5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yokuş Aşağı Full HD Türkçe Film İzle (2020)

-

Yokuş Aşağı

Yokuş Aşağı Full HD Türkçe Film İzle (2020)
Yokuş Aşağı Full HD Türkçe Film İzle (2020); Yokuş Aşağı filmi, başrollerini Will Ferrell, Julia Louis-Dreyfus, Zach Woods, Kristofer Hivju ve Miranda Otto’nun paylaştığı, senaryosunu  Nat Faxon, Jim Rash, Jesse Armstrong’ın yazmış olduğu, Jim Rash ve Nat Faxon’ın yönetmenliğini yaptığı dram, komedi türü Amerikan yapımlarından biri olarak 6 Mart 2020 yılında vizyona girmiştir.

Yokuş Aşağı filmi, evli bir çiftin çocukları ile birlikte Alp Dağları’na kayak tatiline gitmeleriyle gelişen olayları beyaz perdeye aktarıyor. Gittikleri kayak tatilinde bir çığ tehlikesi yaşarlar. Evli çiftimiz Billie (Julia Louis-Dreyfus) ve Pete (Will Ferrell), bu tehlikenin ardından yaşamlarını yeniden gözden geçirmeye karar verirler. Üzerlerine düşen bir çığın altında kalan aile birbirlerine olan tepkilerini ölçmeye başlar ve Pete’in diğer aile üyelerinin sağlığı ile ilgili ve ölüp ölmediği konusunda endişe etmediği fark edilir. Billie çocuklarının başında kalarak mücadele ederken, Pete telefonunu kaptığı gibi kaçmayı tercih ediyor. Bunun üzerine de ailesi Pete’den uzaklaşmaya başlıyor. Bu yüzden, ailesinin güvenini yitiren Pete için kendisini affettirmeye çalışacaktır. Böylece hayatları farklı bir yola doğru kayıyor.
  Tür: Dram Filmleri , Komedi
  • Ülke:
  • İZLENME: 202
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı