5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Zachariah’ın Z’si

-

Z for Zachariah

Zachariah’ın Z’si
Zachariah'ın Z'si (Z for Zachariah) Türkçe Dublaj 1080p İzle, Zachariah'ın Z'si izle, Zachariah'ın Z'si 1080p izle, Zachariah'ın Z'si full hd izle, Zachariah'ın Z'si hd izle, Zachariah'ın Z'si türkçe dublaj izle

Kıyamet sonrası dünyada yaşananları anlatan film, yazılmış bir kitaptan sinemalara uyarlanmıştır. Dünyada başlayan nükleer savaş, insanların canını almıştır. Artık dünya yaşanılmaz bir yer haline gelmiştir. Henüz 16 yaşında olan küçük kız Ann'ın yaşadığı kasaba, nükleer savaştan etkilenmeyen nadir kasabalardan biridir. Yalnız başına çiftlik hayatı sürdüren Ann'ın hayatı, ormanın derinliklerinden gelen gizemli biriyle karşılaşınca değişiyor. 2015 yılında gösterime giren filmde, Ann Burden karakterini Margot Robbie canlandırıyor. Güzel ve deneyimli aktöre Chiwetel Ejiofor, Chris Pine gibi deneyimli aktörler eşlik ediyor. Filmi sitemizden donmadan kesintisiz izleyebilir, online sinema keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Yorum Alanı