juul türkiye
Sweden
Monos Full HD 1080P izle (2019)
İncele
Monos Full HD 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Monos Full HD 1080P izle (2019); 2019 Yıllında Savaş filmi olan Monos Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile Full HD izle. Yönetmen koltuğunda Alejandro Landes oturmuştur. Oyuncu kadrosunda Sofia Buenaventura, Moises Arias, Julianne Nicholson, Laura Castrillón yer almaktadır. Bir terörist grubunun öyküsünü konu almaktadır. Kendilerine Rambo, Boom-Boom, Bigfoot, Wolf ve Smurf gibi lakapları takacak olan bir grup çocuk, Latin Amerika'nın kırsal bölgelerinde ki ortamında büyük bir örgüt tarafından insanları katlede bilmek için eğitilirler. Askeri eğitim egzersizleri yapmakta olan ve kendilerini her türlü koşula karşı yavaş yavaş hazırlayacak olan çocuklar, yalnız kalacak oldukları zaman özlerine geri dönecektir ve kendi yaşıtları gibi dışarıda oyun oynayıp, eğlenmeye başlayacaktır.
 • 102
 • IMDb 7.5
 • 234
 • 0
Ve Sonra Dans Ettik – And Then We Danced Full izle (2019)
İncele
Ve Sonra Dans Ettik – And Then We Danced Full izle (2019)
Türkçe Dublaj
Ve Sonra Dans Ettik - And Then We Danced Full izle (2019); Yönetmen koltuğunda Levan Akin oturduğu filmde oyuncu kadrosunda Levan Gelbakhiani, Bachi Valishvili, Ana Javakishvili, Giorgi Tsereteli ünlü isimler yer almaktadır. Dram ve Romantik türünde olan filmin konusu, Küçük bir çocukken dansa ilgi duymaya başlayan Merab, dans vasıtası ile kendisini keşfetmeye çalışır. Bir topluluk ile birlikte elinden geldiği en sıkı biçimde çalışmalarını sürdüren Merab'ın hayatı, gruba giren yeni bir dansçı ile bilrikte değişime uğrar. Irakli adındaki bu dansçıyı önce rakip olarak gören Merab'ın bu duyguları daha sonra değişecektir.
 • 105
 • IMDb 0.0
 • 1.264
 • 1
Ölüler Ölmez – The Dead Don’t Die 1080P izle (2019)
İncele
Ölüler Ölmez – The Dead Don’t Die 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Ölüler Ölmez Filmi 1080P izle (2019); Hikâye esrarengiz bir kasabada ortaya çıkan olayları aktarmaktadır. Kasaba, ani şekilde bilinmeyen bir zombi salgınına maruz kalacaktır. Salgın sonucunda, sakinlerinin birçoğu zombileşmeye başlayacaktır. Artık kasabadaki huzur tamamen kaybolmuştur. İnsanlar gün geçtikçe endişelerini daha fazla arttırmaya başlamıştırlar. Bu duruma dur diyecek olan da kasabanın yerel şerifleri olacaktır. Ronnie Peterson, Mindy Morrison ve Cliff Robertson adındaki karakterler, kasabadaki düzeni eski haline getirmek için canlarını tehlikeye atacak seviyeye gelecektirler. Lakin, her birinin farklı bir yapıya sahip olması birbirlerinin arkalarını kollamalarını da zorunlu kılacaktır. İki çaylak tarafından tek güvenceleri, kendilerinden daha tecrübeli olan polis Cliff’in iç güdüleri olacak. Mindy ve Ronnie’de kendisine çeviklik konusunda yardımcı olacaklar. Geçmişte hayat kasaba sakinleri için çok güzeldir. Zombi salgınıysa kültürel ve etik değerleri yerle bir etmeye başlamıştır. Yaşayan herkes bir sonraki zombi olma ihtimalini barındırmaktadır. Polisler, bir süre sonra silahlarını kullanarak dahi zombilerin üstesinden gelemeyecektirler. İlkel çözümleri kullanacak olan karakterler, bir şekilde zombileri dizginlemeye kalkışacaktırlar. Bu mücadele son derece sıra dışı olaylara tanıklık etmelerini sağlayacaktır.
 • 103
 • IMDb 5.5
 • 298
 • 0
Kıyamet – Den blomstertid nu kommer Filmi izle (2018)
İncele
Kıyamet – Den blomstertid nu kommer Filmi izle (2018)
Türkçe Dublaj
Kıyamet – Den blomstertid nu kommer Filmi izle (2018); Dünyada bir zaman önce artan aksilikler, yaşamı son derece kötü bir duruma getirmiştir. Yaşanılan felaketler ışığında milyonlarca insan kaybına tanık olunmuştur. İnsanoğlunun yeryüzündeki nesli tükenme aşamasına gelmektedir. Alex adındaki karakter, bütün bu kıyamet senaryosunda, diğer insanlardan farklı bir eğilime girecektir. Çünkü, kendisi tarafından bu koşuşturmaca da aşkla tanışılmıştır. Diğer insanlardan soyutlanıp, kendi dünyasında aşkın güzel hallerini yaşamaya çalışacaktır. Fakat hâkim atmosferde bir hayli yorulacaktır. Çünkü, kendisinin de hayatı bir yönde tehlikeye atılacaktır. Yaşamak bile bu kadar zorken, aşka yelken açtığı görüntüsü bu konuda büyük seçimler yapmasını gerekli kılacaktır. 12 yaşlarındayken, Anna adında bir kız arkadaşı mevcuttur. Lakin, ikili arasındaki ilişik bir türlü rutin seyrinde gidememiştir. Çünkü bu duruma başta aileleri olmak üzere herkes karşı çıkmıştır. Babası ayrılmaları yönünde baskı yaparak, sonunda gülen taraf olmuştur. Bütün bu duruma rağmen hiçbir şey Alex’in travmasını sonlandırmamıştır. Travmasından kurtulamayan karakter, Anna’ya karşı hislerini bastırmayı bile göz önünde bulundurmayacaktır. Şimdilerde Anna’nın hayaletiyle karşılaşsa da hatalarını telafi etmeye kalkışacaktır.
 • 129
 • IMDb 5.5
 • 496
 • 0
Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
İncele
Limonata – Lemonade 1080P izle (2018)
Türkçe Dublaj
Limonata Full HD Tek Parça izle (2018); Hikâye Amerika’dan çalışma izni alarak geçici bir süre çalışmayı arzulayan bir genci aktaracaktır. Mara isimli genç Romanya asıllıdır. 9 yaşındaki oğluyla hayatın getirmiş olduğu zorluklara karşı direnmeye çalışmaktadır. Çalışma izninin kabul olmasını arzulamaktan başka dileği yoktur. Bu sayede bütün zorlukları arkasında bırakabilecektir. Bir süre sonra Daniel isimli bir Amerikalıyla tanışacaktır. Sonrasında evlenmeye karar vererek, ikinci baharını yaşamak isteyecektir. İlişkileri muazzam seyrinde ilerlemektedir. Mara için kötü yaşam stili artık arkasında bırakılmak üzeredir. Normal şartlarda yeşil kart isteği eşi tarafından bilinmemektedir. Bu nedenle de hem hayatları hem de evlilikleri rutin seyrinde devam edecektir. Lakin, Mara’nın yeşil kart almak adına işlere girişmesiyle, işler kontrolden çıkacaktır. Çocuk bakıcılığı yaparak yaşadığı birçok sıra dışı durum mevcut olacaktır. Aniden göçmenlik bürosuna çağrılarak karşı karşıya kaldığı zorluklar da stresini daha fazla arttıracaktır. Motel odasında oğlunu bile bırakılma eğilimine giren karakter için hayat yeniden olumsuzlaşmaya başladığında, ayaklarının üzerinde durabilmek için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçte, bazı olumlu gelişmelerin de farkına varacaktır.
 • 85
 • IMDb 7.5
 • 392
 • 0
Kupa Kızı – Queen of Hearts Tek Parça izle
İncele
Kupa Kızı – Queen of Hearts Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede üvey oğlu ile ilişki yaşama kalkışacak bir kadının başına gelenler aktarılacaktır. Genç kadın, kocasından kısa süre önce ayrılarak, iki kızıyla birlikte yaşamaya başlamıştır. Kendisi avukatlık mesleğini yürüterek, geçimlerini sağlamaktadır. Öte yandan mesleği sayesinde konforlu bir hayat sürmektedirler. Çevresi sürekli olarak kaliteli insanlarla dolu ve evi de güzel bir muhitte yer aldığından, kadın için kocasından ayrılmanın pişmanlığı yaşanmayacaktır. Bir süre sonra yeni bir ilişkiye daha yelken açacak kadın, yeni evleneceği kişinin yanında oğlunu da evlerine kabul edecek ve birlikte yaşamaya başlayacaktırlar. Karakterin oğlu ergen olmasına karşılık bir o kadar da sorunlu bir geçmişe sahiptir. Kadın tarafından çocuğun psikolojisinin düzelmesi adına bütün fedakarlıklar yapılacaktır. Bir süre sonra aralarındaki ilişki üvey anne üvey oğul sınırlarında kalmayacak ve bir yasak aşka dönüşecektir. Kadını üvey oğluna çeken durum tamamen gençliğiyle alakalıdır. Ancak bu yasak ilişkiyi devam ettirmek hem ailesine hem de kariyerine geri dönüşü olmayacak etkiler bırakacaktır. Bu nedenle de karakterin tercihlerinin sonuçları son derece ağır olacaktır.
 • 129
 • IMDb 7.6
 • 2.254
 • 0