juul türkiye
Rusya
Gözcüler 4: Bangkok’ta Soygun 1080p İzle (2015)
İncele
Gözcüler 4: Bangkok’ta Soygun 1080p İzle (2015)
Türkçe Dublaj
Gözcüler 4: Bangkok’ta Soygun 1080p İzle (2015); Serinin devam filminde Artyom Aksenenko yönetmenliği ve senaristliği devam etmektedir. Başrol oyuncuları ilk üç filmde tanıdığımız Aleksandra Bortich, Anvar Khalilulaev, Ilya Malanin, Ivan Shakhnazarov isimleri ile devam etmektedir. Son vurgundan sonra gözcüler yakayı ele vermiş ve polis tarafından yakalanmıştır. Dünyadaki zenginlerin parasını çalara ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmeyi amaçlayan bu gözcüler hapse atılır. Hapiste iken hiç rahat duramazlar kendilerini sürekli olarak dışarıya hazırlarken günün birinde bir gizli ajan onlara ihtiyacı olduğu için hapishaneden operasyon ile bu grubu kaçırır. Onlar içinde ani olan bu kaçırılma planı sonrası kendilerini kaçıran bu ajana yardım etmeyi mecbur olarak bilirler. Gözcüler bu sefer daha büyük bir banka soygunu planına dahil olacaklar.
 • 86dk
 • IMDb 2.9
 • 19
 • 0
On Drakon izle Full HD Film İzle (2015)
İncele
On Drakon izle Full HD Film İzle (2015)
Türkçe Dublaj
On Drakon izle Full HD Film İzle (2015); Indar Dzhendubaev'ın elinden çıkan büyük bir fantastik macera bizleri bekliyor. Mariya Poezzhaeva, Matvey Lykov, Pyotr Romanov, Stanislav Lyubshin gibi isimlerin bulunduğu film bir prensin yaptığı büyük hatayı konu ediyor. Filmde; ülkeyi yok edecek ejderhanın mutluluğu için her yıl bir genç kız bu ejderhanın mağarasına gönderilerek kurban edilir. Gün gelir ve genç bir kız bu mağaraya gönderilmek üzere adı okunur. Ancak genç prens bu kıza aşık olduğu için gitmesine karşı gelir. Ülkenin prensi mağaraya giderek burada ejderha ile mücadele eder. Herkese bu ejderha lanetini bitirdiğini söyler. Tüm halk bu prensi korkusuz olarak nitelendirmeye başlar. Bir kaç ay sonra prens bu kızla evlenirken ejderha mağaradan çıkmaya başlar. Halk hem prense düşman olur hemde ejderhadan korkunca ortalık farklı bir havaya bürünür.
 • 110dk
 • IMDb 6.9
 • 42
 • 0
Gözcüler 3: Büyük Oyun Filmi izle
İncele
Gözcüler 3: Büyük Oyun Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede bir genç kızın merkezinde yer alacağı, gizemli bir olay aktarılacaktır. Genç kızın ağabeyi, bir zaman önce aniden ortadan kaybolmuştur. Üstelik mantıklı bir sebebi de bulunmamaktadır. Bu zamana kadar hiçbir şekilde haber alınamamıştır. Genç kız için bu kadar bekleyiş, artık kabullenilmeyecek ve harekete geçilecektir. Ağabeyinin peşinden izini sürerek, ona ulaşmaya çalışacaktır. Lakin, bu amacı tek başına gerçekleştirebilmesi imkansızdır. Bu nedenle de Gözcüler ’in yardımına sığınacaktır. Ağabeyinin bulunması sürecinde, destek vermelerini isteyecektir. Gözcüler tarafından olay, beklediğinden daha fazla ciddiye alınacaktır. Araştırmaya sarılan karakterler, tıpkı genç kızın ağabeyinin durumu gibi pek çok kayıp vakasının daha benzer şekilde mevcut olduğu bilgisine ulaşacaktırlar. İncelemelerini daha derinlere yönelten karakterler, olayların perde arkasında zengin kesimin bulunduğuna kanaat getirecekler. Zengin ailelerin, masum gençleri ağlarına düşürmek adına sergiledikleri oyun, Gözcüler tarafından kabullenilmeyecektir. Kendileri tarafından zenginlerin anlayacağı dilden konuşularak, karşılık şeklinde daha ağır bir oyun sunulması gündeme gelecektir. Olaylar iyice gerilimi arttıracak ve başka gençlerin kaybolmamaları için amansız bir maceraya yol alınacaktır.
 • IMDb 0.0
 • 340
 • 0
Abigail Sınırların Ötesinde Full HD izle
İncele
Abigail Sınırların Ötesinde Full HD izle
Türkçe Dublaj
Abigail Sınırların Ötesinde sitemizde en kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz.Abigail Sınırların Ötesinde filmi 2019 yıllında vizyona girmiştir. Abigail Sınırların Ötesinde filmin konusu, Dünyayı salgın bir hastalık bulaşmıştır. Abigail bu salgından etkilenmemek için korunaklı bir bölgede hayatını devam ettirmektedir. Küçük yaşta babasını hastalık yüzünden bölgeden götürülmüş ve izini bilinmemektedir. Abigail babasını bulmak için dışarıya çıkacaktır ve karşısına bir ana olaylar zinciri ile başı derde girecektir. Bu olaylar sonucunda kendini daha tam olarak keşif edemediği anlar. Bu olaylar sonuncunda Abigail kendinde özel yetenekler bulacak ve bu güçler ile zorlukların üstesinden gelecektir.Full 1080pfilmizle iyi seyirler diler.
 • 111dk
 • IMDb 5.4
 • 433
 • 0