juul türkiye
Spain
Sonsuz Siper – The Endless Trench 1080P izle (2019)
İncele
Sonsuz Siper – The Endless Trench 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Sonsuz Siper - The Endless Trench 1080P izle (2019); 2019 yapımı filmde yönetmen koltuğunda Aitor Arregi, Jon Garaño, Jose Mari Goenaga yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Antonio de la Torre, Belén Cuesta, José Manuel Poga, José María del Castillo isimleri yer almaktadır. Film, 1936 yılında İspanya'nın güneyinde geçen gerçek olayları sinemaya taşıyor. Ülkede hakim olan anarşinin gölgesinde ailesini bir arada tutmaya çalışan kadın, kocasının sürekli olarak öldürme arzusu içinde olması nedeni ile evinde kapalı kalıyor. Kocasını dizginlemek bir yana dursun dışarıda yaşanan kaosu olabildiğince kendisinden uzak tutmak için evini bir hapishaneye dönüştürüyor. İspanyol sinemasının en yetenekli yönetmenleri arasında yer alan Aitor Arregi ve Jon Garaño imzası taşıyan ödüllü dram filmi Sonsuz Siper, aile bağlarının ve sevginin tarifini izleyicisine sunuyor. 7.7 imdb puanı ile ekranlarımıza gelen film sizlerle iyi seyirler.
 • 147
 • IMDb 7.7
 • 123
 • 0
Feedback Full 1080P izle (2019)
İncele
Feedback Full 1080P izle (2019)
Türkçe Altyazı
Feedback Full 1080P izle (2019); Jarvis Dolan (Eddie Marsan), Londra merkezli dbo radyonun, popüler radyo programı olan The Grim Reality (Korkunç Gerçekliğin)'nin karizmatik yıldızıdır.Eğlenlendiren ve bir o kadar da acımasız yorumlarıyla Jarvis, sabahın erken saatlerinde dinleyicilerini günün konusu ile radyolarının başına kilitlemektedir. Fakat bir gece, büyük bir futbol skandalını ortaya çıkarmak isterken, davetsiz misafirler stüdyoyu basar ve yayına el koyarlar. Jarvisten istedikleri tek birşey vardır o da senaryoya bağlı kalması. Aksi takdirde ölecektir. Dolan, davetsiz misafirlerin senaryosuna, dinleyicilere çaktırmadan devam eder ama onu bekleyen sürprizden habersizdir. Acımasız gerçeklerin futbol yolsuzluğu yerine konusu Jarvis ve arkadaşıdır. Arkadaşının yaptığı bir hatadan dolayı Jarvis ve arkadaşı stüdyoda bunun cezasını çok ağır şekilde ödeyeceklerinden habersizdir, ayrıca stüdyoda çalışan herkes için bir ölüm kalım mücadelesi başlamıştır. Ve günün sonunda Jarvis, kızıyla karşı karşıya gelir. Bakalım Jarvis kariyerini ve ailesini kurtarabilecek mi? Oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip Londra merkezli radyoda sunuculuk yapan Jarvis Dolan, ülkede yaşanan büyük futbol skandalını dinleyicilerine aktarır. Ertesi gün gece program yaptığı sırada radyoyu gizemli birileri ziyaret eder. Radyoyu ele geçirdikten sonra Jarvis Dolan'dan sadece o anki senaryoya uyması gerektiği aksi halde öleceği söylenir. Ülkede popüler biri olan Jarvis, hayatının en uzun ve en zor gecesini yaşamaya başlar.
 • 97
 • IMDb 5.3
 • 434
 • 0
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
İncele
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle (1966)
Türkçe Dublaj
İyi, Kötü ve Çirkin Filmi HD izle (1966); Hikâyenin kahramanları üç yakın arkadaştır. Karakterler silah arkadaşlıklarını ortak kaderi yaşamalarına kadar ilerletecektirler. Kendileri içinde farklı hikayelere sahip olsalar da hayat aynı kader etrafından birleşmelerini sağlayacaktır. Geçmişte tanışmalarıysa, bütün olasılıklar ışığında tesadüf gelişmiştir. Yaşadıkları zaman dilimine Amerikan İç Savaş’ı damga vurmuştur. Kendileri bu karışıklığı fırsat olarak görmüştürler. Adeta kendi işlerini yürütebilmek için muazzam bir dönemdir. Kendilerinin isimleri Kötü, İyi ve Çirkin olan karakterler, normal insanlardan farklı bir hayatı benimseyecektirler. Karakteristik olarak İyi ve Kötü, büyük risklere sahip olan ancak tatmin edici getiri sağlayan bir işi yürütmektedirler. Karakter her seferinde Çirkin’i azılı bir suçlu olarak tanıtıp, yakaladıklarını belirtip yüksek ödülün sahibi olmaktadırlar. Çirkin ise boynuna urgan geçirildiği vakit ikilinin insaflarını beklemeye başlamaktadır. İyi ve Kötü her seferinde karakterin kurtarılmasını sağlayarak bu döngü sayesinde hatırı sayılır ödemeler almaya başlamıştırlar. Bu şekilde yürüttükleri işin seyri kendileri açısından muazzam görülecektir. Her geçen gün biraz daha kendilerini riske atmaya başlayacaklar ve sonunda tahmin bile edemeyecekleri bir planın ortasına düşecekler.
 • 161
 • IMDb 8.4
 • 429
 • 0
Klaus: Sihirli Plan Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Klaus: Sihirli Plan Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Klaus: Sihirli Plan Türkçe Dublaj Film izle (2019); Hikâye kahramanı Jesper, postacı akademisinde eğitim görmektedir. Nitekim diğer akranlarına göre daha sorumsuz ve başarısız durumdadır. Bu nedenle de kendisinin görev yeri adeta ceza niteliğinde olacaktır. Üstelik çevresindeki gelişmeler, kendisinin hiçte hiç umurunda bulunmayacaktır. Kuzey Kutup Dairesi’nde görevlendirilen Jesper, burada buzlarla kaplı adalardan birisinde görev yapacaktır. Bu bölge, kutup bölgesinin bile en ücra köşesidir. Ayrıca Jesper, burayla cezalandırılmayı davranışları ışığında hak etmiştir. Ancak burada bulunmaktan pek mutlu olduğu da söylenemeyecektir. Bütün bunlara rağmen en büyük umudu bölge sakinlerinin alışkanlıkları olacaktır. Bölgede yaşayan insanlar yüzyıllardır birbirleriyle kavgalıdırlar. Bu nedenle de mektuplaşmak adı altındaki kavramı bir kez olsun deneyimleyememiştirler. Aralarındaki ilişki birbirleriyle selamlaşmaya dahi uzaktır. Jesper, bir süre sonra pes etmeye karar vermiştir. Lakin gelişen süreçte Alva adındaki öğretmen ile arkadaş olmayı başarmıştır. Sonrasında Klaus isimli bir başka karakterle tanışacaktır. Klaus, ağzı el yapımı oyuncaklarla tıka basa dolu bir kulübede yalnız yaşamaktadır. Kendilerinin Smeerensburg adasına katacakları renk, ada sakinlerinin geçmişten süregelen alışkanlıklarını da arkalarında bırakmalarını sağlayacaktır.
 • 97
 • IMDb 8.8
 • 1.012
 • 0
Üç Gün – Animales sin collar Full HD izle (2018)
İncele
Üç Gün – Animales sin collar Full HD izle (2018)
Türkçe Altyazı
Üç Gün Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye bir politikacının eşinin dünyasını gözler önüne serecek. Çünkü sıradan bir kadın olmanın ötesinde olarak kabul edilen politikacı eşliği, kadınların her hareketlerine dikkat etmelerini gerekli kılacak. Üstelik kocalarının her zaman masum olmayışlarında, kirli işlerinin üzerine örtmekte kendilerine pay biçilecek. Olayların merkezinde kadın, politikacı eşinin her anında yanında bulunmaktadır. Kocası tarafından yapılan hataların saklanması ve hayatlarının düzenli bir şekilde gidiyor imajının sağlanması için yoğun çaba sarf etmektedir. Bu konuda kocasına beslediği aşk, sadakatinin de en büyük örneği olmuştur. Zaman zaman vicdani yönden kendisini rahatsız hissediyor bile olsa başka bir alternatifi olmadığının bilincinde hissedecektir. Kocasının kendisiyle paylaşarak, duygusal anlamda rahatlamaya çalıştığı sırları, yegâne olarak saklı tutmasının gerekliliğini düşünecek. Diğer taraftan kendi kişisel yaşamlarını tehdit edecek hamleleri de savurmak yine kendisinin görevi olacaktır. Bir yandan kocasının kariyerini gözeten karakter, diğer yandan da ilişkilerinin zarar görmemesini ve yuvalarının bir arada kalmasını sağlamaya çalışacaktır. Bütün bu amaçlar kendi sınırlarını bile fazla miktarda zorlamasına yol açacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 219
 • 0
Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Paradise Hills Türkçe Dublaj izle (2019); Hikâyede Uma adındaki genç kadının hayatının gidişatı masaya yatırılacaktır. Karakterin babasının şirketi bir sür önce kötü insanlar tarafından ele geçirilmiştir. Bu durum hem kendini hem de babasını tepetaklak yapmıştır. Babası başına gelenleri hazmedemeyerek, intihar eyleminde bulunup canına kıymıştır. Bunun sonrasında Son Prescott isimli kötü karakter, tüm hatlarıyla Uma’nın üzerine gelmeye başlamıştır. Karakterin hedefinde Uma’yı karısı yapmak vardır. Bunu normal şartlar sağlaması mümkün değildir. Karakterin beyninin yıkanması ve kendisine uysal bir eş olması için Paradise Hills adındaki sanatoryuma gönderecektir. Bu tesis hayattan izole bir adada konumlanmaktadır. Üstelik, müşterilerinin birçoğu birinci sınıf ailelerin çocuklarıdır. Çocuklarının, kendilerinin istedikleri gibi olmalarını sağlamaktadır. Gizemli düşesin yönetiminde, görgü kuralları, vokal, güzellik, diyet ve jimnastik gibi dersler verilmektedir. İki ay süresince katılımcıların her birisinin duygusal ve fiziksel açıdan eksikliklerine takviye yapılmaktadır. Uma, son derece açık sözlüdür. Bu da tesis sakinlerinden Chloe, Yu ve Amarna isimli Meksikalı şarkıcıyla dostluk kurmasını sağlayacaktır. Karakter tarafından tesisin karanlık yüzü de fark edildiğinde, arkadaşlarıyla kaçış moduna girecektir.
 • 95
 • IMDb 5.9
 • 932
 • 0
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
İncele
Herkes Biliyor – Todos lo saben Filmi izle (2018)
Türkçe Dublaj
Herkes Biliyor Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Laura isimli karakterin, hayata karşı duruşunu aktaracaktır. Karakter, uzun zaman önce evlenmiştir. Başlarda rayında giden bir ilişkiye sahiptir. Fakat yılların geçmesiyle beraber kocasının hareketlerinden memnun kalmamaya başlamıştır. Çocukları bulunmasına rağmen, her şekilde boşanmaktan başka çare düşünemeyecektir. Bu sayede aradığı huzuru, kendi kuracağı hayatında bulabileceğini düşünecektir. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te kendi ayakları üzerinde kalmaya çalışacaktır. Bu süreçte sorumlulukları eskiye nazaran daha fazla arttığı izlenimini oluşturacaktır. Bu durum karakterin buradaki hayatında da benzer duygulara kapılmasına yol açacaktır. Bu nedenle de başka bir hayat daha kurmaya karar verecektir. Sonraki hedefinde İspanya bulunacaktır. Orada kurulacak hayatın çocuklarının geleceği için de önemli olacağının bilincindedir. Şehrin dört bir tarafı artık sıkıcı geldiğinde, İspanya’nın yolunu tutacaktır. Lakin burada hâkim olan yaşam stili kendilerine son derece farklı ve aykırı gelecektir. Özellikle de Madrid’e uyum konusunda gözle görülür sorunlara sahip olacaktırlar. Kendileri bir şekilde atmosfere uymaya çalışsalar da bir süre sonra başları büyük dertlere sokulacaktır. Şehirdeki yaşamı öğrenseler de peşine birçok durumu tetikleyecektirler.
 • 132
 • IMDb 6.5
 • 329
 • 0
100 Metros Full HD izle
İncele
100 Metros Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Ramon Arroya, karısı Inma Arroya ile sıradan bir hayata sahiptir. Fakat bir süre sonra MS hastalığı teşhisi konulduğunda, tüm hayatı altüst olacaktır. Inma, bir süre sonra babasının köydeki evinde bazı kötü durumlara tanık olduğunu öğrenecektir. Alkolik adamın evinin çatısı çökünce, bir başına kalmıştır. Inma’da babasını alıp, yanlarına yerleştirecek ve çatısının onarım süresine kadar beraber kalmalarına izin verecektir. Ramon, 35 yaşındadır fakat görüntüsü daha çok 25 civarındadır. Yıllara karşı dinç kalabilmeyi başarmıştır. Bu enerjisini işine adayan karakter, birbiri ardına başarılar kazanmaktadır. Rutin bir günde Ramon için işler farklı seyretmeye başlayacaktır. Karakter uyandığı vakit, sabah saatlerinde olmasına karşılık bitkin ve aşırı halsizdir. Hastaneye gittiğinde doktorlar tarafından bir dizi test yapılacak ve MS hastalığı teşhisi konacaktır. Roman ise bu teşhisi kabul etmeyecek ve kendisini dinç hissetmesinden cesaret alarak iyi olduğuna kanaat getirecektir. Hatta ilaç firmalarının kazançlarının arttırılması adına bu teşhisin konulduğunu benimseyecektir. Bu nedenle de tedaviyi reddedecek fakat hastalığı gitgide artmaya başlayacaktır.
 • IMDb 7.6
 • 227
 • 0
Ölüm Takımı – The Kill Team Full HD izle
İncele
Ölüm Takımı – The Kill Team Full HD izle
Türkçe Dublaj
Afganistan’da konumlanan bir birlik, son zamanlarda büyük travmalar atlatmıştır. Bir süre önce bölüğün komutanı, rutin bir patlama eyleminde hayatını kaybetmiş ve ordu tarafından derhal yeni biri görevlendirilmiştir. Kendisinin yerine atanan bölük komutanı, dost canlısı olması ve iş aşkıyla yaşamasıyla dikkatleri üzerinde toplayacaktır. Bütün bunlara karşılık, işi uğruna vicdansız kararlar bile alabilecek potansiyeldedir. Bu durum özellikle de askerlerden Andry Briggs’i endişelendirecektir. Çünkü, yaşadıkları zor olayların ardına böyle bir komutanın vereceği emirleri de az buçuk kestirecektir. Savaşın her geçen gün artan baskıları, psikolojilerini yerle bir etmiştir. Adeta ölümlerine dakikalar saniyeler saymaya başlamıştırlar. Bütün bu psikolojik durum bölükte bazı olayların patlak vermesine yol açacaktır. Dış tehditlere karşı yeterince korunmasızlarken bir de içlerinde tartışma kökenli ayrışmalara tanık olacaktırlar. Andry Briggs, birliğini ve ülkesini temsil eden bir asker olarak bulunacağı fedakarlıklardan pişmanlık duymayacaktır. Herkesin yönlendiricisi ve bölüğün de birbirlerine sıkı sıkıya bağlanmasını sağlayacak olan kanaat önderliği görevini üstlenecektir. Artık işler iyice kontrolden çıktığında, savaşmaktan çekinmeyecektirler.
 • 87
 • IMDb 5.4
 • 535
 • 0