faaliyetlerini yürütmek için Kikuchiyo ile Katsushiro’yu yanına alacaktır. Takımlarına dört üye daha eklendiği vakit her şey hazır olacaktır. Hem köyü canı pahasına koruyacak olan Kambei hem de köy sakinlerine kendilerini savunmayı öğretecektir.
 • 207
 • IMDb 8.4
 • 437
 • 0
Deprem Kuşu – Earthquake Bird Tek Parça izle (2019)
İncele
Deprem Kuşu – Earthquake Bird Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Deprem Kuşu Full HD izle (2019); Lucy Gly, kendi başına bir hayat sürdürmektedir. Hayat şartları sürekli olarak ayaklarının üstünde kalabilmesini zorunlu kılmıştır. Tokyo’da fazlasıyla hareketli bir yaşam stilini benimsemiştir. Buna paralel olarak da sorunlar bir an bile olsun yakasını bırakmamıştır. Sürekli olarak aksaklıkların üstesinden gelmesi gerekmektedir. Ancak bu süreçte insan olduğunu da hatırlayacağı olaylar yaşayacaktır. Günlerden bir gün karşısına Teiji adında bir fotoğrafçı çıkacaktır. Karakterin görünümü son derece çekicidir. Bu nedenle de ilk görüşte âşık olması yadırganmayacaktır. Nitekim Teiji’nin de kendisine karşı ilgisinin bulunduğunu gözlemleyecektir. İkili arasında fazlasıyla tutkulu bir ilişkiye başlanacaktır. Lucy ve Teiji’nin kolay anlaşmalarının en büyük sebebi, benzer şekilde sorunlu hayatlara sahip olmalarıdır. Bu nedenle de birbirlerine karşı derin sempatiler beslemiştirler. Lucy’nin en büyük alışkanlığı her akşam neredeyse aynı mekânda takılmasıdır. Mekânda takıldığı rutin bir gününde Lily adında bir kadınla tanışacaktır. Kafa yapılarının birbirlerine uyum sağlaması, arkadaşlıklarını da daha üst seviyelere getirecektir. Her ikisi de hallerinden memnundurlar. Ancak günlerden bir gün Lily’nin beklenmedik şekilde ortadan kaybolması, Lucy’nin dengesini şaşırtacaktır.
 • 107
 • IMDb 5.8
 • 556
 • 0
Over Drive Türkçe Dublaj izle (2018)
İncele
Over Drive Türkçe Dublaj izle (2018)
Türkçe Dublaj
Over Drive Türkçe Dublaj izle (2018); Hikâye Fransız kökenli iki kardeşin, mücadelelerini işleyecektir. İkili, bir şekilde hayatın adaletsiz yüzüyle tanışmıştırlar. Bu nedenle de kendi ayaklarının üzerinde durmaları gerekmiştir. Yıllar yılı araba hırsızlığı sayesinde geçimlerini sağlayabilmiştirler. Üstelik, kısa sürede bu yetenekleri dünya çapında bir üne sahip olmalarını da beraberinde getirecektir. Fransa’nın güneyine doğru ilerleyen kardeşler, bu sefer büyük çaplı ve ses getirecek hırsızlıklara imza atmaya başlayacaktırlar. Her başarılı organizasyonları kendilerine olan inançlarını yükselteceği gibi refahlarını da arttıracaktır. Günlerden bir gün sıradan bir klasik otomobil çalan ikili, bu sefer baltayı sert taşa vurmuşturlar. Kendilerinin çaldıkları araba, bulundukları bölgenin en belalı tipinin arabasıdır. Andrew ve Garret, hayatlarına karşılık hatalarını telafi etmek zorunda kalacaktırlar. Kendileri tarafından çalınan klasik arabanın, manevi değerinin büyüklüğünü, kabullenecektirler. Bunun sonucunda kurbanlarından daha tehlikeli bir karakterin arabasını çalmaya itilecekler. Bu zamana kadar hedef ayrımı yapmadan yeteneklerini sergileyen karakterler, bu sefer daha stresli hissedecekleri bir hırsızlık girişiminde bulunacaklar. Üstelik kendilerinin beklemediği noktalara varan süreç, işlerini de fazlasıyla zorlaştıracak.
 • 104
 • IMDb 6.7
 • 404
 • 0