juul türkiye
Turkey
Geniş Aile 3 Komşu Kızı 1080P izle (2019)
İncele
Geniş Aile 3 Komşu Kızı 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Geniş Aile 3 Komşu Kızı 1080P izle (2019); Geniş Aile filmin serisi geliyor. Geniş Aile Dizi 2009 yıllarında Telivzyona damga vurduktan sonra uzun aradan sonra filmi ile bizlerin ekranlarımıza geliyor. Geniş Aile 3 Komşu Kızı Full HD Tek Parça HD 1080P izle. Devam filmi Geniş Aile Komşu Kızında, düzensiz hayatlarını rayına oturtmak isteyen Cevahir ve Ulvi, bir oto yıkamacı açarlar. Cevahir, hayatının aşkı olan Zeynep ile tesadüf eseri karşılaşınca macera kaçınılmaz olacaktır. Birden bire karşısına çıkan eski aşkının durduk yere yanına gelmesinin altında yatan gerçek, Zeynep'in zorla evlendirilmek istenmesidir. Ulvi ve Cevahir bu evliliğe mani olmak için düzenli hayatlarını yeniden çıkmaza sokmaktan çekinmezler.
 • 100
 • IMDb 5.8
 • 1.573
 • 0
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
İncele
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017)
Türkçe Dublaj
İşe Yarar Bir Şey Full HD 1080P izle (2017); 2017 yapımı filmi Full HD Tek Parça 1080P donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin keyfi buradan çıkar. 2017 yapımı Dram türünde olan yerli yapım filmde yönetmen koltuğunda Pelin Esmer yer almaktadır. Filmin konusu, Birbirlerini hiç tanımayan iki kadın Leyla ve Canan, bindikleri trende tanışırlar. Şair olan Leyla, Hemşire olan Canan'ı sürekli olarak soru yağmuruna tutmakta ve bir süre sonra ikinin trene binme amaçları ortaya çıkacaktı. Bu gerçek ortaya çıktığında iki genç kadın dönüşü olmayan bir yola girecek ve tuhaf olayların başlamasına neden olacaktı.
 • 107
 • IMDb 7.8
 • 902
 • 0
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019)
İncele
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Kiz Kardesler Full 1080P izle (2019); Türkiye Almaya Hollanda Yunanistan ortak yapımı olan 2019 yapımı Dram filmi 7.5 imdb puanı ile erkanlara geliyor. Yönetmen koltuğunda Emin Alper yer aldığı filmde oyuncu kadrosunda Cemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Müfit Kayacan gibi isimler yer almaktadır. Filmin konusu, Reyhan, Nurhan ve Havva küçük yaşta öksüz kalan üç kız kardeştir. Annelerinin ölümünün ardından kardeşler, kasabaya farklı ailelerin yanına besleme olarak gönderilir. Birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan kardeşler, yeni yaşamlarına uyum sağlamakta epey zorlanır. Kızlar, yanlarında kaldıkları ailelerin yanında tutunamayınca, baba ocağına geri gönderilir. Aradan geçen yılların ardından köylerine dönen kardeşler, yeniden bir araya geldiklerinde kaçtıkları gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Festival Filmleri izle.
 • 108
 • IMDb 8
 • 1.226
 • 0
Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019)
İncele
Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019)
Türkçe Dublaj
Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080P izle (2019); Mucize 2 Aşk filminin konusu, engelli bir adam olan Aziz ile karısı Mizgin’in hikâyesini konu ediniyor. Aziz’in görücü usulü evlendiği karısı Mizgin, yaşadıkları köyde kendilerine karşı olan tepkiden ve sorunlardan yeterince bıkmıştır. Yeni bir hayat kurmanın hayali ile batı da yeni bir kasabaya taşınan Aziz ile Mizgin’i, yeni yaşayacakları kasabada da farklı sorunlar beklemektedir.Yaşadıkları köyden taşınma nedeni olan toplum baskısı ve ön yargısı yeni taşındıkları batı kasabasında da devam eden Aziz ve Mizgin'in vazgeçmeye niyeti yoktur ve bu ön yargıyı yıkmaya ant içerler. Hayata tutunmak için olağanca gücüyle çabalayan Aziz, eşi Mizgin için, sahip olduğu engelinden kurtulmaya çabalayacaktır.Filmde karşımıza çıkan ve Aziz’e destek olan öğretmen Mahir ve sinemacı Bahaddin, bu süreçte çiftin zorlu mücadelesine destek olacaklardır.2014 yılı itibariyle vizyona giren Mucize filminin devam niteliğinde çekimi olan Mucize 2 Aşk filminin yönetmen koltuğunda yine Mahsun Kırmızıgül’ü görüyoruz. Kırmızıgül aynı zamanda filmin senaristliğini de üstleniyor.
  • 1.589
  • 1
  Kafalar Karışık Yerli 1080P izle (2018)
  İncele
  Kafalar Karışık Yerli 1080P izle (2018)
  Türkçe Dublaj
  Kafalar Karışık Yerli 1080P izle (2018); 2018 Yapımı Yerli Film olan Kafalar Karışık sizlerle. Sosyal Medyanın en ünlü fenomenleri olan Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hanci Vine videoları ile tanınmış ve kısa sürede büyük takipçilere ulaştı. Şimdi Youtube Kanallarında Eğlence türünde içerikler çeken Kafalar ekibi Film sektöründe de iş yapmıştır. Kafalar ekibinin ilk filmi Kafalar Karışık yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hanci, Feride Hilal Akin ünlü fenomenler yer almaktadır. Filmin konusu, Kız arkadaşıyla evlenebilmek için onun kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ile arkadaşlarının hikayesini konu alıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse zengin bir kadındır, bu nedenle ailesi de evleneceği erkek konusunda çok seçicidir. Buse’nin dedesi bu evliliğe izin vermeyince; Atakan'ın, Buse’nin yıllardır kayıp olan babasının bulup ondan izin istemekten başka çaresi kalmaz. Macera dolu bir yolculuğa atılan genç adama bu serüvende en yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder. Kendilerini bir anda Antalya'da bulurlar ve işler iyice karışır. İyi Seyirler.
  • 90
  • IMDb 6.4
  • 1.282
  • 2
  Hababam Sınıfı Yeniden Full 1080P izle (2019)
  İncele
  Hababam Sınıfı Yeniden Full 1080P izle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Hababam Sınıfı Yeniden Full 1080P izle (2019); Türkiye tarihinin en unutulmaz filmlerinden olan Hababam Sınıfı yeni nesil eli değişmiş bir şekilde ekranlarımıza geliyor. Rıfat Ilgaz unutulmaz eserlerinden olan Hababam Sınıfı Sinema tarihinde yerini almaya devam ediyor. 2019 yıllında beyaz perdeye yansıyan film Yönetmen koltuğunda Doga Can Anafarta yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoglu, Hande Katipoglu, Sadi Celil Cengiz ünlü oyuncular yer almaktadır. Filmin konusu, Yepyeni oyuncuları ve karakterleriyle Hababam Sınıfı Yeniden filmi Özel Çamlıca Lisesi'nin öğrencilerini konu edinecek. Karma öğretime geçecek olan liseye yatılı olarak kız öğrencilerin gelmesi üzerine ortalık karışır! Yeni gelen kızlar ve erkekler arasındaki eğlenceli rekabete yer verecek olan filmde öğrencilerin başına neler gelecek?
  • 106
  • IMDb 3.0
  • 720
  • 0
  Cinayet Süsü Yerli Film 1080p izle (2019)
  İncele
  Cinayet Süsü Yerli Film 1080p izle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Cinayet Süsü Yerli Film 1080p izle (2019); 2019 da vizyona giren Yerli Film Cinayet Süsü Komedi Türündedir. Seri Cinayetlerin işlediği ve polislerin de bu cinayetlerin peşine düşmektedir. Cinayetlerin farkı öldürmek için değilde sanki Sanat için yapılmıştır. Renkli renkli boyalar ile süslenip hazırlanan cinayetler polislere zor durumda bırakmaktadır. Bir biri ardına gelen olaylar sonucunda güzel bir sosyal mesaj ile kapanış yapan film bizi derinden etkilemiştir. Cinayet Süsü yönetmen koltuğunda Ali Atay oturmaktadır. Oyuncu Kadrosunda Müfit Kayacan, Mehmet Özgür, Ugur Yücel, Cengiz Bozkurt gibi isimler yer almaktadır. İyi Seyirler.
  • 112
  • IMDb 7.9
  • 1.458
  • 0
  Karakomik Filmler Yerli 1080P izle (2019)
  İncele
  Karakomik Filmler Yerli 1080P izle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Karakomik Filmler Yerli 1080P izle (2019); Cem Yılmaz filmi olan Karakomik yönetmen koltuğunda Cem Yilmaz oturmaktadır. Oyuncu Kadrosunda Cem Yilmaz, Zafer Algöz, Özkan Ugur, Can Yilmaz oynamaktadır. Cem Yılmaz'ın iki film birden film projesi "Karakomik Filmler 2" Kaçamak ve 2 Arada adında iki yapımdan oluşuyor.“Kaçamak” eşlerine yalan söyleyip lüks bir otelde bir haftasonu geçirmeye planlayan erkeklerin bulundukları yerin yakınına dünya dışı yaratıkların iniş yapması ile karışan minik tatillerini konu alıyor. “2 Arada” ise arabalı vapurda çalışan Metin isimli bir karakterin hikayesine odaklanıyor.
  • 60
  • IMDb 4.5
  • 3.623
  • 276
  Recep İvedik 6 Full HD 1080P izle (2019)
  İncele
  Recep İvedik 6 Full HD 1080P izle (2019)
  Türkçe Dublaj
  Recep İvedik 6 Full HD 1080P izle (2019); Türk Yerli Komedi denilince akla gelen Sahan Gökbakar, Recep İvedik serisi ile tekrar karşımıza geliyor. Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar yer aldıüı Oyuncu kadrosunda Sahan Gökbakar, Nurullah Celebi, Somer Karvan, Chidi Benjamin John gibi isimlerin bulunduğu filmde, Konya'ya gitmek isteyen Recep kendisini Kenya'da buluyor. Konya'ya bir kuru fasulye festivaline katılmak isterken bir dizi hata sonucu Kenya'ya giden Recep ve arkadaşı Nurullah, bu bilmedikleri coğrafyadan evlerine dönmenin yolunu aramaya başlarlar.
  • IMDb 6.2
  • 1.907
  • 0
  Müslüm Full HD 1080p izle
  İncele
  Müslüm Full HD 1080p izle
  Türkçe Dublaj
  Müslüm Baba Filmi 2018 yıllında vizyona girdi izleyenlere ve tanıyanlar için büyük izler bırakan film sizlerle. Filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.Büyük usta sanatçımız Rahmetli Müslüm Gürses’in hayatını ele alan filmde Müslüm Gürses’in Urfa’dan başlayan hayatla mücadelesi ayrıntıları ile seyirci ile buluşuyor. Diyarbakır da Dünyaya gelen Müslüm Acı dolu yaşantısının başladığı bu yıllarda Müslüm bir gün babasından kaçarken bölgede bulunan müzik eğitimi veren bir halk evine sığınır. Burada tanıştığı ünlü ozan Limoncu Ali'den özel ders almaya başlayan müslüm zaman zaman halk sinemalarında sahne almaya'da başlamıştır.kbaş ve ailesi geçim sıkıntısı yüzünden Adana'ya taşınırlar. Haspiten Çıkan babası geri geldiğinde Müslümün işi zorlaşır. Sorunlar büyür ve bir gece Babası, Annesini ve küçük yaşta olan kardeşini o gece kaybeder. Müslüm zor zamanlar sonra hayatta kalama dik durmaya çalışırız. Müslümün sesini fark edenler şarkılar ve albümler ile şöhretini iyice artırır ve zor zamanları ne kadar geride bıraktını sansakta tekrar kendini hatılatır. Müslüm: Baba Full HD 1080p izle. Full1080pfilmizle iyi seyirler diler.
  • 136
  • IMDb 7.5
  • 1.067
  • 1
  Karakomik Filmler izle – Yerli Filmler
  İncele
  Karakomik Filmler izle – Yerli Filmler
  Türkçe Dublaj
  Ünlü şovmen Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen iki filmden oluşan bir seri olan Karakomik Filmler konusu bakımından, farklı değerlendirilmesi gereken ayrı bir filmdir. Zira film iki ayrı filmin tek biletle izlenmesine imkân vermekte olup, yaklaşık 1’er saatlik iki ayrı filmden oluşmaktadır.Karakomik Filmler adlı Cem Yılmaz yapıtında, ünlü şovmen gişe de henüz beklediğini alabilmiş değil. Karakomik Filmler vizyona girmeden önce oyuncu kadrosuyla daha fazla dikkat çekmiş olsa da, filmlerin konusu ve film eleştirmenleri tarafından ağır bir şekilde eleştirilmesi, gişeye olumsuz etki etmiştir. Ancak filmi izleyen seyircilerin, genel anlamda beğenisini kazanan bir film olduğundan bahsetmek mümkündür.Karakomik Filmler KonusuTek biletle iki farklı film olduğunu söylemiştik. İlk film olan “2 Arada” konu olarak, Metin isimli arabalı vapurda çalışan birinin maceralarını konu alıyor. Her ne kadar bir Cem Yılmaz filmi olsa da, Cem Yılmaz “2 Arada” filmiyle drama dayalı bir yapıt ortaya koymuş. Ancak filmin komedi tarzı bir dramı içermesi, filmin daha ilgi çekici hale gelmesini sağlıyor.Filmin başrol karakteri olan ve aynı zamanda Ayzek olarak tanınan Metin, şanssız bir kişiliğe sahip. Çalışmak için girdiği işyerlerinin tamamı kısa sürede el değiştirmektedir. Ayzek’in son işi ise, arabalı bir vapur oluyor. Metin arabalı bir vapurda işe başlamasının ardından, yine şirket el değiştiriyor ve işini kaybetme riskiyle yeniden karşı karşıya kalıyor. Aslında zaten alışık olduğu bu durum karşısında onu asıl üzen şey, sürekli bu gemiyle yolculuk eden bir kadına aşık olmasıdır. Ön dişlerinin dökülmesi sebebiyle büyük bir özgüven eksikliği yaşayan kahramanımızın ilk hedefi, biran önce para biriktirerek dişlerini yaptırmak oluyor. Filmin ana teması aslında çok iyi kurgulanmışken, ana karakter Metin’in kendine özgüvenini kaybetmiş bir çalışan iken ani değişimine geçiş sürecinin hızlı olması, filmin ana kurgusunun üzerine biraz gölge düşürüyor.Karakomik Filmler adlı yapımın ikinci filmi “Kaçamak” ise, biraz daha komediye dayanıyor. Bu filmde kaçamak yapma çabasında olan dört kişilik arkadaş grubunun, komik maceralarını bulabilirsiniz. Filmin ilk dakikalarında hissedilen Cem Yılmaz paradileri, ilerleyen kısımlarında ise bilimkurgu aşamasına geliyor. Yine burada da, tam olarak efektif bir geçiş sağlandığını söylemek mümkün olmuyor. Dört arkadaşın kaçamak yapma çabalarını, Cem Yılmaz’ın klasik parodileri ile bulacağınız “Kaçamak”, güldüren temasıyla izleyiciyle buluşuyor.Karakomik Filmler oyuncuları arasında başta Cem Yılmaz olmak üzere, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Ozan Güven, Cem Davran ve Cemre Ebuzziya gibi birçok usta oyuncu yer alıyor.
  • 60
  • 1.393
  • 12