En Güncel Filmlerden Haberdar ve Takip Etmek için (ınstagram: @full1080pfilmizle_) takip edebilirsiniz. Bize Oradan ulaşabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ziyaretçiler Gece Avı Full HD izle (2018)

-

The Strangers: Prey at Night

Ziyaretçiler Gece Avı Full HD izle (2018)
Kinsey adındaki genç bir kız, sorunlu olduğu imajıyla ailesi tarafından kabullenilmektedir. Bu zamana kadar durmaksızın başlarına belalar açmıştır. Ailesiyse sürekli olarak zor duruma düşmenin utancını yaşamaktadırlar. Kendi kontrollerini yitirdiklerini kabullendirdikleri vakit, yaşamlarını bu şekilde sürdüremeyeceklerine karar verecekler. Kinsey’in biraz da olsun düzelmesi umuduyla, yatılı okula kayıt edilmesini uygun görecekler. Yatılı okul öncesinde son derece güzel bir tatil kaçamağı yapıp, Kinsey’in moralini ve motivasyonunu yüksek tutmaya çalışacaklar. Uzun süren hazırlıklar sonucunda, tatil serüveni başlayacaktır. Kinsey ile ailesinin, tatilde başlarından geçecek olaylar son derece korkunç özellikler barındıracaktır. İlk başlarda planlarına göre amcaları ve teyzelerinin yanında kalmayı düşünmüştürler. Lakin, bölgeye ulaştıklarında ortalığın altını üstüne getirseler de kendilerine ulaşamayacaklar. Zamanlarının büyük bir bölümünü karavanların konumlandığı parkta geçirmeleri gerecektir. Beklemedikleri bir zaman da hayatlarına dahil olacak üç acımasız katil, kendilerini son derece zor bir duruma sokacaktır. Tatilleri bir şekilde hüsrana dönüşen ailenin, şimdiki problemleri de can sağlıklarının tehlikeye girmesidir. Bu şekilde ellerinden gelen kaçışı sergilemeye çalışacaktırlar.
  Tür: Gerilim , Korku
  •  Süre: 85 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 521
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı