juul türkiye
South Korea
Parazit – Parasite Full HD 1080p izle
İncele
Parazit – Parasite Full HD 1080p izle
Türkçe Dublaj
Parazit - Parasite filmi 2019 yıllında vizyona girmiştir. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj seçenekleri ile filmi izleyebilirsiniz.i-woo, bir arkadaşının referansı ile çok zengin, bir o kadar da saf olan Park ailesinin kızına İngilizce için özel ders vermeye başlar. Ancak bu onlara yeterli gelmez ve maaile Park ailesinin evdeki çalışanlarının adım adım kuyusunu kazarak çeşitli üçkağıtçılıklarla kapağı Park ailesine atmayı başarırlar. Ancak fazla açgözlülükleri ve beleşçilikleri günün birinde başlarına bela olacaktır.Soydan gelen bir zenginliğe sahip olan Park Ailesi ve diğer tarafta ise maddi yönden hiçbir zenginliği olmayan lakin manevi bir zenginliğe sahip olan, sokak hayatını en ince ayrıntısına kadar bilen Kim ailesi... Hayat şaşırtıcı bir şekilde bu iki aileyi bir araya getirir. Kim ailesi karşılarına büyük bir fırsatın çıktığının farkına varır.Kuzey kutbunda faaliyet gösteren bir grup araştırmacı buzların içinde yüzlerce yıldır bozunmadan korunmuş bir mamut cesedi bulurlar. Küresel ısınmanın etkisiyle günyüzüne çıkan Mamut bedeni,tam anlamıyla ilk günkü gibidir. Ancak çok geçmeden, araştırmacılar yüzlerce yıldır korunan tek şeyin mamut olmadığını fark ederler. Daha önce hiç karşılaşmadıkları türden bir parazit de, mamutla birlikte bugüne gelmiştir.Bulaştığı konağı tamamen tüketene kadar sömüren bu asalaklar,korkunç bir hızla çoğalmaktadır. Araştırma ekibinin kendilerini tecrit etmekten başka şansları kalmamıştır. Aksi takdirde tüm dünya büyük bir tehlikeye sürüklenecektir. Ancak, hiçbir şey fayda etmez,belki de insanlık son günlerini yaşamaktadır. Tabi birileri kendisini kurban etmediği sürece.Ki-woo tarafından manipülasyon üzerine eğitim alan Kim ailesi üyeleri, kısa bir süre içerisinde bu eğitimlerinin getirilerini kullanarak kendilerini Park ailesine kabul ettirirler. Park ailesinin içerisine dâhil olan Kim’ler lüks ve vazgeçilmez hizmetler sunmaya başlarlar. Özetle Park ailesinin maddi zenginliklerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başlarlar. Park ailesi bireyleri ise bu kurnaz planın farkında olmayan bir şekilde sadece maddi zenginliklerinin keyfini sürüyor ve yavaş yavaş her şeylerini Kim’lere kaptırıyorlar.Lakin Kim’lerin uygulamakta olduğu bu kusursuz plan, davetsiz bir misafir tarafından tehlike altına girmeye başlar. Artık Kim ve Park aileleri arasındaki ekosistem için tehlike çanları çalmaya başlamıştır.
 • 132
 • IMDb 8.5
 • 1.548
 • 0
Bir Gün – Ha-roo – A Day Full 1080P izle (2017)
İncele
Bir Gün – Ha-roo – A Day Full 1080P izle (2017)
Türkçe Dublaj
Bir Gün - Ha-roo - A Day Full 1080P izle (2017); 2017 yapımı filmin Dram, Gizem, Gerilim türündedir. Güney Kore yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Sun-ho Cho yer almaktadır. Myung-Min Kim, Yo-Han Byun, Hye-Sun Shin, Eun-hyung Jo oyuncuları oynamaktadır. Filmin konusu, Alanında ülkenin en iyi doktorları arasında gösterilen Kim Joon-Young, kızının doğum günü için evine doğru yola çıkıyor. Bu sırada kızının korkunç ölümüne tanıklık eden çaresi adam, bu olayı her gün yaşamaya başlıyor. Bu kısır döngü içerisinde kızının ölümüne neden olan kazanın şifrelerini çözmeye çalışan adamın nefesleri kesen hikayesine tanıklık ediyoruz.
 • 90
 • IMDb 6.8
 • 359
 • 0
Kalpteki Bıçak – Under the Knife Full HD 1080P izle (2018)
İncele
Kalpteki Bıçak – Under the Knife Full HD 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Kalpteki Bıçak Full HD 1080P izle (2018); 2018 yapımı ünlü yönetmen koltuğunda Josh Hoffman yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Jin-geun Kim, Jyeong-ah Kim, Rydia Kim, Matt Pavlovich isimleri görmekteyiz. Filmin konusu, 1977 yazı Paris. Ucuz gay filmlerinin yönetmeni Anne’yi her şeyden çok sevdiği sevgilisi terk edince onu geri getirmek için büyük bir hırsla yeni bir film çekmeye başlar. 2018 Fransa yapımı Kalpteki Bıçak adlı filmi Yann Gonzalez yönetiyor. Dram, korku ve romantizm türündeki Kalpteki Bıçak adlı film 5 ödüle sahip. 1970’ler estetiği, tutkulu aşklar, saplantılı katiller, bayağılığa kaçmayan bir erotizmle slasher’a göz kırpan bir cinayetler silsilesi… Cruising’i Brian de Palma, Profondo Rosso’yu Bruce LaBruce çekseydi, Kalpteki Bıçak estetiğinde ve atmosferinde bir film çıkardı ortaya. Cannes’da Altın Palmiye için yarışan filmin başkahramanı Anne, âşık olduğu kadını yeniden kazanmaya çalışırken bir yandan da oyuncularını teker teker öldüren seri katilin peşine düşen bir erotik film yönetmeni. Başroldeki Vanessa Paradis’nin müthiş performansı, olağanüstü müzikleri ve hiç düşmeyen temposuyla Kalpteki Bıçak şimdiden bir kuir klasiği olmaya aday.
 • 87
 • 485
 • 0
Adalet Yolunda – A Violent Prosecutor Full izle
İncele
Adalet Yolunda – A Violent Prosecutor Full izle
Türkçe Dublaj
Hikâye akranlarından farklı bir yapıya sahip olan bir savcının hayatını temel alacaktır. Hwang Jung Min, genç yaşına rağmen kariyerini iyi bir şekilde sürdürmektedir. Savcı olmasına karşılık, şiddete meyilli bir yapıya sahip olmuştur. Hwang mesleğinde önemli bir isim olsa da bir süre sonra zor durumlara düşürülmeye çalışılacaktır. Çünkü meslektaşı savcılar, artık kendisini kıskanacaktırlar. Hwang’ın harikalar yaratması, kendi kariyerleri için büyük bir tehlike konumuna gelmiştir. Bu nedenle de onun başarısız olabilmesi için ellerinden geleni yapacaktırlar. Hwang’ın varlığı emellerini gün geçtikçe tehlikeye atmaya başlamıştır. Bu durum artık kendisinden tamamen kurtulmalarını zorunlu kılmıştır. Bir süre sonra kendisine hain bir kumpas planı kuracaktırlar. Planın başarılı gitmesi sonucu, Hwang, tıpkı bu zamana kadar sorguladığı suçlular gibi parmaklıklar ardına gidecektir. Lakin masum olduğunu kanıtlamak için mücadelesini bırakmayacaktır. Öte yandan kendisini iftira ile zan altında bırakanlardan bunun hesabını sormaya ant içecektir. Planını gerçekleştirebilmesi için hapishanenin en yetenekli suçlularını aynı amaç doğrultusunda bir araya getirecektir. Sonrasında muazzam planını uygulamaya başlayacak ve herkesi şaşırtacaktır.
 • 120
 • IMDb 7.3
 • 404
 • 0