5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yakın Koruma

-

Close

Yakın Koruma
Yakın Koruma izle,Yakın Koruma 2019 izle,Yakın Koruma Türkçe Dublaj izle,Yakın Koruma 1080p İzle,Close izle,close1080p izle,close full hd izle,close hd izle,Yakın Koruma full hd izle,Yakın Koruma hd izle

2019 yılının yeni aksiyon filmlerinden bir tanesi. Genç ve kabiliyetli yakın koruma polisi olan Sam, kendisine verilen görevi yerine getirerek, zengin bir kişiyi korumakla görevlendirilir. Ancak yaşanan bir kaçırma girişimi ikisininde hayatını alt üst edecek olayların yaşanmasına neden olacaktırZengin bir mirasçı olan Zoe'yi korumakla görevlendirilen terörle mücadele uzmanı Sam, yeni görevini çok basit bulsa da babasının ölümünden sonra şirketin başına geçen Zoe saldırganların yeni hedefi olmuştur. Sam, bir yandan genç mirasçıyı insan kaçırmakta usta olan bir gruptan korurken, bir yandan da ona kendisini korumayı öğretir. Hayati tehlike içinde olan Sam ve Zoe, ya saldırganları avlayacak, ya da onların avı olacaklardır.
 •  Süre: 2 saat 10 dakika Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 261
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 720P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Lesliequifs 6 Haziran 2020 20:58:39

  Обязательно Загляните к Нам в группу
  https://www.instagram.com/hookahmagic_su/
  Тематика-Кальяны
  Отправка в регионы
  При подписке в группу-скидка
  Есть база знаний
  http://offeramazon.ru/
  Цены самые лучшие
  Официальный представитель
  Строго 18+

 2. avatar
    Matthewpap 8 Eylül 2020 08:12:42

  Посмотрите,для спама слишком интересно

  http://offeramazon.ru/nikon