juul türkiye
Türkiye
Hasbihal HD Tek Parça İzle (2019)
İncele
Hasbihal HD Tek Parça İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Hasbihal HD Tek Parça İzle (2019); Elife Özker'in yönetttiği yeni bir film sizlerle... Film yıldız oyuncu kadrosu Arzu Yanardağ, Ayhan Rüzgar, Betül Çiçekli, Mehtap Bayri, Murat Ercanlı Koray Ergün gibi isimlerin bulunduğu yerli bir dram filmidir. Hasbi içine kapanık birisidir. Yaşadığı yerde çok bir arkadaşı olmamakla beraber artık yaşı çok ilerlemiş akranları hep evlenmiştir. Annesi ve babası olmayan Hasbi dedesi ile yalnız başına hayata tutunur. Günün birinde kasabada Müjgan adında bir kız görür. Ona aşık olur. Müjganın dikkatini çekmek onunla biraz olsun konuşmak isteyen Hasbi sürekli olarak karşısına çıkar. Müjgan ise Hasbi'nin onu sevdiğinden habersiz öylesine onunla konuşur onu görünce selam verir. Hasbi kendisi ile ilgilendiğini düşündüğü Müjganın bir sevgilisi olduğunu öğrenince psikolojik olarak büyük bir çöküntüye girer.
 • 90dk
 • IMDb 4.8
 • 37
 • 0
Hüddam 2 Tek Parça İzle (2019)
İncele
Hüddam 2 Tek Parça İzle (2019)
Yerli Film
Hüddam 2 Tek Parça İzle (2019); Utku Uçar bizlere yerli bir korku filminin yönetmenliğini yapmıştır. Bir çok yerli filmden tanıdığımız Ayyildiz Beslen, Can Beslen, Hakan Erkuran, Seyda Ipek Baykal gibi isimler bu korku filmde rol almıştır. Kendi halinde yaşayan Fatma günün birinde akrabası tarafından tecavüze uğrar. Kendisine yapılan bu olayı dile getirmemesi için sürekli olarak tehdit edilir. İntihar edecek düzeye gelen Fatma artık yaşamak istemez. Günün birinde hamile olduğunu öğrenince bu çocuk için yaşamak onu büyütmek ister. Kendisine tecavüz eden adam bu çocuğun doğmaması için Fatmayı döver çocuk düşer. Fatma çocuğunun öldürülmesi ve hayatının kötü bir hale gelmesini saplayan bu kişilere büyük bir büyü yapmaya karar verir.
 • 92dk
 • IMDb 5.3
 • 25
 • 0
666 Cin Musallatı Full HD İzle (2018)
İncele
666 Cin Musallatı Full HD İzle (2018)
Yerli Film
666 Cin Musallatı Full HD İzle (2018); Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği yerli korku filmi sizlerle... Demet Basmacı, Ekrem İspir, Elif Yaz, Tahsin Dursun gibi isimlerin rol aldığı film sizleri soluksuz bir korkuya davet ediyor.Gürkan adında bir senarsit yeni bir korku filmi çekmek ister. Ancak elinde ve hayal gücünde yeni bir korku filmi için fikir bulunmamaktadır. İnternet üzerinden sörf yaparken rastladığı bir haber onun çok dikkatini çeker. Gürkan küçük bir köyde lanetli bir ev haberi alır bunu araştırmak için gazeteci kılığında köye gider. Bu köyde kalırken evine gidemediğini söyler gece buralar görmek için bir köylünün evinde kalır. Köylüler onu sürekli uyarsa da Gürkan dinlemeyerek sürekli bir araştırma peşine düşer. Köydeki lanet onu kısa bir sürede bulacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 20
 • 0
Dalavere Tek Parça Film İzle (2019)
İncele
Dalavere Tek Parça Film İzle (2019)
Yerli Film
Dalavere Tek Parça Film İzle (2019); Hasan Göktaş yönetmenliğinde yerli bir komedi filmi sizleri bekliyor. Bir çok yerli filmden tanıdığımız Ali Çatalbaş, Erdag Yenel, Hüseyin Elmalipinar, Mehmet Ali Kaptanlar gibi oyuncular bu filmde rol almaktadır. Eniştesi ile beraber ikinci el araç alım satımı yapmaya karar veren Baybars bir kaç araba alır. Bu arabaları otopark yerine sokaklara koyarak ufak masraflardan kaçmaya çalışırlar. Ancak sabah uyandıklarında arabaların evin önünde bulamazlar. Bu onlar için çok şaşırtıcı olur tüm birikimleri çalınmıştır. Polis haber veren ikili kendileri de arabanın izini sürmeye başlarlar. Bu iz sürme işlemi başlayarak farklı şehirlere doğru yola çıkarlar. Sonunda buldukları arabayı geri almak için önce araba hırsızlarını ortadan kaldırmak zorundadırlar.
 • 81dk
 • IMDb 2.4
 • 40
 • 0
Merhaba Güzel Vatanım Full HD İzle (2019)
İncele
Merhaba Güzel Vatanım Full HD İzle (2019)
Yerli Film
Merhaba Güzel Vatanım Full HD İzle (2019); Cengiz Özkarabekir yönetmenliğinde yerli belgesel filmidir. Filmde usta oyuncular Berna Laçin, Levent Üzümcü, Pelin Batu, Yetkin Dikinciler gibi isimler bizi bekler. Filmin konusu ise ülkenin edebiyatçılarından olan Nazım Hikmeti örnek alan bir kişi bulunduğu siyasi ve politik durumu düzeltmeye çalışır. Genel anlamda edebiyatı düşünerek buradan aldıklarını uygulayarak bunu yapmak ister. Ancak sürekli olarak ona karşı çıkan bazı fikirler vardır. Anadolu da tanıştığı farklı bir edebiyatçı ile bir olarak düşüncelerini dile getiren bu adam halkın okuması için gazeteler ortaya çıkartır. Tek istediği bu ülkenin durumunu düzeltmek ve bir an önce çağdaşlık seviyesine yükseltmek olacaktır. Etrafındaki engeller ise sürekli olarak onun daha çok güçlenmesini sağlar.
 • IMDb 6.0
 • 45
 • 0
Karakomik Filmler: Kaçamak Full HD İzle (2019)
İncele
Karakomik Filmler: Kaçamak Full HD İzle (2019)
Türkçe Dublaj
Karakomik Filmler: Kaçamak Full HD İzle (2019); Cem yılmazın kısa film bazı altında iki fili birleştirdiği yapımdır. Yönetmenliğini yaptığı filmde başrol oynamakta ve yanında, Necip Memili, Özkan Ugur, Sami Hamidi, Zafer Algöz gibi yıldız isimleri de bulundurur. İlk filkm bir vapurda çalışan adamın dram dolu hikayesini anlatır. Çalıştığı bu vapurda üzerine atılan bir iftira onun herkes ile düşman olmasını ve bir anda farklı bir yapıya geçmesini anlatır. Diğer film ise dünyaya gelen bir uzay aracı büyük bir tehlike arz eder. Bu uzay gemisinde bulunan büyük altınlar bir otelcinin kulağına gider. Bu otelci topladığı arkadaşları ile birlikte uzay gemisine girecek ve altınları çalmaya çalışacaktır. Bu zorlu mücadele onu bekler.
 • 123dk
 • IMDb 5.8
 • 81
 • 0
Tam Kafadan – Karavana Full HD İzle (2020)
İncele
Tam Kafadan – Karavana Full HD İzle (2020)
Yerli Film
Tam Kafadan - Karavana Full HD İzle (2020); Tam Kafadan Karavana filmi; Türk komedi türünde 27.03.2020’de vizyona girecek olup, oyuncu kadrosunda; Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Efekan Can gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filminin yönetmenliğini ise Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk yapıyor.Filmin konusu; Espor Kulübünün yönetici Şenol Başkan; kentsel dönüşüm sebebi ile mali sorunlar yaşamaktadır. Kulübünü ve internet kafesini kaybeden Şenol Başkan; turnuvaya hazırlanması gereken oyuncularında bunu gizler. Geçen yıl büyük turnuvayı kazanan Zula’nın mobil versiyonu çıkmıştır. Şenol Başkan bu fikirden yola çıkarak bir karavan satın alır ve oyuncularına mobil konsepte geçtiklerini söyler. Mahallenin futbol sahasına karavanı çeker ve bu karavanı kulübün yeni merkezi olarak ilan eder. Şenol Başkan; takımın antrenmanları burada yapması için baskı yapmaktadır. Fakat kamp yapması ve turnuvaya hazırlanması gereken takım; bu duruma isyan eder. Dağılma noktasına gelen takımı bir arada tutmak ve bu maddi imkânsızlığa bir çare bulmak zorunda olan Şenol Başkan, vakit kaybetmeden harekete geçer.Tam Kafadan Karavana filmi; eğlenceli ilerleyişi ve mizah seviyesi yüksek sahneleri ile beyaz perde’de yerini almaya hazırlanıyor.
  • 83
  • 0
  Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019)
  İncele
  Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019)
  Yerli Film
  Mendilim Kekik Kokuyor Tek Parça İzle (2019); Mendilim Kekik Kokuyor filminin yönetmen koltuğunu Hüseyin Özden ve Hakan Kurşun paylaşmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda; Mehmet Çevik, Wilma Elles, Çetin Büyükakın gibi önemli isimler yer almaktadır. 6 Mart 2020’de vizyona girmesiyle büyük yankı uyandıran bu film; Çanakkale cephesinde savaş ve aşk arasında sıkışıp kalan iki gencin hikâyesini anlatıyor.Dram türünde karşımıza çıkan bu filmin konusu; aynı kıza sevdalanan iki gencin, Çanakkale’ye gönüllü olarak gitmesi ile aralarında geçen olayları gözler önüne seriyor. Anadolu’da küçük bir kasabada yaşayan güzeller güzeli Elif’e sevdalanan Hasan, amcasının oğlu Yusuf’un da gönlünü Elif’e kaptırdığından habersizdir. Elif ise bu iki adamdan birini sevmektedir fakat söylememektedir. Çanakkale Savaşı’na silah kullanan ya da kullanmayan farkı olmaksızın her erkek çağırılır. Cepheye gitmeden önce Yusuf; Elif’e olan aşkını söyler ve öyle cepheye gider. İçinde Hasan’a sevdası olan Elif, bunu Yusuf’a anlatır. Yusuf ise Elif’e, Hasan’ın bir başkasını sevdiğini söyler. Bunun üzerine üzüntüden kahrolan Elif, Hasan için işlemiş olduğu kekik kokulu mendili Yusuf’a verme kararı alır.Mendilim Kekik Kokuyor filmi; Anzak’ta esir düşen Yusuf ve Hasan’ın birbirleri ile yüzleşmesini ve aşklarını, güçlü dram sahneleri ile seyirciye aktarıyor.
  • IMDb 7.3
  • 34
  • 0
  Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020)
  İncele
  Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020)
  Türkçe Dublaj
  Mahalleden Arkadaşlar Full HD Film İzle (2020); Mahalleden Arkadaşlar filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturmaktadır. Komedi türünde vizyona giren bu filmin oyuncu kadrosunda; sinema dünyasının dev isimlerinden Nurgül Yeşilçay’ın yanı sıra Alper Kul, Esat Polat Güler, Ahmet Kural, Murat Cemcir gibi isimler yer almaktadır.Filmin konusu; yönetmen koltuğunda oturan Selçuk Aydemir’in çocukluk yıllarını anlatmaktadır. Kaleme aldığı aynı ismi taşıyan kitaptan beyaz perdeye uyarladığı bu film; Küçükçekmece’de bir mahallede geçmektedir. Selçuk, mahallenin reisi ve ağır abisi İsmet’in gözüne girmek istiyordur. İsmet’in gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya hazır olan Selçuk; birkaç arkadaşı ile birlikte bir çete kurar. Bu haylaz çete ve liderleri Selçuk; İsmet’in gözüne girmek için mahalleyi birbirine katar ve olaylar çığırından çıkar. Ünlü yönetmen Selçuk Aydemir; bu filmde 90’lı yılların İstanbul ve mahalle kültürünü beyaz perdeye taşımaktadır.Mahalleden Arkadaşlar filmi; 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde; Selçuk Aydemir’in çocukluğuna; genç yetenek Esat Polat Güler hayat vermektedir. Eğlenceli akışı ve komedi sahneleri ile vizyona girdiği ilk günden büyük beğeni toplamayı başarmıştır.
  • IMDb 5.4
  • 39
  • 0
  Bir Türk Masalı Full HD Film İzle (2020)
  İncele
  Bir Türk Masalı Full HD Film İzle (2020)
  Yerli Film
  Bir Türk Masalı Full HD Film İzle (2020); Bir Türk Masalı, yönetmenliğini Toprak Sergen’in  yaptığı yerli yapımlar arasında yer alıyor. Bu filmin oyuncu kadrosunda; yönetmenliğini de yapan Toprak Sergen, Burak Sergen, Cemal Hünal, İclal Aydın gibi ünlü isimler yer almaktadır. Komedi ve fantastik türünde vizyona girmesi beklenen film; Anadolu masal kültürünün beyaz perde’ye uyarlanmasıdır.Filmin konusu; Mutluluk Ülkesi’nde yaşayan üç kardeşin hikâyesini anlatıyor. Karanlık güçler tarafından lanetlenen bu üç kardeş; bu kötü kaderi değiştirmek istemektedir. Kardeşlerden en küçüğü olan Yiğit; çocukluğundan beri Peri’yi aramaktadır. Mutluluk ülkesinin padişahı ise her şeye alınan bir adamdır ve bu sebeple sürekli sorun çıkarmaktadır. Kötü kaderlerinden kurtulmak için pek çok engeli aşmaları gereken kardeşler ve yavukluları arasında geçen komedi türünde bu film; karanlığın var olduğu gibi aydınlığında var olabileceğini izleyiciye aktarmaktadır.Bir Türk Masalı filminde oyunculara; Devlet Opera ve Bale dansçıları eşlik etmektedir. Dansları, dövüş sahneleri ve müzikleri ile büyük bir başarıya imza atmayı bekleyen film; 23 Nisan 2020 tarihinde gösterime girerek izleyici ile buluşacaktır.
  • IMDb 4
  • 51
  • 0
  Adım Adım: Işığa Giden Yol Full HD Film İzle (2016)
  İncele
  Adım Adım: Işığa Giden Yol Full HD Film İzle (2016)
  Türkçe Dublaj
  Adım Adım: Işığa Giden Yol Full HD Film İzle (2016); Sinan Uzun yönetmenliğinde yerli bir dram filmi sizlerle... Film gerek konusu gerekte Asuman Dabak, Gazi Şeker, Haldun Dormen, Süreyya Kilim, Yüksel Ünal gibi isimleri bulundurduğu yıldız kadrosu ile çok beğenilmiştir. Filmde; Ayşen köyde yaşayan görme engelli bir kızdır. Günü birinde dayısı köye gelir ve eşi ile birlikte bu güzel kızın güzel sesini keşfeder. Bu kızın eğitim almasını isteyerek onu köyden alarak büyük şehre eğitim için getirirler. Genç kız büyük heyecanlar ile konservatuvara hazırlanır. Amacı yeteneğini kullanarak ülkedeki en iyi yıldızlara katılmak olacaktır. Ancak görme engeli okulda onun sürekli olarak sorun yaşamasına sorun olacaktır. Ayşen pes edecek duruma gelince dayısı onu destekleyerek güvenini sağlar.
  • IMDb 6.1
  • 39
  • 0
  Gulyabani Yerli 1080p Film İzle (2014)
  İncele
  Gulyabani Yerli 1080p Film İzle (2014)
  Türkçe Dublaj
  Gulyabani Yerli 1080p Film İzle (2014); Orçun Benli yapımı bir film olan Gulyabani izleyicilerine komedi ve korkuyu bir anda yaşatmaktadır. Ceyda Ates, Deniz Ugur, Didem Balçin, Melike Öcalan gibi oyuncu kadrosu ile film sizleri bekliyor. Filmde dört kız arkadaş bir korku filmi çekmek isterler. Bu filmin senaryosunu oluşturmak için bir dağ evi kiralayıp burada hafta sonu tatili yaparlar. Senaryoyu yazmaya başlayan kızlar dağ evinde gariplikler sezer. Bu durum onları şaşırtır en yakın komşularına gittiklerinde daha önce o dağ evinde büyük bir lanet olduğunu o evin bir sahibi olduğunu söyler. Genç kızlar bu durumdan çok etkilenirler. Bir an önce buradan kaçmak isterken onların peşine gulyabani adı verilen kötü ruh takılır. Bu kızlar aslında gulyabaninin kötü olmadığını fark edince işler değişir.
  • 86dk
  • IMDb 3.3
  • 42
  • 0
  Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020)
  İncele
  Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020)
  Yerli Film
  Dokuz Kere Leyla 1080p Film İzle (2020); Dokuz kere leyla filmi 2020 yılı yerli komedi türü yapımlardan biri olarak 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek bir yapım. Başrollerini Demet Akbağ ve Haluk Bilginer gibi iki dev ismin paylaştığı yapımda Elçin Sangu da oyuncu kadrosunda yer alıyor.2020 yılının ses getirecek yerli komedi filmlerinden biri olması beklenen Dokuz kere leyla filmi konu olarak da şu şekilde. Ana karakterler Leyla ve Adem yıllardır evlidir. Her uzun ilişkide olduğu gibi geçen yıllar, birbirlerine karşı olan ilgilerini azaltmış heyecanlarını bitirmiştir. Özellikle Adem bu durumdan bir hayli sıkılmıştır ve yeni heyecanlar yaşamak için çaba harcamaktadır.Günün birinde bu çaba karşılık görür ve kalbini yeniden heyecanla attıran bir kadınla tanışır. Heyecansız geçen yılların üzerine aradığını bulduğunu düşünen Adem Nergis isimli bu kadından başka birini düşünemez olmuştur. Nergis’in ise kendisine ait olan tek kişilik bir dünyası vardır. genç ve güzel kadın kendi çabalarıyla kurduğu bu dünyaya kimseyi almamaya da oldukça kararlıdır.
  • IMDb 4
  • 54
  • 0
  Malazgirt 1071 Tek Parça Film İzle (2019)
  İncele
  Malazgirt 1071 Tek Parça Film İzle (2019)
  Yerli Film
  Malazgirt 1071 Tek Parça Film İzle (2019); Malazgirt 1071 Bizans’ın kıyameti filmi isminden de anlaşılacağı gibi geçmişte yaşana Malazgirt savaşını ve zaferi konusunu ele alıyor. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti filmi izleyiciler tarafından en çok merak edilen filmler arasında gelmektedir.Filmin çekimleri Konya’da gerçekleşti. Malazgirt 1071 Bizans’ın kıyameti filmine toplamda 14 milyon lira bir bütçe ile çekimleri gerçekleştiriliyor. Filmin kadrosunda Vildan Atasever, Caner Kurtaran. Haluk Piyes ve Cengiz Coşkun gibi tanınmış ünlüler karakterleri canlandırıyor.  Dünya tarihinin dönüm noktası olan Malazgirt muhaberesi sonucunda Bizans hükümeti dağıtılmış ve zaferin ardından Türkler Anadolu’ya yayılmıştı.Malazgirt 1071 Bizans Kıyameti filmi adeta geçmişi gözler önüne sererek izleyicilere bu gururu tekrar yaşatıyor. Aksiyon ve adrenalin tutkunlarının nefeslerini tutarak izleyeceği Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti filmi 13 Mart 2020’de izleyicileri ile buluşacak. Filmin ana karakterlerinden olan Cengiz Coşkun Diriliş Ertuğrul dizisinde oyunculuğu ile nam salmış ve Malazgirt 1071 Bizans’ın kıyameti filminde projelerine devam etmekte.Sinema severlerin merakla beklediği film herkesin taktirini kazanacağı yönünde.
  • IMDb 3
  • 99
  • 0
  Seni Bulacam Oğlum! Full HD Film İzle (2020)
  İncele
  Seni Bulacam Oğlum! Full HD Film İzle (2020)
  Yerli Film
  Seni Bulacam Oğlum! Full HD Film İzle (2020); Seni bulacam oğlum! filmi bu yıl vizyona girecek komedi türü yerli yapımlardan biri. Başrollerinde Gökhan Yıkılkan, Fulden Akyürek, Gürkan Uygun, Ali Erkazan ve Ali Sürmeli’nin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda yine başrol oyuncularından Gökhan Yıkılkan bulunuyor. 20 Mart 2020 tarihinde vizyona gireceği açıklanan filmin, gişede ses getireceğine kesin gözüyle bakılıyor.Seni bulacam oğlum! filmi konu olarak ise şu şekilde; filmin ana karakterleri İskender ve Ertan birbirlerinin can dostudur daha doğrusu Erkan böyle olduğunu düşünmektedir. Bir gün İskender Erkan’a hainlik eder ve birlikte biriktirdikleri parayı da alarak kaçar. Üstelik kaçmadan önce bir de çok ünlü bir tefeciye yüklü miktarda borç yapar.Geri de kalan Erkan hem İskender’in kendisinden aldığı paraların acısını çekerken, hem de yine İskender tarafından yapılan borçların bedelini ödemek zorundadır. Alacaklılar tarafından verilen süre azalmaya başlayınca, kendisine ihanet eden arkadaşı İskender’in peşine düşmeye karar veren Erkan, bu serüvende birbirinden komik olaylar yaşayacak, birbirinden komik insanlarla karşılaşacktır.
  • IMDb 4
  • 111
  • 0
  Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020)
  İncele
  Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020)
  Türkçe Dublaj
  Adanış Kutsal Kavga 1080p Yerli Film İzle (2020);  Türk sinema tarihine damgasını vuran Adanış Kutsal Kavga filmi teaseri ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 30 Mart 2020 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Filmin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstleniyor. Oldukça iddialı ve aksiyon dolu geçen sahneleri ile en iyi Türk aksiyon filmi olma özelliği taşıyor. Bunun yanı sıra Adanış Kutsal kavga filmi Türk filmi en pahalı filmler arasında yer alıyor.Aksiyon ve macera dolu filmi bekleyen film severlerin Adanış Kutsal Kavga filmi dün itibari ile teaseri yayınlandı. Teaseri ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Adanış Kutsal Kavga filmi tam not almayı başardı.Adanış Kutsal Kavga filmi İstanbul’un fethinden sonra gelişen konuları ele alıyor. İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julies ailesine kalan yarısı da gizemli Adanmışlara kalan bir harita üzerinde gelişen, esrarengiz ve aksiyon dolu konulara yer veriliyor. Adanış Kutsal Kavga filminde Adanmışlar İstanbul’un fethinden sonra Türklerin eline geçen çok önemli bir sırrı korumak için görevlendirilmiştir. Türklerin eline geçen bu sırrı canları pahasına koruyan Adanmışlar, bu sırra sahip olmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadele ediyor.
   • 52
   • 0
   El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019)
   İncele
   El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019)
   Yerli Film
   El-Deccur Tek Parça 1080p İzle (2019); El-Deccur filmi bir öğretmenin ve öğrencilerin başından geçen olayları konu alıyor. Arkeoloji çalışmaları için yola koyulan öğretmen ve öğrencileri birtakım farklı olaylar ile karşı karşıya gelmektedir. Daha öncesinden gidecekleri yeri belirleyen öğrenciler ilk kazı çalışmaları için oldukça heyecanlı ve meraklıdır.Öğretmen ve öğrenciler planladıkları bölgeye varıp kazı çalışmalarına başlarlar. Herkes merak ve keyifle kazı çalışmalarına devam ederken ekipteki bir öğrenci kazı esnasında bir tılsımlı bir objeye rastlar. Bu tılsımlı objenin bulunması öğretmen ve öğrencilerin hayatını adeta kabusa çeviriyor. Tılsımlı objenin yerinden ayrılması ile lanetlenen öğretmen ve öğrencilerin gece hayatları alt üst olmaya başlıyor. Gecenin başlaması ile herkes korkuya kapılır.Geceleri tılsımlı obje sayesinde ortaya çıkan Deccur arkeoloji çalışmalarını yürüten öğretmen ve öğrencilere musallat oluyor. Geceleri Deccur ile yüzleşmek zorunda kalan öğretmen ve öğrencilerin Deccur’dan kurtulmalarının tek yolu sabaha kadar hayatta kalabilmeleri gerekmektedir.  Korku ve adrenalin dolu Deccur filme sinema severleri tarafından merakla beklenmekte. El -Deccur filminiz izlerken adeta nefes almayı unutacaksınız.
   • IMDb 0.6
   • 38
   • 0
   Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019)
   İncele
   Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019)
   Yerli Film
   Nuh Tepesi Tek Parça Film İzle (2019); Nuh tepesi filmi, alışılmamış bir kurguya sahip. Ana karakter Ömer, hayatı pek de yolunda gitmeyen biridir. 30’lu yaşların ortalarında olan bu adam bir yandan babasının vasiyetini yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da yolunda gitmeyen evliliğini düzeltmek için çabalar. Ömer’in eşi hamiledir ve aralarında geçimsizlik vardır. Eşini kaybetmek istemeyen Ömer, babasının da kendisine yüklediği manevi sorumlulukla darma duman olacaktır.Babası memleketlerinde bulunan ve Nuh tepesi olarak bilinen bir yere gömülmek istemektedir. Nuh tepesinde bir ağaç bulunur ve Ömer’in babası bu ağacı kendisinin diktiğini iddia eder. Dolayısıyla vefat edince o ağacın altına gömülmek ister. Ancak köylerinde yaşayan insanlar buna engel olur. Çünkü inanışa göre, Nuh Tepesi’ndeki ağaç, Nuh peygamber tarafından dikilmiştir ve kutsal bir anlam taşımaktadır. Aynı zamanda, köye çok sayıda ziyaretçi çeker ve köy halkının gelen turistlerden gelir elde etmesine yardımcı olur. Nuh Tepesi filmi başrollerinde Ali Atay, Haluk Bilginer ve Mehmet özgür gibi dev isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Cenk Ertürk yer alıyor.
   • IMDb 7.8
   • 48
   • 0
   Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020)
   İncele
   Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020)
   Yerli Film
   Sabit Kanca 3: Son Soru Full Hd İzle (2020); Sabit kanca 3: Son Soru Filmi, Türk yapımı tipleme komedileri içerisinde başarılı bir yeri olan Sabit Kanca serisinin son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Serinin son filminde de ana karakter Sabit Kanca üzerinden şekillenen senaryoda, yan karakterler de en az ana karakter kadar dikkat çekiyor.Sabit kanca 3: Son Soru Filmi ; konu olarak ise şu şekilde ilerliyor. Katıldığı bilgi yarışmaları ile bir anda halkın yoğun ilgisini gören ve meşhur olan ana karakter Sabit Kanca, artık yarışmalara katılmama kararı almıştır. Yarışmalara katılmamasının asıl nedeni ise, kendisinin kısa bir süre öncesinde yaşadığı hafıza kaybıdır.Yaşadığı yoğun hafıza kaybına rağmen geçmişte yaşadığı pişmanlığı ve vicdan azabını hatırlamaktadır. Yıllar önce kendisinin sebep olduğu bir kaza sonucunda Zeki adlı arkadaşının tekerlekli sandalyeye mahkûm olmasına sebep olmuştur. Zeki’yi sağlığına kavuşturabilmek ve yaşadığı vicdan azabından kurtulabilmek için bu soruna bir çözüm bulmak zorundadır. Zeki’nin sağlığına kavuşabilmesi için kolları sıvayan karakterimiz, yeniden bilgi yarışmalarına geri döner.
   • IMDb 2.8
   • 81
   • 0
   Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü Full HD İzle (2019)
   İncele
   Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü Full HD İzle (2019)
   Türkçe Dublaj
   Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina'nın Günlüğü Full HD İzle (2019); Kaptan Pengu Ve Arkadaşları:Mandalinanın Günlüğü filmi, başrollerini Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç, Ufuk Yüksel’in paylaştığı, yönetmenliğini Nurullah Yenihan ve Engin Baştürk’ün yaptığı animasyon türü yapımlardan biri olarak vizyona girmiştir.Kaptan Pengu Ve Arkadaşları:Mandalinanın Günlüğü filmi, TRT Çocuk kanalında yayınlanan Su Elçileri isimli çizgi dizinin uyarlaması olarak çekilmiş ve beyaz perdeye aktarılmıştır. Film hem çocukları eğlendiriyor hem de onlara küresel ısınma ile ilgili bilgiler almasını sağlayarak öğretici oluyor. Filmde, küresel ısınma ve sera gazları yüzünden hızla eriyen buzullar nedeniyle kaybolan arkadaşlarını aramaya başlayan Kaptan Pengu, arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalina'nın atıldığı maceraları konu ediliyor.Kaptan Pengu, eriyen buzullar için elinden geleni yapmaya çalışır ancak bu esnada en yakın arkadaşı Putuk’un eriyen buzuldan düştüğüne dair üzücü haberi alır. Putuk, ucu bucağı olmayan denizde kaybolmuştur. Haberi duyar duymaz arkadaşını aramak için yola koyulmak isteyen Kaptan Pengu, kendisine yardım etmek için arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalina’dan yardım isteyecektir. Kaptan Pengu ve ekibi arkadaşlarını bulmak için türlü maceraların içine korkusuzca atılacaktır.
   • IMDb 8.5
   • 86
   • 0
   Bayi Toplantısı Tek Parça Film İzle (2019)
   İncele
   Bayi Toplantısı Tek Parça Film İzle (2019)
   Yerli Film
   Bayi Toplantısı Tek Parça Film İzle (2019); Bayi Toplantısı filmi, başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Deniz Hamzaoğlu ve Müfit Kayacan’ın paylaştığı; Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2’nin senaristi İbrahim Büyükak’ın yazdığı ve Bedran Güzel’in yönetmenliğini üstlendiği komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Bayi Toplantısı filmi, Anadolu’dan gelip katıldıkları bir bayi toplantısında yolları kesişen, hayatlarının en sıkıntılı dönemlerinde tanışan ve kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulacak olan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Namık (İbrahim Büyükak), Adem (Doğu Demirkol) ve Sadık (Onur Buldu) adlı bu üç karakterler, geçimlerini beyaz eşya işi yaparak sağlamaktadır. Birbirlerinden habersiz daha önce tanışmayan bu üç adam; Namık, Adem ve Sadık bayi toplantısında yollarının kesişmesiyle hayatlarının en zorlu dönemlerini yaşadıkları sırada başlarına gelen olaylar silsilesinde kendilerini beklenmedik ilginç bir planın içinde bulacaklardır. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte tek kurtuluş yolu birbirlerine güvenmekten başka çareleri yoktur. Ayrıca oldukça hızlı hareket etmeleri gerekmektedir.
   • IMDb 6.1
   • 190
   • 0
   Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020)
   İncele
   Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020)
   Türkçe Altyazı
   Geçerken Uğradım Full HD Film İzle (2020); Geçerken Uğradım filmi, başrollerini Selahattin Taşdöğen, Mihriban Er, Emre Ertunç’un paylaştığı ve Onur Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Geçerken Uğradım filminin konusu ise ana karakterimiz Cavit toptan gıda işi ile uğraşmaktadır. Uzun zamandır ailesi ile birlikte tatil yapamamıştır. Verdiği sözü yerine getirmek isteyen Cavit, ailesi ile birlikte İstanbul’dan Antalya’ya doğru deniz, kum, güneş hayalleriyle yola çıkarlar. Tatil dönüşünde de bu aile, Türkiye’de gezilmesi gereken ne kadar yer varsa görmeye karar verir. Yemek için Afyon’da mola verdikleri sırada Cavit, Afyon’da oturan askerlik arkadaşı ile karşılaşır ve askerlik arkadaşı Cemil, Cavit’i ve ailesini evlerine misafir olarak davet eder. Geçirdikleri keyifli bir akşam yemeği sonrası tekrar yola koyulmak isterler. Ancak yola çıkmayı başaramazlar. Cemil ve ailesi onları bırakmak istemezler. Afyon’da kaldıkları süre boyunca her ne kadar sürekli gitmek için planlar yapsalar da bir türlü Afyon’dan ayrılıp İstanbul’a doğru yola çıkmayı başaramazlar. Gelişen komik olaylar ve Afyon’dan ayrılma çabaları onları beklenmedik sürprizlerle karşılaştıracaktır.
   • IMDb 5.0
   • 71
   • 0
   Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019)
   İncele
   Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019)
   Yerli Film
   Aslan Parçam Full HD Film İzle (2019); Aslan Parçam filmi, başrollerini  Hacı Ali Konuk, Ergin Kılıkçıer, Ayçe Abana, Zeki Ocak, Ayşegül Yalçıner, Kahraman Sivri, Rukiye Yenigül, Cihan Palabıyık ve Eyüp Ergüven oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği dramatik komedi türü yapımlarından biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir.Aslan Parçam filmi, kalp rahatsızlığı olan Ali ve onun ameliyatı için her şeyi yapamaya hazır olan ağabeyi Zeki’nin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Kalp rahatsızlığı olan kardeşi Ali’nin iyileşmesinin tek yolu ameliyat olmaktır. Bu ameliyat için ihtiyacı olan parayı bulmanın tek yolu ise sahip oldukları arsayı satmak oluyor. Zeki, kardeşinin iyileşmesi ve ameliyatı için her fedakarlığı yapmaya hazırdır. İki kardeş Antalya’daki arsalarını satmak için İstanbul’dan yola çıkarlar. Bu yolculukta beklenmedik durumlar ile karşılaşan iki kardeş trajikomik olaylar yaşıyorlar. Aynı zamanda Aslan Parçam filminde organ bağışı ve organ nakli gibi önemli konulara değinilerek seyirciye mesajlar da veriliyor. Film, izleyicisini bir yandan ağlatırken bir yandan da izleyicisinin yüzünde bir tebessüm bırakmasını sağlıyor.
   • IMDb 5.6
   • 33
   • 0
   Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019)
   İncele
   Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019)
   Türkçe Dublaj
   Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Tek Parça İzle (2019); Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filmi, başrollerini  Şirin Giobbi, Levent Kol ve Yağmur Sergen gibi oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini İsmail Fidan’ın üstlendiği animasyon macera türü yapımlarından biri olarak 2019 yılında vizyona girmiştir.Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filmi, Rafadan Tayfa ekibinin Göbeklitepe’deki maceralarını konu ediyor. Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında devam eden kazılar bütün dünyanın gözlerinin Göbeklitepe üzerine çevrilmesine neden olur. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu olay esnasında Akın, Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den beklemediği gizemli bir paket alacaktır. Paketten çıkan bakır siniye bir anlam veremeyen Akın, ardından Veysi’den bir telefon alır ve panik içinde birilerinin peşinde olduğunu söyler. Bu durum Akın’ın kafasını iyice karıştıracaktır. Rafadan Tayfa’nın değişik motiflerle süslenmiş sininin Göbeklitepe’ye ait olduğunu anlaması üzerine çocuklar hep birlikte İstanbul’dan Şanlurfa’ya, Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca’ya göstermek için yola çıkarlar. Planlarında Veysi’yi de bulmak vardır. Kuyruklu yıldız Halley’in dünyayı ziyaret ettiği bir zamanda Rafadan Tayfa ekibi fantastik bir maceraya doğru sürüklendiklerinden habersizdir. Ancak davetsiz bir misafirleri de vardır.
   • IMDb 7.6
   • 116
   • 0
   Baba Parası Türkçe 1080p Film İzle (2020)
   İncele
   Baba Parası Türkçe 1080p Film İzle (2020)
   Türkçe Dublaj
   Baba Parası Türkçe 1080p Film İzle (2020); Baba Parası filmi, başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Deniz Barut, Yağmur Tanrısevsin ve Devrim Yakut gibi önemli oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Baba Parası filmi, ülkenin oldukça zengin bir insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümünün ardından onun mirasına konduklarını öğrenirler. Oldukça büyük bir servete sahip olurlar. Birbirlerinden fazlasıyla farklı kültüre, hayata ve de karakterlere sahip olan bu kardeşler, paylarını almak istediklerinde ise beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşırlar. Her biri yasal olarak varis olmasına rağmen içlerinden sadece biri mirasa tamamen sahip olma hakkını elde edecektir. Miras aralarındaki en kötü olan kardeşe bırakılacaktır. Şifreyi bulabilecek olan en kötü karakter, içlerindeki ölen babaları gibi en acımasız, en zeki, en aç gözlü ve en düzenbaz olan kardeş bütün serveti elde etmeye hak kazanacaktır. Kasayı açmak için çılgınca bir yarışa giren bu kardeşler, geçen süreçte kendilerini beklenmedik sürpriz durumların içinde bulacaklardır.
   • IMDb 5.3
   • 111
   • 0
   Gamonya: Hayaller Ülkesi Full Hd Film İzle (2020)
   İncele
   Gamonya: Hayaller Ülkesi Full Hd Film İzle (2020)
   Türkçe Dublaj
   Gamonya: Hayaller Ülkesi Full Hd Film İzle (2020); Gamonya: Hayaller Ülkesi filmi, başrollerini  Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Dora Dalgıç ve Ahmet Rıfat Sungar gibi oyuncuların paylaştığı, yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un üstlendiği fantastik macera türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Gamonya: Hayaller Ülkesi, Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibinden fantastik macera türünde eğlenceli bir film olarak, bilmediği bir dünyada zorlu bir mücadeleye giren küçük bir çocuğun hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Dedesi ile birlikte yaşayan Umut, mutsuz bir çocuktur. Bir gün dedesi Ahmet’in yaşamış olduğu talihsiz bir kaza, mutlu olmayı ve hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut’un hiç bilmediği fantastik renkli bir dünya ile tanışmasına neden olur. Gamonya’da yaşayan renkli karakterli insanlarla tanışır. Bu insanların dünyada yaşayan mutsuz çocuklara hayal ürettiklerini öğrenir. Fakat kötü kalpli Hortka’nın saldırısı üzerine yok olma tehlikesiyle karşılaşan Gamonya, bu konuda Umut’tan yardım isteyecektir. Kendini renkli bir maceranın içinde bulan Umut, yardım taleplerini karşılayabilecek ve yeniden hayaller kurup onlar gibi bir Gamonyan olabilecek midir?
   • IMDb 7.1
   • 88
   • 0
   Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle
   İncele
   Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle
   Türkçe Dublaj
   Biz Böyleyiz Full HD 1080p Film İzle; Biz Böyleyiz filmi, başrollerini  Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu,  Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra'nın  paylaştığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun üstlendiği dramatik komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Biz Böyleyiz filmi, çocuklukları ve gençlikleri birlikte geçen ve yıllar sonra tekrar bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini ele alıyor. Yetişkinlik döneminde farklı yönlere savrulan bu gençler, ellerinde büyüdükleri ve çok sevdikleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlanması nedeniyle İstanbul’dan İzmir’e doğru Nezihe’nin evine yola çıkarlar. Bu süreçte Nezihe’yi yalnız bırakmak istemeyen bu gençler, yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne de olsa bir arada kalmak zorunda olacaklardır. Bu eski arkadaş grubuna ait herkes yeni biridir ve birbirlerinden tamamen farklı, zıt karakterlere sahiptir. Birlikte geçirdikleri bu kısa süre boyunca geçmişe yönelik hesaplaşmalarla karşılaşacak, sürpriz gelişmelerin ve içine düşülen komik olayların ortasında kendilerini bulacaklardır. Eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir macera bu eski arkadaş grubunu beklemektedir. Renkli karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle kan bağı olmadan kurduğumuz arkadaşlıkların, dostlukların hikayesini beyaz perdeye aktarıyor
   • IMDb 6.6
   • 41
   • 0
   Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019)
   İncele
   Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019)
   Türkçe Dublaj
   Mühr-ü Cin Tek Parça Film İzle (2019); Mühr-ü Cin filmi, başrollerini Ecem Yorulmaz, Cansu Kahvecioğlu ve Burçak Kabaday’ın paylaştığı, yönetmenliğini Buğra Kekik’in üstlendiği korku türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Mühr-ü Cin filmi, bir kadının kendisine musallat olan varlıklarla sürdürdüğü zorlu mücadeleyi ve savaşı konu ediyor. Bir müzikal oyuncusu olan Rana’nın son derece kendi halinde bir hayatı vardır. Ancak bir süredir görüşmekte olduğu Eren isimli bir adama ilgi duymaya başlar. Ardından sevgili olmaya karar verirler. Rana, Eren ile ilişkileri başladıktan sonra bazı doğaüstü olaylar ile karşılaşmaya başlar fakat bir yandan da hayatına bir şey olmamış gibi devam etmeye çalışır; işine gider, sevgilisiyle buluşur. Ancak devam eden olaylar neticesinde korkuya kapılan Rana, arkadaşları tarafından ilk başta anlaşılmayacak ve Rana’nın halüsinasyon gördüğünü düşüneceklerdir. Bir süre sonra onlar da gerçeklerin farkına varacaklardır. Gördüğü varlıkların hem kendisi hem de arkadaşları için de durumun büyük bir tehlike oluşturduğunun farkına varan Rana, o varlıklarla savaşmaya karar verecek ve hem kendini hem de arkadaşlarını korumaya çalışacaktır.
   • IMDb 1.0
   • 28
   • 0
   Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020)
   İncele
   Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020)
   Türkçe Dublaj
   Humraz Cin Tarikatı 1080p Film İzle (2020); Humraz: Cin Tarikatı filmi, başrollerini  Bahar Günal, Enver Kurucan ve Atakan Teke’nin paylaştığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Tayfun Can Demirtaş’ın üstlendiği korku türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Humraz Cin Tarikatı filmi, arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapan Tuğba’nın eski bir tarikat ile ilgili yaptığı araştırmayı ve bu esnada yaşadığı olayları konu ediyor. Tuğba (Bahar Günal), uzun zaman önce anne ve babasını faili meçhul bir şekilde kaybetmiştir. Yaptığı arkeolojik araştırmalarda Derinsuyluk Köyü civarında Humraz adlı bir eski tarikatın izlerine rastlar. Bu tarikat ile ilgili araştırmalarını yaparken köyde binlerce can aldığına yönelik bilgilere ulaşır. Tarikatın var olduğu sürede köyde gizemli olayların da baş gösterdiğini öğrenen Tuğba, bu konunun üzerine gitmeye karar verir ve merak salar. Danışman hocası ve ağabeyi Selim’in yol göstermesiyle Derinsuyluk Köyü’ne doğru yola çıkar. Gece geç saatlerde bu bölgeye varan Tuğba, çok yanlış işlere bulaştığını fark edecek ve bütün detayları öğrendiğinde hiç beklemediği ürpertici ve de kan dondurucu gerçeklerle yüzleşecektir.
   • IMDb 6.5
   • 26
   • 0
   Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020)
   İncele
   Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020)
   Türkçe Dublaj
   Şahane Hayaller Tek Parça Film İzle (2020); Şahane Hayaller filmi, başrollerini Ömer Başdoğan, Cemil Şahin ve Çetin Altay’ın paylaştığı, senaryosunu ise Nalet Bebe lakaplı sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan’ın yazdığı ve yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği komedi türü yapımlarından biri olarak 2020 yılında vizyona girmiştir.Şahane Hayaller filmi, şair olma hayalleriyle yıllarını heba eden Ömer (Ömer Başdoğan), Ankara Keçiören’de işsiz güçsüz bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Akıp giden yıllar içerisinde ümidini kesip bu hayalinden vazgeçmeye başlayan Ömer tam hayallerinden vazgeçmişken, bir gün lise arkadaşı Ali (Cemil Şahin) ile yolları kesişir. Ali sayesinde tekrar hayallerine ve umutlarına tutunan Ömer, lise arkadaşı vasıtasıyla kitabını bastırmak ve tanıtımını yapmak isteyecektir. Ancak Ali’nin asıl amacı Ömer’in hayallerini gerçekleştirmek değildir. Asıl isteği Ömer’in menajerliğini yapıp onun üzerinden para kazanmaktır. Menajerlik konusunda herhangi bir bilgi ve tecrübesi yoktur. Kitabın basımı ve tanıtımı için birçok yol deneyecek olan bu iki arkadaş, başlarına gelen olmadık şeyler yüzünden kendilerini komik ve de eğlenceli bir maceranın içinde bulacaktır.
   • 90dk
   • IMDb 5.8
   • 85
   • 0